Bekaş Başkent Çiğdem Projesi Ankara’da Yükseliyor!

Bekaş Başkent Çiğdem projesi, uygun fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile Ankara konut projeleri arasında farkını ortaya koyuyor! Son derece kolay bir şekilde ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, her ihtiyaca uygun daire seçenekleri yer alıyor. Ankara’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, cazip konut fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Ankara’nın Yükselen Değeri!


 

Bekaş Başkent Çiğdem konut projesi, estetik mimarisi ve merkezi lokasyonuyla Ankara’da harika bir yatırım fırsatını sizler için sunuyor. Lüks ve geniş daire seçenekleri, cazip konut fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede doğru bir adrese yatırım yapabilirsiniz. Modern tasarımıyla Ankara’nın etkileyici ruhunu tamamen yansıtan konut projesi, yapısal özellikleri sayesinde de çağın ötesinde bir yaşam tarzı sunuyor.

Zengin sosyal donatılar, merkezi lokasyon, gelişmiş konut özellikleri ve ferah daireleri barındıran proje, şehrin en prestijli yapısı olarak karşımıza geliyor. Son yıllarda büyük yatırımların yapıldığı bir bölge olan Çankaya’da hayata geçirilen konut projesi, kısa bir süre içinde değerinin çok üzerine çıkacak! Böylelikle buraya yapacağınız yatırım, sizlere harika bir geri dönüş sağlayacak. Bekaş Başkent Çiğdem projesi ile bir evden çok daha fazlasını kazanacaksınız!

 

Sosyal Yaşamın Tam Merkezinde!


 

Ankara’nın en canlı, en popüler ilçesi olan Çankaya’da hayata geçirilen Bekaş Başkent Çiğdem projesi, çevresinde yer alan sosyal yaşam alanları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlıyor. Ankara’nın en donanımlı, en büyük alışveriş merkezleri, kafeleri, restoranları gibi gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz bütün alanlar, Bekaş Başkent Çiğdem ile yanı başınızda olacak. Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli kahve sohbetleri gerçekleştireceğiniz en şık kafeler, akşam yemeklerinizin lezzetine, lezzet katacak restoranlar ve kendi stilinizi yaratacağınız giyim mağazalarına dakikalar içinde ulaşabilecek, hayatı merkezde yaşayacaksınız! Ankara’nın en merkezi bölgesi Çankaya’da hayata geçirilen konut projesi, prestijli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Özel Tasarımlı Peyzaj Alanları!


 

Bekaş Başkent Çiğdem projesinde, uyandığınız her sabah, huzur ve sakinlik dolu olacak. Çünkü konut pencerenizi açtığınız an evinizi, tertemiz bir doğa kokusu saracak. Evinize misafir olacak kuş sesleriyle güne başlayacak, çeşit çeşit bitkilerin kokusuyla gününüzü tamamlayacaksınız. Ankara’nın merkezinde, doğa ile iç içe bir yaşamı Bekaş Başkent Çiğdem projesiyle birlikte keşfedeceksiniz! Şehrin gürültülü, kirli ortamından uzakta, dingin ve huzurlu günler bu proje ile sadece sizler için şekilleniyor.

Ankara’nın bütün avantajlarını ve ayrıcalıklarını konutunuzda yaşayacaksınız hem de kusursuz bir doğa ortamının içinde yer alacaksınız. Her sabaha kuş sesleri ile uyanacak, ağaçların, toprağın kokusuyla yaşadığınız her günü yeniden keşfedeceksiniz! Hayatın en anlamlı, en huzurlu, en sakin günleri sizleri bekliyor! Konut projesinin büyük bir alanını çevreleyen özel tasarlanmış yeşil alanlar, doğanın tüm kusursuzluğunu sizler için sergiliyor olacak! Ankara’nın değerli projesinde yaşıyor olduğunuz için çok şanslı hissedeceksiniz!

 

Rahat Bir Yaşam Alanı Sizi Bekliyor!


 

Birbirinden ferah ve şık daire tasarımları ile hayatınıza değer katan konut projesi, Ankara’nın en gözde ilçesinde sizler bekliyor! Kusursuz bir konut yaşamını sizler için tasarlayan proje, her bütçeye uygun daire seçenekleri ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlayacak! 70.000 metrekarelik, son derece büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlıyor. Toplamda 377 adet konut dairesine ev sahipliği yapan proje, rahat ve ferah bir konut hayatı vadediyor! 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı konut projesinde, geniş ve farklılık gösteren metrekare ölçüleri, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlıyor!

 

Kapalı Otoparklar ile Aracınız Güvende!


 

Tam donanımlı yapısı ile konforlu bir yaşama öncülük eden Bekaş Başkent Çiğdem projesi, bünyesinde yer verdiği kapalı otoparklar sayesinde araçlarınız güvende olmasını sağlıyor. Ankara’nın sert geçen kışlarında, birçok farklı zarar görebilecek olan araçlarınız, artık güvende olacak! En olumsuz kış koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesinin önüne geçen otoparklar sayesinde içiniz tamamen rahat olacak. Konforunuz için özel olarak tasarlanmış kapalı otoparklar sayesinde tüm araçlarınız güvende olurken sizler de beklenmedik maddi zararlar ile karşılaşmayacaksınız. Prestijli bir yaşamın yeni adresi Bekaş Başkent Çiğdem projesi ile her anınız değerli ve kalite dolu olacak!

 

Sağlık Yaşama Merhaba Deyin!


 

Ankara’nın en kapsamlı konut projesinde yer alan fitness ve spor merkezleri sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi spor yapabileceksiniz. Tam donanımlı yapısıyla, geniş bir aktivite potansiyeline sahip fitness ve spor merkezleri, istediğiniz her sporu yapmanıza imkan sağlıyor. Sağlıklı ve formda bir yaşamın tam merkezinde olmanızı sağlayacak bu alanlarda, ideal vücut ölçünüze rahatlıkla kavuşabilir ve fit bir bedene sahip olabilirsiniz. Artık kısıtlı olan zamanınızı, çok uzakta bulunan spor salonlarına gitmek için harcamayacak, tüm vaktinizi kendinize ayırabileceksiniz. Evinizin hemen altında yer alan fitness ve spor salonlarında konforlu ve sağlık dolu bir yaşam sizleri bekliyor olacak!

 

Şehrin Her Noktasına Rahatça Ulaşın!


 

Bekaş Başkent Çiğdem konut projesi, Ankara’nın en merkezi bölgesi olan Çankaya’da hayata geçirildi! Merkezi konumu sayesinde birçok noktaya rahatça ulaşmanızı sağlayan konut projesi, Çankaya’nın en değerli bölgesinde yer alıyor. Lokasyonu nedeniyle değerine, değer katan konut projesi, hayatınızın her anına artı bir değer katıyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, dakikalar içinde otobüs ve minibüs duraklarına ulaşmanızı sağlıyor.

Böylelikle şehrin her yerine, her noktasına son derece konforlu ve pratik bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda Ankara’nın çevre yolu ve tüm bağlantı yollarına da komşu olan proje, şehir içi bütün ulaşımlarınızı kolay bir hale getiriyor. Ankara’nın en kapsamlı yapısı; şehrin tam kalbinde, uygun fiyatları ve lüks yaşam standartlarıyla sizleri bekliyor!