Büyükada Gaziantep Projesi ile Doğal Yaşam!

Büyükada Gaziantep, doğal yaşamın yeni adresi oluyor. Şehrin önemli bölgelerinden birinde yükselen konut projesi, kusursuz bir doğa ortamını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyor! Yanı başında özel tasarlanmış 100 dönüm ormanlık alanı ve yapay göletleri ile benzersiz bir deneyim sunan Büyükada Gaziantep projesi, şehrin en prestijli konut projeleri arasında yer alıyor!

 

Biyolojik Gölet ile Suyun Büyüsünü Keşfedin!


 

Tamamıyla sizler için özel olarak tasarlanmış biyolojik gölet alanı, Büyükada Gaziantep projesinin sunduğu en büyük ayrıcalıklardan biri. Toplamda 3.700 metrekarelik bir alana yayılan biyolojik gölet, tertemiz suyu ve deniz canlıları ile hayatınıza renk getiriyor! Şehrin en prestijli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor! Doğanın her haline şahit olacağınız konut projesinde, tertemiz gölet ve havuzlarda gününüzü geçirecek, doğanın benzersiz duygularını, yaşam alanlarınızda deneyimleyebileceksiniz. Her şeyin size özel olduğu bu konut projesinde, ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın içinde yer alacaksınız!

 

Büyükada Gaziantep ile Doğanın Merkezinde!


 

Dört bir yanı yeşil alanlarla kaplı konut projesi Büyükada Gaziantep, doğa ile iç içe günler geçireceğiniz, eşi benzeri olmayan bir yaşam kurguluyor. Şehrin en değerli bölgelerinden birinde yükselen proje, özel tasarlanmış ormanlık alanlarında, tertemiz bir nefes almanızı sağlıyor. 100 dönümlük, son derece geniş bir arazi üzerinde yapımı tamamlanan proje ormanı, toplamda 25.000 adet ağaca ev sahipliği yapıyor. Karaçam ve Toros sedirleri arasında günlerinizi geçirecek, ferah bir doğa ortamını, yaşam alanlarınızda keşfedeceksiniz. Sabah koşularınıza bu ormanlık alanda çıkacak, akşamları keyifli yürüyüşler gerçekleştirebileceksiniz. Şehrin en kusursuz konut projesinde, doğanın tam merkezinde olacaksınız!

 

Gaziantep’in Yükselen Değeri!


 

Büyükada Gaziantep; şehrin en değerli bölgelerinden biri olarak gösterilen Şehitkamil ilçesinde yükseliyor! Lüks ve modern yaşam standartları ile birçok ayrıcalığı alıcılarına sunan konut projesi, merkezi konumu ile de ulaşım kolaylığı sağlıyor. Ferah yaşam alanları ve şık daire planlamaları ile kusursuz bir konut hayatı kurgulayan proje, bir evden çok daha fazlasını sunuyor. Sosyal donatılarıyla da ön plana çıkan yapı, şehrin en yaşanabilir bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Kolay Bir Şekilde Ev Sahibi Olun!


 

Şehrin en önemli bölgesi Şehitkamil ilçesinde yükselen Büyükada Gaziantep projesi, uygun fiyatları ve geniş oturma seçenekleri ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden konut projesi, taksitlendirme seçenekleri ile de ödeme yapmanızı bir hayli kolaylaştırıyor. Kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, bütçenizi sarsmanıza gerek kalmadan, rahat bir şekilde ödeme yapabileceksiniz!

 

Geniş Oturma Seçenekleri!


 

Gaziantep’in en prestijli konut projesinde, ferah yaşam alanları sizlerle olacak! Son derece lüks ve geniş bir şekilde tasarlanan konut daireleri, farklı metrekare ölçüleri sayesinde ihtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlıyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylık oluşturabileceğiniz Büyükada Gaziantep projesinde, daire seçimi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. 20.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 166 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri, ihtiyaçlarınıza en uygun alanları sizler için sunuyor!

 

İhtiyaçlarınızın Tümü Karşılanıyor!


 

Büyükada Gaziantep konut projesi, farklı metrekare ölçülere sahip konut dairelerinde her ihtiyacınıza cevap sağlıyor. Toplamda 166 adet daireye sahip projede, üç farklı konseptte oturma seçeneği mevcut. Şehrin en kaliteli konut projesinde 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 daire tiplerine yer verilmiş. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Projedeki ilk oturma seçeneği olan 3+1 daire tipleri 189 metrekarelik, kullanışlı ve ferah bir yaşam alanını sizler için sunuyor. Projedeki bir diğer oturma seçeneği olan 4+1 daire tipleri ise 265 metrekarelik, ferah bir kullanım alanına sahip durumda. Konut projesindeki son oturma seçeneği olan 5+1 daire tipleri ise 326 metrekarelik geniş ve kullanışlı bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Her alanında huzur ve kaliteyi keşfedeceğiniz konut dairelerinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor. Şehrin en önemli yapısı olan Büyükada Gaziantep projesinde, üst düzey yaşam standartları size özel olarak kurgulanıyor.