Küçükçekmece'nin Yeni Gözdesi: Selekta Yaşam Konut Projesi

Selekta Yaşam konut projesi, büyüleyici manzarası, modern mimarisi ve eşsiz lokasyonuyla Küçükçekmece'nin yeni gözdesi oluyor. Yenilikçi bir anlayışla inşa edilen proje, yapısı ve sunduğu fırsatlarla oldukça heyecan veren bir konut projesi. Yaşam kalitenizi yükseltecek birçok özelliğe ev sahipliği yapan Selekta Yaşam, Halkalı’da sizleri bekliyor.

 

Avrupa Yakası’nın Yeni Değeri


 

Küçükçekmece'nin en çok yatırım alan bölgesi Halkalı’da yükselen Selekta Yaşam konut projesi, Avrupa Yakası’nın en iddialı konut projeleri arasında yerini aldı. İçinde yer verdiği lüks donatılar, sosyal yaşam alanları ve ulaşım kolaylığı sayesinde oldukça değerli bir hale gelen proje, herkesin büyük ilgisini çekiyor. Bulunduğu lokasyon ve ulaşım kolaylığı sayesinde her geçen gün, kendi değerini arttıran proje ideal bir yatırım aracı olarak görülüyor. Selekta Yaşam’dan alacağınız bir konut, kısa bir zaman içinde maddi değerini çok üstlere çıkaracak. Sizleri maddi olarak, fazlaca tatmin edecek proje, aynı zamanda eşsiz bir yaşamı da sizler için sunacak.

 

Geniş Oturma Seçenekleri Sunuyor


 

Selekta Yaşam konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebilmeniz için geniş oturma seçeneklerine, bünyesinde yer veriyor. Tamamını kullanacağınız alanları satın alacağınız projede, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana para ödemek zorunda kalmayacaksınız. 3000 metrekarelik bir arsa üzerine konumlanan projede 118 konut bulunuyor. Toplamda 13 kattan oluşan Selekta Yaşam konut projesi, sizlere oldukça geniş oturma seçenekleri sunuyor. Projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire planları yer alıyor. 1+1 daire tipleri 85 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 148 metrekarelik geniş bir alandan meydana geliyor. Son olarak ise 3+1 daire tipleri 163 metrekarelik ferah ve son derece kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforu için sunuyor. İdeal yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi seçebileceğiniz projede, bütçenize uygun konut fiyatları sayesinde hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Yaşamak istediğiniz daireyi tamamıyla siz belirleyecek, kullanmak istemediğiniz hiçbir alanı, geniş daire planları sayesinde satın almamış olacaksınız.

Her bütçeye uygun konut fiyatları ile de ön plana çıkan Selekta Yaşam, sizlere hayalini kurduğunuz, yaşamaktan keyif alacağınız alanları sunuyor. Geniş oturma seçenekleri ve yüksek standartları yapısıyla öne çıkan konut projesi, mutluluğa giden yolda, en büyük destekçiniz olacak.

 

İstanbul’un Merkezinde Bir Yaşam


 

Selekta Yaşam konut projesi, şehrin merkezinde, metropol bir hayat anlayışını sizlere sunuyor. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşmanıza imkan tanıyan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, şehir içi ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor. Artık işe geç kalma gibi dertleriniz olmayacak. Bir yere varmak için evden erken çıkmak zorunda kalmayacaksınız. Selekta Yaşam konut projesiyle her yere, rahatça ulaşmak mümkün! İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yer alan proje, merkezi lokasyonu sayesinde harika bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. E-5 ve TEM otoyollarına dakikalar içinde ulaşabilecek, gitmek istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşım sağlayacaksınız.

Aynı zamanda devlet hastanesi, çocuk parkları, bankalar, alışveriş merkezleri, marketler ve diğer tüm kamusal alanlara oldukça yakın bir mesafede yer alan proje, hayatınıza kolaylık getirecek. Gündelik bütün işlerinizi, vaktinizden çalmadan, çok uzaklara gitmeye gerek kalmadan halledebileceksiniz. Hali hazırda kısıtlı olan vaktinizi, yola ve trafiğe harcamak zorunda kalmayacaksınız. Selekta Yaşam konut projesiyle birlikte yaşamınıza pratiklik hakim olacak!

 

Sosyal Yaşam Alanlarıyla Anınıza Renk Katın!


 

Selekta Yaşam konut projesi, her yaştan insana hitap edecek sosyal donatılara bünyesinde yer veriyor. Proje yer alan kafe ve restoranlarda keyifli vakitler geçirebilecek; aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla bitmesini hiç istemeyeceğiniz sohbetler edebileceksiniz. Günün yorgunluk kahvesini yine bu kafelerde içebilecek, öğle yemeklerinizde farklı lezzetleri keşfedebileceksiniz. Konfor ve kaliteli bir hayatı, yaşam alanlarınıza taşıyan projede, çocuklarınız da çok eğlenecek. Tamamıyla çocuklara özel olarak tasarlanmış, tamamen güvenli oyun ve park alanlarında çocuklarınız, eğlenceli bir dünyanın içinde olacak. Dilersiniz sizler de çocuklarınızın, bu eğlence dünyasına ortak olabilecek ve onların oyunlarına eşlik edebileceksiniz.

Düzenli spor yapmak, Selekta Yaşam ile çok kolay! Artık vaktinizi, uzak spor merkezlerine gitmek için harcamayacaksınız! Evinizin hemen altında yer alan fitness ve spor alanlarında, dilediğiniz gibi sporunuzu yapabilecek, kısıtlı olan vaktinizi kendinize ayırabileceksiniz. Her güne enerjik uyanmanıza sağlayacak bu alanlarda, hep hayalini kurduğunuz, ideal vücut formuna da kavuşabileceksiniz. Spordan hemen sonra doyasıya ter atacağınız saunalar da yine sizlerin hizmetine sunulmuş durumda. Günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz saunalarda, yaşamın keyfini çıkaracaksınız. Aynı zamanda spa kullanım alanları da bulunan konut projesinde, hayatın bütün olumsuz duygularından arınacaksınız ve sakinlik dolu bir yaşamın içinde olacaksınız. Selekta Yaşam’ın sizler için sunduğu sosyal donatılar sayesinde konfor ve mutluluk duygusunu konutunuz ve yaşam alanlarınızın her alanında, sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

 

Konut Güvenliği Uzmanlara Emanet


 

Selekta Yaşam konut projesi, huzur ve güven duygunuzun hiç eksik olmaması için özenle çalışıyor. Uzman güvenlik ekiplerine bünyesinde yer veren konut projesi, konutunuzun her anlamda güvenli olmasını sağlıyor. Alanında tamamen uzman güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri sayesinde, geceleri yatağınıza içiniz rahat bir şekilde girebileceksiniz. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemlerinin kullandığı projede güvenlik, en üst düzeye çıkarılıyor. Konut projesinin her alanında çocuklarınız, saat ne olursa olsun güvenle dolaşabilecek, sizlerin de içinde en ufak bir huzursuzluk olmayacak. Selekta Yaşam’da huzur ve güven içinde, kaliteli bir yaşam süreceksiniz!