Başakşehir Konut Projeleri | İstanbul’un Yatırım Değeri Yüksek Mülkleri

İstanbul’da uygun fiyatlı ve lüks konut arıyorsanız Başakşehir konut projeleri sizin için en doğru tercih olabilir. Son yıllarda İstanbul’un hızla gelişen bir ilçesi olan Başakşehir, mini şehir özelliği taşımaktadır. Büyük ve lüks konut projelerinin yer aldığı siteler, Başakşehir’in simgesi haline gelmiştir.


Türkiye’nin en büyük stadyumu olan Atatürk Olimpiyat stadı Başakşehir’de bulunmaktadır. Ayrıca sosyal yaşam alanları açısından birçok imkana sahip olan ilçe, mini bir şehir olma özelliğini giderek geliştirmektedir. Uygun fiyatlı lüks villalar ve yaşam standartlarınızı yükseltecek konut projeleri ile size konforlu bir hayat vaat etmektedir. Ayrıca coğrafi özellikleri, ulaşım imkanları ve tarihi ile değerini artırmaktadır. Başakşehir’de eğitim ve sağlık merkezlerinin sayısı oldukça fazladır. Başakşehir konut projeleri arasından bir tanesini seçerek tüm bu imkanlardan yararlanabilir ve konfor alanınızı genişletebilirsiniz…


1:Boutique Panorama     Bahçeşehir

2:Bahçeşehir Park           Bahçeşehir

3:Seyran Şehir                  Başakşehir            

4:Park Mavera 3               Başakşehir

5:Park Mavera 4               Başakşehir

6:Onur Park Life               Bahçeşehir

7:Yalçıntepe                     Bahçeşehir

8:Mavera Comfort           Başakşehir


Başakşehir Bölgesini Tanıyın! | Başakşehir Konut Projeleri


Başakşehir konut projeleri, İstanbul’un en hızlı gelişen ve pazarda rekabet yaratan yapıları olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise uygun fiyatlar ve konfor alanının genişliğidir. Her zaman söylediğimiz gibi bir konut satın almadan önce bölgeyi tanımalısınız! Ancak geniş çaplı bir araştırma ve doğru saptamalar ile yatırımınız hedeflediğiniz aşamaya ulaşacaktır.


Başakşehir, 2008 yılında ilçe statüsü kazanmış ve bu zamana dek hızlı bir şekilde prestij kazanmıştır. Yatırım değeri çok yüksek olan bölgede sürekli yeni konut projeleri yükselmektedir. Başakşehir ilçesinin 3 ana bölgesi bulunmaktadır. En lüks bölge ise Bahçeşehir’dir. Bahçeşehir, Başakşehir'in en değerli ve prestijli bölgelerinden biri olarak bilinmektedir. Ayrıca Bahçeşehir, Başakşehir ilçesinin en fazla nüfusa sahip bölgesidir. Başakşehir 3 ana bölgeden oluşmakta ve 10 mahallesi bulunmaktadır.


Başakşehir iş merkezlerinin bulunduğu ve genellikle depoların yer aldığı Türkiye’nin en büyük Organize sanayi bölgelerinden biri olan İkitelli Organize Sanayi’ye ev sahipliği yapmaktadır. Başakşehir hem modern mimariye sahip konut projeleri ile hem de ticari anlamda koruduğu özellikleri sebebi ile çok değerli bir mega kenttir. Basın Ekspres yolu, ana otoyollar gibi birçok bağlantı yoluna sahip olması sebebi ile ulaşım açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle Avrupa ve Anadolu yakasını birbirine bağlayan üçüncü köprüye ulaşım kolaylığı olması açısından stratejik bir önem taşımaktadır.


Başakşehir Bölgesinde Ulaşım Araçları ile Zaman Tasarrufu Sağlayın!


Başakşehir konut projeleri ulaşım alternatiflerinin çeşitliliği ve zenginliği sayesinde büyük değer taşımaktadır. Başakşehir lüks konut projeleri arasından birini tercih etmeniz, şehrin her bölgesine rahat ve zaman kaybetmeden ulaşmanızı sağlayacak. İstanbul’un merkez bölgesine 20 km, E-5 ve TEM karayollarına yakın bir lokasyondadır. Ayrıca raylı sistemler ile İstanbul’un diğer bölgelerine ulaşmanızı sağlayacak ray hatlarına sahiptir. İstanbul’un en önemli otoyolları, Başakşehir bölgesinden geçmektedir.


Metro, metrobüs ve tramvay gibi ulaşım araçları ile kolay ve konforlu ulaşım mümkündür. İstanbul’un tüm bölgelerine kolayca ve zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Ana fuar merkezlerine yakın olması da önemli bir özelliktir.


Yeni Nesil Şehircilik Anlayışı ile Modern bir Hayat! | Başakşehir Konut Projeleri


Türkiye satılık konut projeleri için arayışlarınız sürüyorsa Başakşehir konut projeleri bu arayışınız için en modern alternatif olacak! İstanbul gayrimenkul piyasası için hem jeopolitik hem demografik açıdan büyük bir dilime sahip olan Başakşehir bölgesi, modern mimarisi ile sürekli nüfus artışı yaşamaktadır. Yeni yükselen modern mimarili konutlar, akıllı teknolojiye sahip olmakla beraber güçlü bir bilişim altyapısı ile donatılmıştır.


Başakşehir belediyesi, yeni nesil şehircilik anlayışı sunmaktadır. Başakşehir konut projeleri arasından bir tanesini satın almanız durumunda, belediye tarafından sunulan ücretsiz teknoloji ve bilişim eğitimlerinden faydalanabileceksiniz. Başakşehir, iş merkezlerine, uluslararası kurum, kuruluş ve şirketlere yakın olması sebebi ile B-to-B uygulamalarında büyük oranda pazar potansiyeline ve birey çekme fonksiyonuna sahiptir. Dinamik yaşam standartları ve bilişim alanında yarattığı farkın yanı sıra İstanbul’daki Teknoparklara yakın olması sebebi ile de modern bir çizgiye sahiptir. En önemli avantajı ise iş merkezlerinin yakınında olması sebebi ile mal akışı sağlanırken vakit kazanılmasıdır. Böylelikle hızlı bir şekilde elde edilen hizmetlerden ekonomik katma değer sağlanmaktadır.


Başakşehir Nerede? | Başakşehir Konut Projeleri


Başakşehir konut projeleri arasından birini satın almak istiyorsunuz ve evet avantajları saymakla bitmiyor! Fakat Başakşehir’in komşu olduğu ilçeleri de bilmeniz önemlidir. Başakşehir’in kuzey bölgesinde Arnavutköy, doğu bölgesinde Esenler bulunmaktadır. Güneyinde ise Bağcılar, Küçükçekmece ve Büyükçekmece bulunmaktadır. Ayrıca Bakırköy, Avcılar gibi nüfusun yoğun olduğu bölgelere yakın bir konumda bulunmaktadır.


Başakşehir Bölgesinde Sosyal Yaşam


Başakşehir konut projeleri, sosyal yaşam alanlarının kalitesi ile değerlenmektedir. Aynı zamanda nüfusun yoğun olduğu Başakşehir’de, eğitim düzeyinin yüksek olduğu belirlenmiştir. Bölge, eğitim kalite standartları yüksek okulları ile de tanınırlık kazanmıştır. Nüfus yoğunluğu incelendiğinde %40’lık kesimin 20 yaşın altında olduğu söylenebilir. Buda genç nüfusun çoğunlukta olduğuna ve dinamik bir atmosferi olduğuna işaret etmektedir.


Türkiye’de parkları ile popüler olan Bursa ile rekabet oluşturan Başakşehir park ve gölet alanları, büyüklüğü ve doğallığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sosyal ve kültürel yaşam alanlarının sürekli gelişim halinde olduğu Başakşehir ilçesinde konut projeleri gün geçtikçe değer kazanmakta ve yatırım değeri yükselmektedir. İstanbul gayrimenkul piyasası içerisinde kafanız karıştıysa ve standartlarınız arasında yüksek kaliteli sosyal yaşam alanları bulunuyorsa, Başakşehir bölgesi sizin için en doğru nokta olacaktır. Ailenizle keyifli yemekler yiyebileceğiniz restoranlar, piknik alanları, parklar, bahçeler, yürüyüş ve spor kompleksleri, alışveriş merkezleri ve sosyal yaşama dair tüm isteklerinize yanıt verecek yapıları ile değerine değer katmaktadır.


Kuğuların ve ördeklerin arasında çocuklarınızla keyifli dakikalar geçirirken, gölette bulunan taşların üstünde keyif yapan kaplumbağalar ile gülümseyeceksiniz… Şehir yaşamının kalabalığından uzaklaşacaksınız ve yaşam kaliteniz yükselecek! Türkiye’den bir daire veya villa almak istiyorsanız, İstanbul’da Başakşehir konut projeleri, sizler için en yüksek hayat standartlarını en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır…


Başakşehir Konut Projeleri | Satılık Lüks Villa ve Daire Seçenekleri


Başakşehir konut projeleri, Türkiye’de bir daire almak isteyenler için her bütçeye uygun lüks ve konforlu konut seçeneklerini sunmaktadır. Üst, alt ve orta kesimin aynı site içerisinde veya kendilerine özel mülk seçenekleri arasında seçim yapabilecekleri çok geniş bir portföy bulunmaktadır. Projeskop ekibi olarak sizler için İstanbul gayrimenkul piyasası içinde en avantajlı ve yüksek standartlı projeleri bir araya getirdik. İstanbul’da bir daire veya özel mülk satın almak istiyorsanız, bütçenizi ve standartlarınızı belirtmeniz yeterli! Projeskop’un profesyonel ekibi sizler için en uygun projeleri bulacak ve kolay ödeme seçenekleri ile fırsatların farkına varmanızı sağlayacaktır!


Boutique Panorama Bahçeşehir | 4 Mevsim Tatilde Hissedin!


1.287.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
140 m² (9.193 TL/ m² )


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Asoy İnşaat
m2 Aralıkları : 140 m² - 260 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2020


Bahçeşehir 1.kısımda bulunan Boutique Panorama, Başakşehir konut projeleri arasında eşsiz bir yatırım imkanı sunmaktadır. Konum itibari ile birçok konut alıcısının hayallerini süsleyecek proje, hayatınızı tatile dönüştürmek için tasarlanmıştır. İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Bahçeşehir’in en değerli konut projeleri arasında yerini alan Boutique Panorama, yatay mimarisi ile dikkat çekmektedir. Yüksek binalardan sıkılan ve şehrin içinde, şehirden uzak hissetmek isteyen konut alıcıları için özel bir tasarıma sahiptir. İstanbul’un konum olarak en değerli noktalarından birinde bulunan Boutique Panorama, şehir yaşamının tüm gürültüsünden izole, saklı bir yaşam alanı olarak hayalleri süslemektedir. Her bütçe seçeneğine uygun ve farklı tip konut seçenekleri ile konut alıcılarına benzersiz teklifler sunulmaktadır. İstanbul’un kalabalık ve gürültüsünden yorulduysanız, geniş ve ferah konutlar sizin için gizli bir cennet olacak…


Bahçeşehir konut projeleri, Başakşehir bölgesinde yıldız gibi parlamaktadır. Bahçeşehir, lüks villa ve daireleri uygun fiyata bulacağınız bir konumdur. Farklı tip daireleri, değişken fiyatlara bulabilirsiniz. Bahçeşehir konut projeleri, hızla artan değeri sayesinde yüksek yatırım değerine sahiptir. Ailenizle beraber keyifli vakitler geçirebileceğiniz Bahçeşehir Göletin karşısında bulunan Boutique Panorama, geniş balkonları ile fark yaratmaktadır. Geniş balkonlarınızdan bu doğal yaşam alanını gün boyu izleyebilirsiniz. Bahçeşehir konut projeleri arasında sosyal yaşam alanları ile dikkatleri üzerine çeken Boutique Panorama, her mevsim tatilde hissetmenizi sağlayacak yaşam alanlarına sahiptir. Güvenlik imkanları ve sosyal donatılar ile geliştirilmiş Boutique Panorama, Asoy İnşaat ve Alpha Projects tarafından yaşamınıza değer katmak amacı ile hayata geçirilmiştir.


(Ayrınıtılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Bahçeşehir Park Residence | Evinizi Telefonunuzdan Yönetin!585.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
82 m² (7.134 TL/ m² )


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Atmaca Grup
m2 Aralıkları : 82 m² - 234 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Başakşehir konut projeleri arasında yüksek değere sahip olan Bahçeşehir Park, Atmaca Group tarafından yaşamınıza ayrıcalık katmak için tasarlandı. Avrupa Yakası’nda hayata geçirilen proje, 17-18 katlı iki bloktan oluşmaktadır. Toplam 147 daire kapasiteli Bahçeşehir Park, ticari üniteleri ile karma yaşam projeleri arasında dikkat çekmektedir. Ayrıca ticari üniteleri ile hem bölgeye hem de projeye yüksek değer katmaktadır. Akıllı ev sistemleri ve sosyal donatıları ile değerlenen Bahçeşehir Park, Bahçeşehir’in en değerli konut projelerinden biri olarak gösterilmektedir.


Bahçeşehir konut projeleri temel zemin özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bahçeşehir Park konut projesi, hem teknik özellikleri hem sosyal olanakları ile hayalleri süslemektedir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra teknolojiyi yaşamınıza taşıyan Bahçeşehir Park Residence, akıllı ev teknolojisine sahiptir. Evinizden çıktığınızda telefonunuzdan tüm teknolojik aletleri yönlendirebileceksiniz. Hayatınıza konfor katacak tüm detayları bir araya getiren Bahçeşehir Park, yaşam kalitenizi artıracak! Sosyal imkanların arasında bulunan bir diğer özellik ise alışveriş alanlarıdır. Konut projelerine değer katan en önemli özelliklerin bir araya getirildiği Bahçeşehir Park, en ince detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.


Konut projeleri arasında tercih yaparken ilk değerlendirilen konu lokasyon özellikleridir. Başakşehir konut projeleri, konum özellikleri ile İstanbul’un yatırım değeri en yüksek konut projelerine sahiptir. Bahçeşehir Park veya diğer Başakşehir konut projeleri hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Seyran Şehir Başakşehir | %80 Yeşil Alan ile Huzurlu bir Yaşam!860.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
121 m² (7.107 TL/m²)


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Makro İnşaat - Akyapı
m2 Aralıkları : 121 - 326 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Seyran Şehir, Başakşehir konut projeleri arasında her standarda ve yaşam tipine uygun tasarlanan konut tipleri ile dikkat çekmektedir. Seyranşehir konut projesi, Makro İnşaat ve Akyapı Ortaklığı ile yaşamınıza değer katmak için incelikle tasarlanmıştır. Seyranşehir konut projesi, özellikle geniş ailelerin dikkatini çekecek, ferah yaşam alanlarına sahiptir. Seyran Şehir konut projesi, site içerisinden uzaklaşmadan, tüm imkanlara ulaşabileceğiniz olanaklar ile donatılmıştır. Cadde mağazaları, restaurantlar ve cafeler ile tüm yaşamınıza değer katacak imkanları içerisinde bulundurmaktadır.


Seyranşehir konut projesi, site içerisinde yapılan peyzaj çalışmaları ve yeşil alanları ile yaşamınıza huzur katacak özelliklere sahiptir. Başakşehir’in en canlı caddesinde yer alan Seyranşehir, yaşamın tüm ışıltısını evinizin içine taşıyan bir proje olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Neredeyse tüm ulaşım akslarına yakın bir konumda bulunması sebebi ile hem şehirden uzak hem şehrin en merkez noktasında hissedeceksiniz.


İstanbul Avrupa yakasında bulunan projenin yanı başında bulunan metro ile şehrin tüm noktalarına olan mesafeniz, sizi zaman kaybından kurtaracak. İstanbul’un her noktasında ve her saat oluşan trafik yoğunluğundan kurtulmak için metro veya metrobüs gibi hızlı ve geniş kapasiteli ulaşım akslarını kullanmanız önemlidir. Başakşehir bölgesinde bulunan konut projelerini tercih ederek, şehrin her noktasına kısa zamanda ulaşabilirsiniz.


Seyranşehir, Başakşehir konut projeleri arasında konumu ile en değerli seçeneklerden biridir. Kayaşehir’de bulunan Seyranşehir, ulaşım akslarına yakınlığının yanı sıra,
Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM Otoyolu’na: 4 dakika
Olimpiyat Stadı ve Metro İstasyonu’na: 3 dakika
Şehir Hastanesi’ne: 2 dakika
uzaklıktadır.
Başakşehir konut projeleri ve ödeme seçenekleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Park Mavera 3 Başakşehir | Türkiye’nin İlk Planlı Kent Meydanı!992.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
125 m² (7.936 TL/m²)


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Makro İnşaat - TOKİ
m2 Aralıkları : 125 - 255 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Başakşehir konut projeleri arasında en değerli seçeneklerden biri olan Park Mavera 3, marka haline gelmiştir. Başakşehir’in yeni merkezi olarak tasarlanmış konut projesi Park Mavera 3, konum özellikleri ile dikkat çekmektedir.


Başakşehir konut projeleri üzerinden yapılabilecek gayrimenkul yatırım imkanları somut bir şekilde görülmektedir. Büyük yatırım imkanlarına sahip Başakşehir konut projeleri, özel sektör yatırım planlarının yanı sıra kamu yatırımları ile de değerlenmektedir. Mega projelerin etrafına konumlandırılmış ve sürekli değeri artan Başakşehir konut projeleri, ulaşım akslarının etrafında konumlandırılmış merkezi bir nokta olması sebebi ile de her geçen gün değerlenmektedir. Park Mavera 3 projesi tüm bu imkanların merkezinde bulunan bir konut projesidir. Şehir planlamasının sağlamış olduğu değer ile sürekli yatırımınızın değeri artsın istiyorsanız, Başakşehir konut projeleri sizler için en doğru seçenek olacak. Park Mavera 3 ve diğer Başakşehir konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacak. Her bütçe seçeneğine ve yaşam standardına uygun Başakşehir konut projeleri arasından bir tanesine sahip olmanın avantajını yakalamanın tam zamanı!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Park Mavera 4 Lounge Başakşehir2.197.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
126 m² (17.436 TL/ m² )


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Makro İnşaat
m2 Aralıkları : 233 m² - 370 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2022


Başakşehir konut projeleri arasında farkını hissedeceğiniz bir diğer Park Mavera projesi, Park Mavera 4 Lounge ile 2022 yılında tamamlanacak! 380 bin m2 üzerine inşa edilen Park Mavera 4 Lounge, alınan ön taleplerin analizi doğrultusunda her bütçe seçeneğine ve standarda uygun olarak değerlendiriliyor. Park Mavera 4 Lounge projesinde en küçük daire tipi 4+1 olarak tasarlanmıştır. Park Mavera evlerinin tümünün ortak özelliği ise akıllı teknolojilerdir. Park Mavera 4 Lounge, her daire tipinin içine döşenmiş akıllı teknolojiler ile değer kazanmaktadır.


