Adatepe Hasbahçe Çağdaş Tasarımı ile Dikkat Çekiyor!

Adatepe Hasbahçe Evleri, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, banka kredisi uygunluğu ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor! Geleneksel yaklaşımların içinde harmanlandığı çağdaş bir tasarıma sahip olan konut projesi, eşsiz bir yaşam vadediyor!


Hem Ev Hem Komşu Alın!Bulunduğu şehrin en nezih mahallelerinden birinde tasarlanan Adatepe Hasbahçe projesi, bulunduğu alanı daha da nezih ve güzellikler dolu bir ortama çevirmeyi başarıyor. Bu projeden alacağınız bir konut ile hem modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ev almış olur hem de harika insanların yaşadığı nezih bir yerde yaşama şansını elde edersiniz.


Adatepe Hasbahçe Projesi Tümüyle Detaylı!KOSYAP & TORA İnşaat tarafından tasarlanmış olan Adatepe Hasbahçe konut projesi, çağdaş tasarım ve geniş seçenekli sosyal olanaklarıyla, bütün detayları düşünülerek inşa edilmiş. KOSYAP & TORA İnşaat’ın uygulama ve tasarım gücü, tüm detaylara yayılan kaliteli bir konut projesini ortaya çıkarmış.


Büyük Bir Başarı HikayesiAdatepe Hasbahçe konut projesi, KOSYAP & TORA İnşaat firmasının kurucularından, tüm ekibe kadar başarılı geçmişleri ve daha önceki emsal projeleri ile inşaat sektöründe fark yaratan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Adatepe Hasbahçe projesi, kurumsal deneyimlerin sonucu ortaya çıkan benzersiz bir yapı.

Çevresindeki binalarla hiçbir şekilde çatışmayan, bulunduğu alana ve alandaki tüm konutlara saygı duyan bir yapı Adatepe Hasbahçe. İnsancıl ve uyumlu bir proje olan konut, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, cevap verecek türden detaylı ve modern bir konut projesi.


Kaliteli Bir Yaşamın Kapıları Açılıyor!Son derece seçkin ve modern bir mimarının biçim verdiği proje size konfor ve lüksü sonuna kadar yaşatıyor. Alıcıları tümüyle memnun ve mutlu eden Adatepe Hasbahçe konut projesi, Tora İnşaat’ın tamamen detaylı ve özenli çalışmaları sonucu tasarlanmış. Çevre dostu, duyarlı ve ileri teknolojilerle donatılmış konut projesi, konfor ve lüksü ayaklarınıza kadar getiriyor.


Projede 6 Farklı Daire Tipi MevcutAdatepe Hasbahçe konutunun her metrekaresi için birinci sınıf malzeme kullanılırken, tamamıyla özenle tasarlanmış durumda. Diğer İstanbul konut projelerinden tamamen ayrılan projede 6 farklı konut tipi bulunuyor. Toplamda 2 bloktan oluşan konut projesi, 19 kat yükseliğine sahip durumda. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin bulunduğu Adatepe Hasbahçe projesinde bu ölçüdeki konutlar 6 tip daire seçeneğine ayrılmış durumda.


Şehrin Her Noktasına Rahatça Ulaşın!

 


İstanbul, Avrupa Yakası’nda bulunan proje, şehrin tamamen merkezinde yer alıyor. Atatürk Havalimanı’na çok yakın bir mesafede yer alan proje, yeni yapılan İstanbul Havaalanı ile entegre bir durumda olan Kağıthane Metrosu'na ise sadece 3 dakikalık bir yürüme mesafesinde yerini alıyor.

Aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakikalık bir yakınlıkta olan konut projesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise yalnızca 8 dakikalık, oldukça kısa bir mesafede bulunuyor. Ayrıca alışveriş merkezleri, okullar ve hastanelere de oldukça yakın bir konumda.

Merkezi bir yerde yaşamanın huzuru ile Adatepe Hasbahçe projesinde hem işinize hem de sevdiklerinize son derece yakın olacak ve ulaşım problemi yaşamayacaksınız!


Adatepe Hasbahçe Tamamen Kârlı Bir YatırımKentin tam merkezinde yer alan konut projesi, içinde ve çevresinde bulunduğu imkan ve olanaklar sayesinde her zaman değerini koruyan ve koruduğu değeri günden güne arttıran bir proje. Daima yükselen ve yükselişte olacak olan konut değeriyle Adatepe Hasbahçe, asla kaybetmeyeceğiniz kârlı bir yatırım olacak.

Modernliği ve ferah yaşamı tamamıyla hissedeceğiniz şekilde tasarlanan konut projesi her anlamda hayatınızı güzelleştiriyor! Gün ışığından tam anlamıyla faydalanacağınız özel yapım pencerelerinden, her alana farklılık katan yapısı ile tümüyle değerli bir projesi olacaksınız! Modernlik ve kaliteyi bir arada harmanlayan proje sizin ve aileniz için son derece kârlı bir yatırım olacaktır.


Sosyal Yaşamı Keşfedin!

 


Adatepe Hasbahçe konut projesinin hemen yanında, bahar ve özellikle yaz aylarında doğa harikasını dönüşen bir mesire alanı bulunuyor. Hasbahçe Mesire Alanı’nda sevdikleriniz ve aileniz ile dolu dolu vakitler geçirebilir, günün tüm keyfi ve mutluluğunu paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha birçok lüks, konfor ve sosyal alanlarını içinde barındıran projede, tamamen çocuklara özel olarak tasarlanmış, çocuk parkı ve oyun alanı da yer alıyor.

Çocuklarınız parkta keyiflerince oynarken siz de fitness salonunda sporunuzu yapabilir ve formunuzu koruyabilirsiniz. Günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz saunaların bulunduğu projede, verimli bir şekilde iş planları yapabileceğiniz ortak kullanımlı açık toplantı salonu da yer alıyor. Şehrin en değerli yapısı olan proje ile kaliteli ve sağlıklı bir yaşam hemen yanı başınızda olacak.


Depreme Tamamen Dayanıklı!Kat ve zemin etüdü özenli bir şekilde yapılan yapıda deprem yönetmeliğine de son derece dikkat edilmiş. Huzur ve güvenli yaşayacağınız bir yapı olan konut projesi sevdiklerinizle birlikte harika bir yaşamın kapılarını size açıyor. Aynı zamanda 3 asansör bulunan projede, direkt olarak otoparktan asansörlere erişim sağlayıp yaşadığınız daireye ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Ortak kullanım alanlarında bulunan jeneratör ile güç kesintisi durumunda da mağduriyet yaşamayacağınız projede, birinci kalite ısı yalıtım ve yangın söndürme sistemleri de yer alıyor.

İstanbul’un en kaliteli konut projeleri arasında olan Adatepe Hasbahçe, tam ve birinci kalite ankastre setleri, tamamen sizler için özel olarak tasarlanmış mutfak dolaplarıyla dairenizde oldukça konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlıyor.