Boğaz Manzaralı Konut Projesi: Kasr-ı Ala

Kasr-ı Ala konut projesi, Boğaz’ın en güzel yerinde, Üsküdar, Çengelköy’ün tam merkezinde hayata geçirildi. Büyüleyici bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyan Kasr-ı Ala, İstanbul içinde benzersiz bir konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz projede, hemen teslim seçeneği ile satışlar devam ediyor!

 

Geleneksel Mimari, Modernizm ile Buluşuyor!


 

Kasr-ı Ala konut projesi, Osmanlı’nın geleneksel, mimari tasarım anlayışından esinlendi ve ortaya muazzam bir yapı çıkardı. Eski İstanbul kültürünü yeniden hayata geçirmek isteyen Kasr-ı Ala, modernliği ve gelenekselliği tek çatı altında topladı. Türk mimarisinin en özgü tasarımlarında yola çıkılarak, en ince ayrıntısına kadar dizayn edilen konut projesi, şık ve estetik duruşuyla, İstanbul’un merkezinde hayata geçirildi. Geleneksel Türk mimarisinin adete devamı olan proje, özgünlüğü ve estetikliği bir arada bulunduruyor. Osmanlı kültürüne has olan, geniş saçaklar, cumba ve eğimli çatı gibi unsurlarla donatılan Kasr-ı Ala konut projesi, İstanbul’un tarihine yakışır şekilde inşa edildi. Kusursuz bir “konak yaşamı” anlayışını bünyesinde barındıran proje, kültürümüzün nadide ruhunu, olağanüstü şekilde yansıtıyor.

Çağdaş mimarisi ve geleneksel yaklaşımları barındıran çizgileriyle Kasr-ı Ala konut projesi, Çengelköy’ün tam merkezinde, denize nazır konumuyla üst düzey bir yaşam sunuyor. İstanbul’un çehresine değer katan proje, kendi içinde de kültürümüzü yeniden yorumlayıp yaşam alanımıza taşıyor. Masmavi bir gökyüzü ve büyüleyici bir deniz manzarasıyla başlayacağınız güne, farklı güzellikler, anlamlı duygular sığdıracaksınız. Kendinizi tamamen özel hissedeceğiniz konut projesinde, İstanbul’da yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını tadacaksınız.

 

Etkileyici Bir Boğaz Manzarası


 

Evinizde uyandığınız her sabah, yaşamınızda yeni duyguları keşfedecek, yeni tatları deneyimleyeceksiniz. Kasr-ı Ala, şehrin ruhunu yansıtan geleneksel mimarisi ve efsunlu boğaz manzarasıyla, yaşamınıza renk getirecek. Mavinin her tonunu, dört mevsim boyunca keşfedecek, yepyeni duygulara yelken açacaksınız. Boğazın serin sularından, konutunuza kadar gelen ferah rüzgarlarda, bambaşka güzellikleri yaşayacak, İstanbul’un doğasıyla baş başa olacaksınız. Konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan Kasr-ı Ala, şehrin kalbinde, kusursuz bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor.

 

Günden Güne Değer Kazanıyor!


 

Kasr-ı Ala konut projesi, bulunduğu merkezi konum, sunduğu ayrıcalıklar ve İstanbul Boğazı’na olan yakınlığı ile herkesin dikkatini, üzerine çeken bir proje. Geçen her gün boyunca, değerinin çok üzerine çıkan Kasr-ı Ala, aynı zamanda harika bir yatırım fırsatını da sizler için sunuyor. Yatırım yapmak isteyen kişiler için çok iyi bir seçenek olan konut projesi, çok kısa bir süre zarfında, maddi anlamda çok iyi bir geri dönüş sağlıyor. Buradan satın alacağınız alanlar hem iyi bir yatırım yapmış olmanın mutluluğunu size yaşatacak hem de kusursuz bir yaşamın bütün ayrıcalıklarını sizlere sunacak. Kasr-ı Ala konut projesi sizlere, bir evden çok daha fazlasını kazandıracak!

 

İdeal Yaşam Alanlarıyla Lüksü Yaşayın!


 

Kasr-ı Ala konut projesi, Üsküdar’ın en değerli konut projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde de bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren proje, sizlere kusursuz bir hayat vadediyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturabileceğiniz konut projesinde, toplamda 5 çeşit daire seçeneği yer alıyor. Her biri kullanışlı alanlardan meydana gelen bu daire seçenekleri, sizler için en uygun alanları seçmenize olanak tanıyor. Yaşam alanlarınızı seçerken hiçbir zorluk yaşamayacağınız konut projesinde, herkese uygun daire planları yer alıyor. Şehrin kalbinde yer alan Kasr-ı Ala konut projesi, her anlamda konfor ve lüksü sizler için sunuyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 4+2 daire seçenekleri yer alıyor. Son derece geniş ve kullanışlı yaşam alanları sunan konut projesi, rahatça seçim yapabilmenizi sağlıyor.

Konut projesinde yer alan 1+1 daire tipleri 109 metrekarelik bir yaşam alanını sizlere sunarken 2+1 daire tipleri 117 metrekarelik geniş bir alandan oluşuyor. 3+1 daire tipleri 162 metrekarelik ferah bir kullanım alanı sunarken 4+1 daire tipleri ise 277 metrekarelik son derece geniş bir kullanım alanından meydana geliyor. Rahat bir şekilde sizlere en uygun olan daireyi seçebileceğiniz projede, kullanmayacağınız hiçbir alanı satın almak zorunda kalmıyorsunuz. Çok seçenekli daire planları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı oluşturmanıza yardımcı olan konut projesi, geniş ve kullanışlı daireleri sizler için sunuyor. Konfor ve rahatlık duygusunu henüz daire seçimi yaparken hissetmeye başlayacak ve bu duygular hayatınızın sonuna kadar sizinle, bu projede olacak.

 

Kasr-ı Ala Konut Projesiyle Şehrin Kalbinde!


 

Kasr-ı Ala, şehrin en merkezi yerinde, ulaşım konusunda da kusursuz bir konut projesi. Şehrin her noktasına son derece konforlu ve rahat bir şekilde ulaşma imkanı sunan proje, toplu ulaşım konusunda sizlere birçok seçenek sunuyor. Yürüyerek dakikalar içinde sahile ulaşabileceğiniz proje, deniz yolu seyahatiyle, ulaşım sorununuz tamamen ortadan kaldırıyor! Konforlu bir ulaşım hattını sizler için sağlayan Kasr-ı Ala, toplu ulaşım araçlarına da yürüme mesafesinde yer alıyor. Üsküdar’a 10 dakikalık bir mesafede yer alan konut projesi, metro ve Marmaray seçeneklerini de sizlere sunuyor. Böylelikle şehir içi seyahatleriniz tamamen konforlu bir hale geliyor. İstanbul’un yoğun trafiğine girmenize gerek kalmadan, rahat bir şekilde şehrin her noktasına ulaşım sağlayabileceksiniz ve Kasr-ı Ala konut projesi sayesinde ulaşımın tadını çıkarabileceksiniz!

Aynı zamanda kamusal alanlara da oldukça yakın bir noktada yer alan proje, gündelik yaşamda halletmeniz gereken birçok işi kolay yoldan yapmanıza olanak sağlıyor. Üsküdar Devlet Hastanesi’ne 15 dakikalık bir mesafede yer alan proje, diğer özel hastanelere de yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda alışveriş merkezleri, bankalar, süpermarket zincirleri gibi alanlara da son derece yakın bir şekilde konumlanan Kasr-ı Ala, her işinizi rahat bir şekilde, uzaklara gitmenize gerek kalmadan yapabilmenizi sağlıyor. Üsküdar’ın en iddialı konut projesi Kasr-ı Ala, sizlere her anlamda büyük bir konfor alanı sağlıyor.