Benesta Acıbadem: Dünyada Bir İlk, Eşsiz Bir Konsept

Benesta Acıbadem: Dünyada Bir İlk, Eşsiz Bir Konsept

Benesta Acıbadem, İstanbul'un gerçek kalbinde yükseliyor. Asya yakasında hayat bulan yaşam alanından Avrupa yakasına ulaşmak ise an meselesi. Dünyada bir ilk olan Benesta Acıbadem, BenLeo Park ile benzersiz bir konsept geliştirdi. Bu blog yazımızda bugün Benesta Acıbadem'i tüm yönleriyle anlatacağız. Eşsiz deneyimlere kapılarını açan projeye gelin yakından bakalım!

“Anadolu Yakasında adresi, Avrupa Yakasına ulaşmak an meselesi”

Benesta Acıbadem, İstanbul'un Anadolu Yakası'nın en güzel noktalarından birinde yer almaktadır. Burada zengin tarih, doğal güzellikler, sembolik yapılar ve kültürle iç içe olacaksınız. Ayrıca konumunun sunduğu harika imkanlarla hem yeşilin içinde hem de şehrin içinde olacaksınız.

Benesta Acıbadem; Mimarisi, konumu ve iç tasarımının yanı sıra yaşam alanına yönelik özgün düzenlemeleri ile öne çıkıyor. BenLeo Park ile dünyada bir ilk olan İstanbul Anadolu Yakası konut projesi hayallerinizi gerçekleştirecek.

Şehrin karmaşasına alıştığımız bu dönemde Benesta Acıbadem yeşili ve bahçeyi ayağınıza getirecek. Her sabah yeşile merhaba dediğiniz bir güne uyandığınızı hayal edin. Maviyi sahip olduğu göletle selamladığınızı hayal edin. Günün yorgunluğunu üzerinizden atarken, bir adım ötedeki bahçenizde tazeleneceksiniz.

BenLeo Park'ta neler var?


Hayatınızın monotonluğunu kıracak, özlediğiniz her şeyi size yaşatacak her şey burada. Başta çocuklarınız olmak üzere siz ve sevdikleriniz için her şey burada. Gökyüzü yürüyüş köprüsü, dalında büyüyen meyve ağaçları, zeplin ve kaykay parkurları…

Doğaya olan özleminizi burada giderebileceksiniz. Meyve ağaçlarıyla çevrili bu yaşam alanı, mavinin en güzel tonlarına da ev sahipliği yapıyor. Minikleriniz burada eğlencenin tadını çıkarırken, siz de gençleşmenin tadını çıkaracaksınız. Doğanın enerjisini hissedin. Toprağa dokun, ağaçların sesini dinle. BenLeo Park'ta bir ilki yaşamanın ayrıcalığını hissedin. Özlediğiniz doğayı yaşayın. Bunlara ek olarak, şehirden uzakta olduğunuzu hissedin ama daima şehrin içinde olun!

Tüm bu ayrıcalıklarla donatılan Benesta Acıbadem, sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak. Bu ve bunun gibi içerikler için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu