İstanbul’un Yükselen Konut Projesi: Boutique Panorama

İstanbul, Avrupa Yakası’nda yer alan; Asoy İnşaat ve Alpha Projects tarafından inşa edilen konut projesi Boutique Panorama, son zamanlarda diğer İstanbul konut projeleri arasından sıyrılıp inanılmaz bir ivmeyle yükseliyor.

 

Sakinlik İsteyenler İçin İdeal Bir Proje


Boutique Panorama, İstanbul içindeki projeler arasından ayrılmasının en büyük nedeni vadettiği sakinlik. Metropol bir şehrin tüm imkanlarını sunan fakat gürültü, trafik ve keşmekeşten uzak durmak isteyen herkes için doğru adres Boutique Panorama konut projesi.

 

Sosyal Olanaklar Herkese Hitap Ediyor!


Yeşilin içinde bir yaşamı temeline alan proje, aynı zamanda estetik tasarım ve modern mimari yapısıyla da oldukça dikkat çekiyor. Huzur ve dinginlik dolu bir hayatı sizler için sunan Boutique Panorama, sosyal olanakları ile her yaştan insana hitap edecek şekilde tasarlandı. Projenin içerisinde yüzme havuzu, basketbol sahaları, yürüyüş parkuru, çocuklar için özel tasarlanmış oyun alanları yer alıyor. Aynı zamanda sevdikleriniz ile keyifli zamanlar yaşayacağınız sosyal tesis alanları da projede yer alıyor. Sosyal imkanların bir hayli fazla olduğu Boutique Panorama konut projesinde, spor ve fitness salonları da yer alıyor.

 

Depreme Karşı Tamamen Dayanıklı!


Zemin etüdü ve yapı denetimi yoğun bir disiplin altında yapılan proje, yalıtım yönetmeliği konusuna da ekstra özen gösterildi. Depreme karşı tamamen dayanıklı olan bu konut projesinde, jeneratör ve hidroforlu su deposu da yer alıyor. Merkezi ısıtma sisteminin kullandığı projede son teknoloji ankastre beyaz eşyalar da bulunuyor!

 

Geniş Oturma Planıyla Boutique Panorama


İstanbul konut projeleri arasında en geniş oturma planına sahip Boutique Panorama projesi, 17.000 metrekarelik bir arsa alanında tasarlanmış durumda ve 147 konuttan oluşuyor. 2+1, 3+1, 4+1 oturma seçenekleri bulunurken, geniş metrekare opsiyonları ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Projede yer alan 2+1 daireler, 140 metrekare ile 170 metrekare arasında değişim gösteriyor. 3+1 daireler ise 175 metrekare alandan oluşurken 4+1 daireler de 255 ila 260 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

Adı Gibi Butik Bir Yaşam Sunuyor


4 ila 8 katlı bloklara sahip konut projesinde, 147 ailenin yaşayabileceği harika alanlar bulunuyor. Tüm pencerelerinizin doğaya açıldığı Boutique Panorama, doğa ile içe içe yaşadığınız, butik bir konut projesi olarak karşınıza çıkıyor ve her yanıyla doğa manzarasına doyacağınız bir hayatın kapılarını sizler için açıyor.

 

Bulunduğu Lokasyon Asıl Tercih Sebebi


İstanbul konut projeleri arasında lokasyonuyla ön plana çıkan Boutique Panorama, TEM otoyoluna oldukça yakın bir yerde tasarlanmış durumda. Projenin hemen yanında yapımı süren metro hatları ile şehri dilediğiniz gibi gezebileceksiniz ve hiç yorulmayacaksınız. Yeni yapılan İstanbul Havalimanı’na yalnızca yarım saatlik mesafede bulunan Boutique Panorama, İstanbul’un en hızlı gelişen yerlerinden biri olan Bahçeşehir’de yükselmeye devam ediyor.

 

Proje 2020 Yılında Yükselişe Geçiyor!


İstanbul’un en nezih yerlerinden birinde, Bahçeşehir’de yükselişe geçmiş olan yapı Boutique Panorama, 2020 yılının aralık ayında sizler buluşmaya hazırlanacak! Satış ve ön talep dönemi dahil olmak üzere, uygun ve ekonomik proje fiyatları herkesin aklını çelmeye yetecek!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu