Bodrum’un Tatil Ruhu: Frame Suites Konut Projesi

Frame Suites konut projesi, ülkemizin en güzide tatil cenneti olan Bodrum’da hayata geçirildi. Muğla konut projeleri arasında en prestijli yapı olarak karşımıza çıkan konut projesi, modern mimarisi ve deniz manzarasıyla herkesin dikkatini çekiyor! Denize karşı mükemmel bir yaşam, Frame Suites ile şekilleniyor!

 

Deniz Manzaralı Kusursuz Yaşam!


 

Frame Suites konut projesi, denize karşı benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor. Bodrum’un tertemiz denizine komşu olacağınız projede, dört mevsim boyunca denizle iç içe bir hayat sürebileceksiniz. Muğla’nın en güzel denizinde, mavinin her tonunu keşfedecek, denizden gelen rüzgarlarla ferahlığı sonuna kadar hissedebileceksiniz. Uyandığınız her sabaha, masmavi bir gökyüzü ve bu maviyi paylaşan, tertemiz bir deniz eşlik edecek. Konfor dolu bir yaşam Frame Suites konut projesi ile sizin için burada şekillenecek! Şehrin en prestijli projesinde, kusursuz bir yaşam sürmek çok kolay olacak! Her bütçe için uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile sizleri bekleyen konut projesi, şehrin en güzide bölgesi Bodrum’da hayata geçirildi.

 

Dört Mevsim Tatili Yaşayan


 

Ülkemizin en ünlü tatil beldesi olan Bodrum, dört mevsim boyunca tatil yapmaya açık bir şehir. Tertemiz denizi, önü açık koyları ve ferahlık veren doğası ile harika bir hayatın yansıması olan şehir, dünya üzerinde yaşanabilecek en iyi yerlerden biri. Frame Suites konut projesi ile birlikte kusursuz bir yaşamın içinde olacaksınız! Şehrin en iyi sahillerinde güneşlenebilecek, turistlerin akın akın geldikleri yerlere siz yürüyerek ulaşım sağlayabileceksiniz. Dört mevsim boyunca kusursuz bir tatil havası yaşarken konut yaşantınızı da güzelleştireceksiniz. Aynı zamanda şehrin en iyi konut projesinde yaşamanın ayrıcalıklarını sonuna kadar hissedebilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarlanan plajlarda dilediğiniz gibi zaman geçirebilir, yaz aylarının güzelliklerini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

Her Detayında Kaliteyi Bulun!


 

Modern mimarisiyle bir hayli ön plana çıkan Frame Suites konut projesi, çizgi üstü tasarımıyla da herkesi kendine hayran bırakıyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış yapı, usta bir işçilik sayesinde şimdiki haline almış. Aylar süren mimari bir tasarımının ürünü olan konut projesi, Muğla’nın en donanımlı projelerinden biri olarak karşımıza geliyor. Çizgi üstü tasarımı, modernize edilmiş yapısı ve son teknoloji konut özellikleriyle kusursuz bir hayat vadeden Frame Suites, yaşamınızın her anına artı bir değer katacak!

 

Ferah Kullanım Alanları Keşfedin!


 

Frame Suites konut projesi, geniş ve kullanışlı oturma seçenekleri sayesinde konutunuzda konforlu zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Ferah yaşam alanlarını sizler için oluşturan proje, geniş daire planları sayesinde rahatça seçim yapabilmenizi sağlıyor. 10.600 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen Frame Suites, 60 daireye ev sahipliği yapıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışa sunulan konut projesi, farklı ödeme seçenekleriyle de ev sahibi olmanızı tamamıyla kolaylaştıran. Geniş oturma seçenekleri sayesinde rahatlıkla yaşam alanlarınızı seçebiliyor, kullanmak istemediğiniz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmıyorsunuz.

 

Geniş Daire Seçenekleri


 

Toplamda 60 daireye ev sahipliği yapan Frame Suites, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturmanızı sağlıyor. İki çeşit daire seçeneğinin yer verildiği konut projesinde, daireler farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösterebiliyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin her biri ferah ve kullanışlı alanlardan meydana geliyor. Böylelikle ihtiyacınıza en uygun daire seçeneğini son derece rahat bir şekilde seçebiliyorsunuz.

Projede yer alan 2+1 daire tipleri 88 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforu için sunuyor. Bir diğer daire seçeneği olan 3+1’ler ise iki farklı konseptte karşınıza geliyor. 140 metrekarelik son derece geniş bir kullanım alanından meydana gelen bu daire seçeneği ise sizlere rahatlığı ve genişliği vadediyor. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedebileceğiniz dairelerinizde, huzurlu ve sakin bir yaşam geçireceksiniz. Hayatı en modern şekliyle burada keşfedecek, konutunuzda yer alan son teknoloji özellikler sayesinde yaşamın pratik yanlarını bulacaksınız. Frame Suites konut projesi, Bodrum’un en gözde yerinde, muhteşem bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Kusursuz Mimariyi Keşfedin!


 

Frame Suites konut projesi, şehrin canlı bölgesi olan Bodrum’da yükseliyor! Her biri alanında uzman, 9 kişilik bir mimar ekibi tarafından hayata geçirilen konut projesi, her detayında kaliteyi ve konforu, sonuna kadar yansıtıyor! 10.600 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde tasarlanan proje, tüm dairelerinde kusursuz bir deniz manzarası sunuyor. Yani Frame Suites konut projesinin bütün pencereleri denize açılıyor. Keten ve bambu kullanılarak kaplanmış duvarları, ahşap zemin tasarımı ve ince işçilik ile kullanıma sunulan proje, her alanda kaliteyi size fazlasıyla yansıtıyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu