Batı Bahçe Evleri Lüks Yaşamın Merkezi!

Batı Bahçe Evleri, uygun daire fiyatları ile Ankara konut projeleri arasında oldukça dikkat çekiyor! Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen proje, kolay ödeme imkanları ile rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Ankara, Yenimahalle’de hayata geçirilen konut projesi, lüks bir yaşamın yeni merkezi haline geliyor!

 

Ferah Konut Yaşamını Deneyimleyin!


 

Batı Bahçe Evleri konut projesi, tüm ihtiyaçlara uygun, ferah oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, farklı metrekare ölçüleri sayesinde rahatça daire seçimi yapabileceksiniz. Son derece ferah ve rahat yaşam alanlarını, sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarlayan konut projesinde, her ihtiyacınıza yönelik, uygun daire seçeneğini kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

8.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, aynı zamanda oldukça büyük bir yeşil alana sahip. Doğanın merkezinde, tertemiz bir yaşam ortamı vadeden konut projesi, 69 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Geniş metrekare ölçüleriyle, rahat bir yaşam vadeden Batı Bahçe Evleri, ideal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabilmenize olanak tanıyor. Şehrin en merkezi bölgesi Yenimahalle’de kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Kapalı Havuzlarda Dört Mevsim Tatil Keyfi!


 

Hava koşulları ne olur olsun, dört mevsim, kesintisiz olarak tatil ruhunu içinizde yaşatacak kapalı havuzlar ile yüzmenin tadına doyasıya varacaksınız. Tam donanımlı bir yapı tasarımı ile inşa edilen Batı Bahçe Evleri projesinde kapalı havuz alanları, yaz aylarında sizleri doyasıya eğlendirirken kış aylarında da tatil ruhunu yaşatmaya devam edecek. Keyif dolu zamanlarınıza ortak olacak kapalı havuz alanı, dostlarınız, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak.

Sosyal bir yaşamın merkezinde yer alacağınız konut projesinde, yaşamı en konforlu şekilde yaşayacaksınız. Tüm zamanınızı kendinize ayırabileceğiniz, konutunuzun hemen altında yer alan kapalı yüzme havuzları ile tatilin keyfini daima yaşayacaksınız! Gündelik yaşamın bütün olumsuz duygularını bir kenara bırakacak ve burada eğlencenin tadına varacaksınız! Kaliteli ve prestij dolu bir yaşamı her alanda, her detayda deneyimlemenizi sağlayan Batı Bahçe Evleri, sunduğu seçkin olanaklarla, hayattan çok daha fazla keyif almanızı sağlayacak! Ankara’nın en prestijli konut projesinde yaşıyor olmak, sizlere çok özel hissettirecek!

 

Batı Bahçe Evleri Harika Bir Yatırım!


 

Ankara’nın en özel konut projesi Batı Bahçe Evleri, çizgi üstü dizaynı, lüks yaşam kurgusu ve ileri teknoloji konut özellikleri sayesinde ideal bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Ankara’nın tam merkezinde yer alan lokasyonu sayesinde ulaşım rahatlığı ve her yere kolayca erişim sağlama imkanı tanıyan konut projesi, şehrin merkezinde, eşsiz bir konut hayatı vadediyor. Her bütçe için uygun daire fiyatları sayesinde kolay bir şekilde ev sahibi olabildiğiniz proje, harika bir yatırım fırsatını da sizler için sunuyor!

Geçen her gün boyunca, kendi değerinin üzerine çıkmayı hedefleyen konut projesi, Ankara’da kaçırılmayacak bir yatırım şansı yaratıyor. Oldukça kısa bir zaman içinde; Batı Bahçe Evleri projesine yapmış olacağınız yatırım, mükemmel bir geri dönüş sağlayacak. Benzersiz bir konut hayatının içinde olmanızın yanı sıra doğru bir yere yatırım yapıyor olmanın mutluluğunu, sonuna kadar yaşayacaksınız. Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi Yenimahalle’de, kusursuz bir yatırım şansı sizi bekliyor!

 

Doğanın İçinde Sağlıklı Bir Yaşam!


 

Ankara’nın en donanımlı konut projesi Batı Bahçe Evleri, sağlıklı bir hayat yaşamanız adına birçok sosyal alanı sizler için özenle tasarladı. Düzenli olarak sporlarınızı yapabileceğiniz yürüyüş ve koşu alanları, peyzaj mimarları tarafından özel bir çalışmayla tasarlandı.

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış, tam donanımlı yapısıyla, fitness ve spor alanlarına da yer verildi. İdeal vücut formunuza rahat bir şekilde kavuşabileceğiniz fitness ve spor salonları, tamamen donanımlı bir şekilde tasarlandı. Böylelikle dilediğiniz her türlü sporu ve aktiviteyi rahatlıkla yapabileceksiniz! Şehrin en kapsamlı konut projesinde, benzersiz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Her İhtiyaca Uygun Daire Seçenekleri


 

Batı Bahçe Evleri projesi, bünyesinde yer verdiği ferah oturma alanları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı, rahat bir şekilde oluşturmanıza imkan tanıyor. Geniş ve kullanışlı daire planlarını sizlerin konforu için tasarlayan konut projesinde, her metrekarede kaliteyi, her detayda konforu keşfedeceksiniz! Toplamda 62 konut dairesine ev sahipliği yapan projede, size en uygun yaşam alanını kolay bir şekilde seçebileceksiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tasarlanan konut alanlarında, lüks ve rahat bir hayat sizleri bekliyor olacak! İdeal yaşam alanlarınız kolaylıkla seçebileceğiniz projede, uygun daire fiyatlarıyla da seçim yapmanızı oldukça kolay bir hale gelecek! Ankara’nın en iddialı konut projesinde yaşamaktan büyük bir haz duyacaksınız!