Büyüleyici Deniz Manzarasıyla Flamingo Blu

Flamingo Blu konut projesi, İstanbul, Büyükçekmece’de yer alıyor. Her bütçeye uygun konut fiyatları ve ödeme kolaylıklar sunan proje, herkesin rahatça ev sahibi olmasını sağlıyor. Büyüleyici bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza taşıyan Flamingo Blu, hayatı en kaliteli şekilde yaşamanızın önünü açıyor.

 

Makropoli İnşaat’ın Ustalık Eseri: Flamingo Blu


 

Flamingo Blu konut projesi, arkasında büyük bir tecrübe ve geniş bir vizyon birlikteliği ile inşa edildi. 1984 yılında bu yana başarılı birçok projeye imza atmış Makropoli İnşaat tarafından tasarlanan proje, modern mimarisi ve eşsiz yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Neredeyse yarım asırlık bir tecrübesi bulunan firma, bugüne kadar edindiği bütün tecrübeleri bu projeye yansıttı. Adeta bir ustalık eseri olarak inşa edilen Flamingo Blu, “insanların yaşamına mutluluk taşıma” felsefesiyle tasarlandı.

Makropoli İnşaat firmasının en temel anlayışı, dört duvardan ibaret olmayan, insanlara huzur veren, mutluluk dolu bir yuvaya ev sahipliği yapan projeler inşa etmek. Flamingo Blu konut projesi de bu vizyonun ışığında hayat geçirildi. Burada oturan tüm insanlar, dört duvardan ibaret olmayan bir konutta, büyüleyici deniz manzarası eşliğinde, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacak. Çağdaş mimarinin öncü yapılarından olan konut projesi, lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

 

Denizin Karşısında, Kusursuz Bir Yaşam


 

Flamingo Blu konut projesi, İstanbul’un efsunlu denizini, yaşam alanlarınıza taşıyor. Eşsiz deniz manzarasıyla her gününüz oldukça güzel ve huzurlu geçecek. Sevdiklerinizle, ailenizle ve dostlarınızla birlikte kaliteli bir hayat yaşamak Flamingo Blu ile oldukça kolay bir hale geliyor! Her sabah huzur dolu sabahlara uyanacaksınız. Uyandığınız her sabaha, benzersiz bir deniz manzarası eşlik edecek ve hayatın en keyifli yanlarını, yine konutunuzda yaşayacaksınız. Flamingo Blu sayesinde dört bir yanınız mavinin en güzel tonlarıyla donanmış olacak. İstanbul’da yaşıyor olmanın en büyük ayrıcalığını bu proje sayesinde hissedeceksiniz. Modern ve kusursuz bir mimariyi sizlere sunan konut projesinde, betonlaşmış bir dünyadan uzak, masmavi bir yaşamın kapıları sizler için açılıyor!

Denizle iç içe bir yaşam geçireceğiniz konutunuzda, yaşadığınız her gün ayrı bir duyguyu deneyimleyecek, şehrin en özel yerinde, en özel anlar sizinle olacak. İstanbul’un masalsı denizi, büyüleyici manzarası sizlere en güzel duyguları yaşatacak! Flamingo Blu konut projesinde, huzura, keyfe, eşsiz manzaralara ve tertemiz oksijene doyamayacaksınız! Bu projede yaşıyor olmanın ayrıcalıklarını sonuna kadar hissedeceksiniz!

 

Kolayca Yaşam Alanlarınızı Seçin!


 

Flamingo Blu, sizler için en uygun yaşam alanlarını seçmenize olanak tanıyor. Bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri ve daire planları sayesinde oldukça kolay bir şekilde yaşayacağınız alanları seçebileceksiniz. Sizler için en idealini sunan projede, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 5.500 metrekare yakın, geniş bir arazi üzerine konumlanan proje, 59 konuta ev sahipliği yapıyor. Toplamda 5 kattan oluşan yapı, her daire tipinde, metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Ferah ve kullanışlı yaşam alanları sunan proje sayesinde hayalini kurduğunuz yaşam alanına kolaylıkla kavuşabileceksiniz. Projedeki 2+1 daire tipleri 100 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanı sunuyor. 3+1’den oluşan daire tipleri ise 187 metrekarelik geniş bir alanı sizlerin konforuna getiriyor.

Son derece rahat bir şekilde seçim yapabileceğiniz Flamingo Blu’da, ideal yaşam alanlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Geniş oturma seçeneklerine sahip projede, kullanacağınız alanları satın alacak ve gerekli gördüğünüz alanlara para ödemiş olacaksınız. Gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacak ve maddi zarara da uğramamış olacaksınız. İstanbul’un en özel projesinde, konfor duygusunu daha dairenize taşınmadan yaşamış ve hissetmiş olacaksınız!

 

İdeal Bir Yatırım Aracı


 

Bugüne kadar birçok büyük yatırıma ev sahipliği yapan Büyükçekmece, tarihi ve merkezi konumuyla herkesin yaşamak istediği bir yer olarak görülüyor. Flamingo Blu konut projesi de böylesi büyük yatırımların aldığı, en detaylı hizmetlerin gittiği, İstanbul’un en değerli semtinde konumlandı. Flamingo Blu projesi denize sıfır konumu, ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ve içinde yer verdiği lüks olanaklarla son derece değerli bir konut projesi. Sadece kendi içinde değil, çevresi içinde aynı büyüklükte değeri yansıtan bu proje, ideal bir yatırım aracı olarak karşımıza geliyor.
Flamingo Blu projesine yapacağınız ufak bir yatırım, adeta bir çığ etkisiyle büyüyecek ve size geri dönüşü oldukça kârlı olacak. Maddi açıdan ciddi bir mutluluk yaşatacak olan konut projesi, aynı zamanda sizlere sunduğu kusursuz bir hayat ile de İstanbul’da yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissettirecek.

 

Şehir İçi Seyahatleriniz Çok Konforlu


 

Flamingo Blu, Büyükçekmece’nin en canlı, en işlek konumun hayata geçirildi. Dolayısıyla şehrin her noktasına, kolay ve rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Toplu ulaşım araçlarına dakikalar içinde ulaşabileceğiniz proje sayesinde şehir içi ulaşımınız tamamıyla konforlu bir hale gelecek. Aynı zamanda TEM ve E-5 bağlantı yollarına da birkaç dakikalık bir mesafede yer alan Flamingo Blu, İstanbul’un her yerine rahatça ulaşmanız önünü açıyor.

Devlet hastanesi, üniversiteler, alışveriş merkezleri, büyük zincir marketler, cami, bankalar gibi kamusal bina ve alanlara da oldukça yakın bir noktada bulunan konut projesi sayesinde hayatınız kolaylaşıyor. Gündelik yaşamda halletmeniz gereken birçok işi, uzaklara gitmenize gerek kalmadan, pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Flamingo Blu konut projesiyle hayatınıza konfor ve kalite duygusu hakim oluyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu