Büyükçekmece’nin Yükselen Değeri Aden Garden Villaları

Büyükçekmece’nin en gözde mekanlarından birinde yer alan Aden Garden Villaları, birbirinden bağımsız şekilde 28 adet bahçeli villadan oluşuyor ve Büyükçekmece’nin yükselen değeri haline geliyor. 10.000 metrekarelik bir alana tasarlanan konut projesi, günlük yaşantınızda vazgeçemeyeceğiniz bir alan olacak!


Bahçe Konseptiyle Ön Planda!

 


Aden Garden Villaları sizlere tamamen özel tasarlanmış yaşam alanları sunuyor. Konut projesinin diğer projelerden ayrı bir alanda olmasıyla, sıkışık bir düzenin esiri olmuyorsunuz. Konutta bulunan özel tasarlanmış bahçeler, dip dibe yaşama son vermek adına tasarlandı. Aden Garden Villaları size özgürlük ve kişisel alan vadediyor! Ege ve Akdeniz bölgelerine özgü, bahçe kavramıyla tasarlanan iç bahçe konseptleriyle, bulunduğunuz ve yaşadığınız tüm alanlar sadece size ait olacak. Bahçelerin tümü güney cepheye dönük olmasından dolayı, güneşin tadını doya doya çıkaracaksınız.


Aden Garden ile Huzuru Bulacaksınız

 


Tüm detaylarının kusursuz olması için uğraşılmış bir konut projesi olan Aden Garden Villaları ile huzuru ve dinginliği yaşayacaksınız. Yemyeşil bir doğanın içinde İstanbul kalabalığından, keşmekeşinden, stresinden uzak bir yaşam sunan, Büyükçekmece’nin en iddialı konut projeleri arasındaki Aden Garden’da sizleri bekliyor. Deniz ve masmavi gökyüzünün huzur veren ortamında, tamamen sizlerin yaşam alanına özel olarak tasarlanmış iç bahçelerinizde keyifli bir yaşam süreceksiniz. Doğallık ve lüksü bir arada bulunduran projede, sevdikleriniz ve ailenizde muhteşem bir hayatın kapıları sadece sizler için Aden Garden Villaları konut projesinde açılıyor.


Tüm İhtiyaçlarınız İçin Sosyal Yaşam Alanları

 


Projenin içinde yaşamınızda duyacağınız tüm ihtiyaçlara cevap olacak, oldukça geniş sosyal donatı ve yaşam alanları bulunuyor. Yaz aylarında, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte saatlerce, keyif içinde yüzeceğiniz açık havuzlar bulunurken çocuklarınız içinde, eğlenip, yüzmeyi öğrenebileceği çocuk havuzları mevcut durumda. Aden Garden konut projesinde yaz aylarının tamamını bir tatil merkezinde gibi keyifle geçireceksiniz! Ayrıca formunuzu koruyup, doya doya spor yapacağınız açık ve kapalı spor salon ve alanlarını da bünyesinde barındıran proje, spordan sonra tüm yorgunluk ve stresinizi atmanızı sağlayacak sauna ve fin hamamları bulunan konut projesinde hayatın tadına sonuna kadar varacaksınız!


Rahatça Seçim Yapacağınız Villalar

 


Büyükçekmece’nin en iyi, en nezih lokasyonuna tasarlanan Aden Garden Villaları toplamda 10.000 metrekare gibi oldukça geniş bir alanda yükseliyor. 4+2 ve 5+2 seçenekleriyle Aden Garden konut projesinin her alanında konfor, her odasında huzuru yakalayacaksınız. 4+2 seçeneğinin bulunduğu villa tipleri 255 metrekare gibi geniş bir alana yayılmış durumda. Ayrıca 5+2 seçeneğinin bulunduğu villa tipleri ise 270 metrekare gibi bir alanda tasarlanmış. Rahatça seçim yapabileceğiniz Aden Garden Villaları ile yaşam tarzına uygun, tamamen rahat edeceğiniz bir eve sahip olabilirsiniz!


Konumu Sayesinde Çok Popüler!

 


Büyükçekmece'nin yükselen değeri Aden Garden Villaları konumu nedeniyle oldukça popüler bir konut projesi. Büyükçekmece ilçesinin en iddialı konut projeleri arasında olan Arden Garden Villaları, bulunduğu bölgenin de yükselen değeri haline geliyor. Güzelce Marina’ya sadece 2 dakikalık bir uzaklıkta bulunan konut projesi, denizi ayaklarınızın altına seriyor. Marinanın bu kadar yakın olmasıyla masmavi bir dünyanın kapıları önünüzde açılıyor. Aynı zamanda metrobüse olan yakınlığı ile ulaşım problemleri de yaşamıyorsunuz. Şehrin oldukça merkezi bir yerinde yer alan konut projesi, hastane, okul ve diğer kamusal binalara da bir hayli yakın bir lokasyonda bulunuyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu