Büyükyalı Projesi 150 Yıllık Fişekhane ile Değerleniyor!

Büyükyalı projesi İstanbul’da 150 yıllık tarihi mirasa sahip Fişekhane ile değerine değer katıyor! Proje içerisinde yer alan Fişekhane, tarihi tank fabrikası olarak biliniyor. Bu tarihi yapı kültür, sanat ve eğlencenin birlikteliği ile yeni bir yaşam alanına dönüştürülüyor.


Büyükyalı projesinde hizmete açılan Fişekhane içerisinde sayısı hızla artan ünlü restoranlar ve sanat galerileri büyük ses getiriyor. Projenin değerini hızla yükselten bu ticari, sosyal ve kültürel alanlar, Kazlıçeşme bölgesinin de değerini hızla olağanüstü bir seviyeye taşıyor.


600 Milyon Lira Yatırım Değerine Sahip Fişekhane Projesi Büyükyalı'da!


Büyükyalı projesinde daire satışları hızla devam ederken, konut alıcılarının dikkatini çekecek gelişmelerin arkası kesilmiyor! 150 yıllık geçmişe sahip olan ve halkın kullanımına kapalı olan tarihi Fişekhane, bu değerli projenin çehresini değiştiriyor. Fişekhane’de bulunan ticari ve sosyal alanlar için yapılan yatırım ise yaklaşık olarak 600 Milyon Lira değerinde!


Bölge halkının hatta şehir dışından İstanbul’u ziyarete gelen kişilerin bile uğrak noktası olması için özel olarak planlanan projede sayısı artan mekanlar dikkat çekiyor. Bursa’nın gurme restoranlarından biri olan Zennup 1884, organik semt pazarı gibi değerli mekanların yanı sıra bölgenin en büyük performans sanatları merkezlerinden biri de bu alanda bulunuyor. Opera, bale ve tiyatro gibi etkinliklerin yapılması için geliştirilen alanlar hem halkın hem de konut alıcılarının rotasını Büyükyalı projesine döndürüyor. Sanat kompleksi olarak tasarlanan alanda yapılacak etkinliklerin takvimi hızla geliştiriliyor.


21 Eylül’de sona eren “Kozayı Örmek” sergisi gibi çağdaş sanat eserlerinin sanatseverlerle buluşacağı birçok etkinlik için çalışmalar sürdürülüyor. Büyükyalı projesinin değerini hızla yükselten bölgesel gelişmeler, konut fiyatları için de büyük rol oynuyor.


Büyükyalı Projesinde Konut Satışlarının %65’i Tamamlandı!


Büyükyalı projesi Türkiye’nin en önemli konut geliştiricileri olan Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığında Emlak Konut güvencesi ile tamamlandı. 4 yıl içerisinde tamamlanan Büyükyalı 7.2 milyar TL yatırım değeri ile bölgede dikkatleri üzerine çekiyor. Projenin kültürel, ticari ve sosyal alanlarda gelişimi ile de değeri hızla artıyor!


Büyükyalı İstanbul projesi loft daire tasarımı ile de büyük ses getiren bir proje! Büyükyalı projesi kapsamında yer alan satılık daire fiyat listesi ve daire tipleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Projeskop'un uzman gayrimenkul danışmanları ile iletişim kurmanız yeterli olacak! 2019 ve 2020 yılı içerisinde konut alıcılarının hayallerini süsleyen Büyükyalı İstanbul konut projesi satılık daire fiyat listesi hakkında ayrıntılı bilgi aldıktan sonra projeyi detaylı inceleyin, yaşamınıza tüm bu değerleri katmak için birçok sebep bulacaksınız!


Büyükyalı 1481 Daire ile Kazlıçeşme’de Dönüşüm Başlatıyor!


Büyükyalı projesi 1481 daire seçeneği ile İstanbul Kazlıçeşme’de geliştirilen ve dönüşümün öncüsü olan en iddialı projelerden biri olarak öne çıkıyor! 110.000m2 arazi alanına sahip proje, yeşil alanları, sosyal olanakları, uygun ödeme koşulları ile konut alıcılarının ilgi odağı haline geliyor. İstanbul’un en değerli deniz manzaralı konut projelerinden biri olan Yalı projesinde daire satışları hızla devam ediyor.


Dış ve iç mimarisi ile konut alıcılarının hayallerini süsleyen ve “yeni şehircilik” anlayışına uygun tasarlanan proje, denizin ve sahil yolunun yanı başında bir yaşam alanı olarak değerleniyor. Geniş yeşil avlular, özel peyzaj tasarımlı bahçeleri, proje kapsamında bulunan ticari alanlara değer kazandırıyor. Yalnızca Türkiye değil dünyanın ortak aklı olarak gösterilen Büyükyalı projesi hakkında ayrıntıları incelemeye devam edebilir ve hayallerinizin boyutunu değiştirebilirsiniz.


Büyükyalı projesinde bir konut satın almak için sayısız sebebiniz bulunuyor!


200’den Fazla Mimari Ödüle Sahip Chapman Taylor Tasarımı!


Büyükyalı Kazlıçeşme’de konut alıcılarına ve dev projelere ev sahipliği yaparken akıllara gelen bir diğer ayrıntı ise bu olağanüstü yapıyı kimin tasarladığı oluyor! İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor tarafından geliştirilen proje, İstanbul’un nostaljik atmosferi ile modern ruhunu bir araya getirerek estetik bir çizgi yakalıyor.


İstanbul’un tarihi dokusu ve modern yapısını projeye yansıtan mimarlık şirketi Kazlıçeşme’nin çehresini baştan aşağı değiştiriyor. Taş fırından çiçekçiye, kitapçıdan balıkçıya akla gelebilecek her imkanın bir arada bulunduğu proje ticari üniteleri ile büyülüyor. Aynı zamanda Fişekhane içerisinde planlanan sergiler projeye benzersiz bir değer katıyor!


Zeytinburnu Metro İstasyonu ve Zeyport Limanı Projeleri ile Artan Yatırım Değeri!


Büyükyalı yalnızca Fişekhane değil aynı zamanda Zeytinburnu metro istasyonu ve Zeyport Limanı projeleri ile muazzam bir yatırım değeri kazanacak! Yalnızca yaşamınıza değil proje bünyesinde ve çevresinde planlanan mega projeler ile devleşen Büyükyalı projesi hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Veya form doldurun Projeskop’un profesyonel satış ekibi sizlerle hemen iletişim sağlasın!