Bendis Villaları ile Denize Karşı Yaşam!

Bendis Villaları projesi, şehrin en huzurlu bölgesi Gömeç’te hayata geçirildi. Balıkesir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, deniz manzarası ile de konut sahiplerine eşsiz bir görüntü sunuyor.

 

Benzersiz Deniz Manzarasını Keşfedin!


 

Bendis Villaları, şehrine en büyüleyici manzarasını yaşam alanlarına taşıyor. Gömeç’in eşsiz güzellikleri ile kusursuz bir konut yaşamı vadeden proje, masmavi bir ortam ile sizleri baş başa bırakıyor. Denize karşı huzurlu bir konut hayatı yaşayacağınız projede, mavinin en güzel tonlarını keşfedecek, denizin sakinlik veren kokusunu daima evinizde hissedeceksiniz! Balıkesir’in en kaliteli konut projesi olan Bendis Villaları ile prestijli bir yaşamın tam merkezinde olacak, en mutlu anlarınızı evinizde geçireceksiniz!

 

Modern Mimarisi Dikkat Çekiyor!


 

Balıkesir’in en prestijli projesi olan Bendis Villaları modern mimarisi ve estetik yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor! Şehrin en kapsamlı konut projesinde, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak alanlar, sosyal donatılar, merkezi lokasyon ve daha niceleri yer alıyor! Çizgi üstü tasarımı ile harika bir konut hayatı vadeden proje, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükseliyor!

 

Uygun Fiyatlar ile Kolayca Ev Sahibi Olun!


 

Şehrin en kaliteli konut projesi, uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Harika bir deniz manzarasına sahip proje, bütçenize uygun oturma seçenekleri ile kira ödeme derdinden sizleri tamamen kurtarıyor! Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden Bendis Villaları projesi, sizler için sunduğu taksitlendirme seçenekleri ile de bütçenizi sarsmadan, ödeme yapmanıza imkan tanıyor. Şehrin en kalite konut projesinde, uygun fiyatlar ile rahatça ev sahibi olacak ve kusursuz bir konut hayatının tam merkezinde yer alacaksınız!

 

Konut Bahçelerinde Sakinliğin Tadını Çıkarın!


 

Birbirinden güzel yeşil alanları bünyesinde barındıran Bendis Vilları, sizler için özel olarak tasarlanmış peyzaj alanları ile doğanın merkezinde yer almanızı sağlıyor. Yeşil ve mavinin kesiştiği yer olan proje, üst düzey bir doğa ortamını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyor. Yüzlerce çeşit bitkiye ev sahipliği yapan peyzaj alanları, mis gibi doğa kokusu ile günlerinizi anlamlandırıyor. Yemyeşil bir ortamda, huzurlu günler artık çok yakınınızda! Şehrin en kapsamlı konut projesinde, tertemiz bir hava ile ferah bir nefes alacak, aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte kusursuz bir konut yaşamanın keyfini çıkaracaksınız!

 

Her İhtiyacınıza Cevap Veren Villa Seçenekleri


 

Balıkesir’in en özel konut projesi Bendis Vilları, her metrekarede konforu ve kaliteyi hissetmeniz için birbirinden şık oturma alanları tasarladı. Son derece geniş ve kullanışlı yaşam alanlarını sizlerin konforuna sunan proje, prestijli bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor. 21.500 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 43 adet villaya ev sahipliği yapıyor. Her cepheden muhteşem bir deniz manzarası ile günlerinizi geçireceğiniz villa seçenekleri 250 metrekarelik, son derece geniş ve ferah bir yaşam alanından meydana geliyor. 4+1 oturma seçenekleri ile her ihtiyacınıza cevap sağlayan proje, rahat bir konut yaşamı vadediyor!

 

Tatil Merkezleri Yanı Başınızda!


 

Dünyaca ünlü tatil merkezlerine dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayacak Bendis Villaları, merkezi konumu ile Balıkesir’de yaşamın tüm ayrıcalıklarını sizlere sunuyor! Ülkenin en güzel tatil beldelerine çok yakın bir mesafede bulunan konut projesi, son derece kolay bir ulaşım imkanı sağlıyor. Merkezi lokasyonu ile konforlu yolculuklar yaşayacağınız proje, Ayvalık’a 14 kilometre, Edremit ve Akçay’a 28 kilometre, Uluslararası Kocaseyit Havalimanına ise yalnızca 20 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. Ulaşım kolaylığı ile büyük bir konfor sağlayan Bendis Villaları, ülkenin en ünlü tatil merkezlerine dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan tanıyor!

 

Organik Tarım ile Sağlıklı Bir Yaşam!


 

Ege’nin meşhur zeytin ağaçları artık konut yaşamınızın içinde yer alacak! 7 adet zeytin ağacının bulunduğu villanızda, zeytini dalından koparabilecek ve organik zeytinyağlar üretebileceksiniz! Dilerseniz konutunuzdan verimli topraklarından daha fazla faydalanabilir ve çeşit çeşit meyve, sebze yetiştirebilirsiniz! Sağlıklı ve organik bir yaşamın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesinde, prestijli bir yaşamın merkezinde yer alacaksınız!