Başakşehir konut projelerinin tümü, lokasyon özelliklerinden kaynaklanan yüksek yatırım değerine sahiptir. Park Mavera 4 Lounge, sürekli değer kazanan bir karma yaşam projesidir. Sahip olduğu ticari üniteler ile de her ihtyiaca yanıt vermektedir.


Başakşehir konut projelerinin tümü konumundan kaynaklanan yükseke değere sahiptir fakat Park Mavera 4 Lounge projesi; İstanbul Havalimanı’na yakınlığı ile dikkat çekmektedir. TEM Otoyolu ve 3. Köprü Bağlantı Yolu’nun ortasında konumlandırılmış olan proje sayesinde ulaşım sorunu çekmeden konforlu bir hayata kavuşacaksınız. Başakşehir Kent Meydanı ve bağlantı yollarına yakınlığı ile dikkat çeken projede fırsatları kaçırmadan, kendinize en uygun daire tipini seçip, bu ayrıcalıklı hayatın fırsatlarını ömür boyu yaşayabilirsiniz.


Park Mavera 4 Lounge ve diğer Başakşehir konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Onur Park Life Bahçeşehir | Müstakil Ev Konforunu Yaşamınıza Taşıyın!824.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
132 m² (6.242 TL/m²)


Konut Tipi : Residence
Geliştirici : Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş.
m2 Aralıkları : 132 m² - 253 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Başakşehir konut projeleri arasında cazip lokasyonu, geniş ve ferah daireleri ile dikkat çeken Onur Park Life, konforlu bir hayat arayanlar için cazip seçenekler sunuyor! Doğal bir yaşamın anahtarını sunan Onur Park Life projesi, Başakşehir’in en prestijli bölgesi olan Bahçeşehir’de bulunuyor. Bahçeşehir’de ulaşım aksları ile trafik sorunu yaşamadan ulaşım sağlamak, yaşam kalitenizi artıracak bir faktör olarak gösteriliyor. Onur Park Life, Bahçeşehir konut projeleri arasında sunmuş olduğu karma yaşam imkanları ile hem yatırım hem yaşam standartlarınızı yükseltmeyi amaçlıyor. Her daireye özel olarak tasarlanmış depo ve otopark alanları ile şehrin merkezinde ayrıcalıklı bir hayat imkanı sunuyor.


Başakşehir sahip olduğu merkezi konum ile İstanbul konut projeleri arasında yıldız gibi parlamaktadır. Onur Park Life, Başakşehir’in en prestijli bölgesi olan Bahçeşehir’de bulunmaktadır. Onur Park Life, Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’nın ortasında bulunmaktadır. Başakşehir bölgesi, konum itibari ile yeni yapılan ve sürekli geliştirilen bağlantı yolları ile kısa sürede tüm İstanbul’a ulaşmanız için tasarlanmış mini bir şehir olarak gösterilmektedir. Onur Park Life, değerli lokasyonu ve sahip olduğu iç ve dış özellikleri ile her gün değerlenen bir konut projesidir. Onur Park Life’tan bir daire almanız halinde faydalanabileceğiniz açık ve kapalı havuzlar, seçkin markaların bir arada bulunduğu açık hava mağazaları ve şık restoranlar bulunmaktadır. İstanbul’a sıra dışı bir tasarım kazandıran Onur Park Life konut projesinden bir daire almak veya tüm bu imkanları bulabileceğiniz diğer Başakşehir konut projeleri hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Yalçıntepe Bahçeşehir | İlk Adımda Prestij ve Lüksü Hissedeceksiniz!
355.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
80 m² (4.437 TL/m²)


Konut Tipi : Residence
Geliştirici : Yalçıntepe İnşaat
m2 Aralıkları : 80 m² - 86 m²
Teslim Tarihi : Hazır

Başakşehir bölgesinde sayısı sürekli artan lüks konut projeleri, hem lüks hem uygun fiyatlı seçenekleri ile konut alıcıları için cazibe merkezi haline gelmiştir. Yalçıntepe İnşaat tarafından geliştirilen projede, farklı ve özel hissetmenizi sağlayacak birçok seçenek bulunmaktadır. Bir konut satın almadan önce yatırım potansiyelini değerlendirmek, hayati önem taşımaktadır. İstanbul’da hız kesmeden değer artışı sağlayan bir lokasyonda yükselmenin avantajını, sunmuş olduğu imkanlarla artıran Yalçıntepe Residence, konut alıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir.


Lokasyon özelliklerinin avantajlarını, akıllı ev teknolojileri ile birleştiren Yalçıntepe Residence, tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamayı amaçlayan bir tasarıma sahiptir. Tablet, telefon gibi cihazlar ile evinizi yönetebilirsiniz. Elektrikleri açıp kapatabilir veya ısıyı değiştirebilirsiniz. Dairenizi uzaktan yönlendirmek, hayatınıza büyük konfor sağlayacak! Üstelik bu konforu, uygun fiyatlı konut projeleri ile hayatınızın vazgeçilmezi haline getirebilirsiniz. Yalçıntepe konut projesi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, buradan bize ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Mavera Comfort Başakşehir | Türkiye’de İlk Deprem İzolatörlü Konut Projesi!738.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
93 m² (7.935 TL/m²)


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Makro İnşaat - Akyapı
m2 Aralıkları : 93 - 202 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2023


Mavera Comfort, yalnızca Başakşehir değil Türkiye’de bulunan tüm konut projeleri arasında bir fark yaratmaktadır. Türkiye’nin ilk deprem izolatörlü konut projesi olan Mavera Comfort, “Kesintisiz Konfor” ilkesi ile tasarlanmıştır. Güvenli ve konforlu bir yaşam sunmayı planlayan proje, lokasyonu ile de İstanbul’un hatta Türkiye’nin en değerli yerleşim bölgelerinden birinde bulunmaktadır. Avrupa’nın en büyük Hastanesi olarak gösterilen Çam Sakura Hastanesi’ne 2 dakika mesafede bulunan proje, sağlığınız ve güvenliğiniz için tüm imkanları bir araya getirmiştir. Toplu taşıma veya herhangi bir ulaşım aracı kullanmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Mavera Comfort, isminin hakkını veren bir tasarıma sahip! Kadınlar ve erkekler için ayrı spor salonlarına sahip proje, her mevsim kullanabileceğiniz havuz ve benzeri sosyal donatılar ile yaşam standartlarınızı yükseltmeyi amaçlamaktadır. Geniş aileler için çocuk parkları, doğa severler için doğayla iç içe yürüyüş parkurları ve günün yorgunluğunu atmak için evine dönmeyi bekleyenler için dinlenme alanları bulunmaktadır. Gelin biraz Türkiye’de ilk defa uygulanan deprem izolatörlü konut projesinin, tam olarak ne anlama geldiğini inceleyelim!


Deprem İzolatörü Nedir?

Türkiye’nin ilk deprem izolatörlü konut projesi dedik fakat nedir deprem izolatörü, tam olarak nasıl bir sisteme sahip ve size neler vaat ediyor? Deprem ve deprem esnasında oluşacak tüm zararlardan korunmayı sağlayan bir yalıtım sistemidir. Su veya ses yalıtımı gibi özellikler artık neredeyse tüm konut projelerinde uygulanmaktadır. Deprem yalıtımı, bu sistemlerin benzeri bir yapıya sahiptir. Kısaca depreme karşı yalıtıma sahip olan bir konut projesinden bahsediyoruz. Mavera Comfort, binanızın sağa sola sallanmasını engelleyecek ve oluşacak tüm zararlara karşı yalıtım sağlayacaktır. Mavera Comfort toplam 392 adet izolatöre sahiptir. Binanızın temel seviyesinde kullanılan izolatörler ile tüm hayatınız boyunca güvende hissedeceksiniz. Mavera Comfort ve diğer Başakşehir konut projeleri hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(TÜM BAŞAKŞEHİR KONUT PROJELERİ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ)

 


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu