BAB İstanbul | Tarihi surların yanı başında eşsiz bir proje!

BAB İstanbul ile tarihi surların yanı başında zamanda yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Proje İstanbul’un batıya açılan kapısı Zeytinburnu’nda hayata geçiriliyor. Oliv Yapı ve Real Grup ortaklığında inşa edilirken, hem yaşam hem yatırım isteyenlere kaçmaz bir fırsat sunuyor…

Konumuyla dikkatleri üzerine çeken projeye Kazlıçeşme Marmaray durağı yürüme mesafesinde… Aynı zamanda sahil yolu ve Avrasya Tüneli’ne yakın sur manzaralı evlere Yenikapı etkinlik alanı ve Gazhane’de oldukça yakın. Yakınındaki alışveriş merkezleri, hastaneler ve eğitim kurumları ile ihtiyacınız olan her şey bir adım uzağınızda yer alacak.

Zeytinburnu konut projeleri arasında yer alan ve 44.164 m2 inşaat alanına sahip olan proje 3 blokta 156 daire 56 ticari üniteden oluşuyor. Lüks ve konforu bir arada sunan dairelerde yüksek tavanlarla yaşam alanları daha ferah hale getirildi. 1+1’den 3+1’e kadar seçenekler bulunduğu BAB İstanbul Zeytinburnu projesinde peyzaj düzenlemesi olan bahçeli daire seçenekleri de sizleri bekliyor. Aynı zamanda daha büyük daireler elde etmek isterseniz, proje kapsamında farklı evleri birleştirmek de mümkün.

Erken satış fırsatlarını yakalamak ve diğer imkanları öğrenmek için BAB İstanbul projesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa’nın Basketbol Üssü BAB İstanbul’un hemen yanı başında!


Avrupa’nın Basketbol üssü olarak adlandırılan Abdi İpekçi Basketbol Gelişim Merkezi BAB İstanbul projesinin hemen yanı başında yer alıyor. 2024’te tamamlanması planlanan merkez, olanakları ve konumu itibariyle projeye büyük avantajlar sağlıyor.

150.000 m2 inşaat alanına sahip Basketbol Gelişim Merkezi’nde 10 bin kişilik spor salonu, bin kişilik antrenman ve maç salonu var. Aynı zamanda yılda 8 binden fazla spor müsabakasının yapılacağı 3 adet altyapı salonu da mevcut. İçerisinde basketbol müzesi, basketbol kütüphanesi, mescit, alışveriş, konser ve yeme içme alanlarının olacağı Basketbol Gelişim Merkezi sadece maç oynanan bir yer değil yerli ve uluslararası organizasyonlarla 24 saat yaşayan bir spor kompleksi olarak hayata geçirilecek…

BAB İstanbul projesinin Abdi İpekçi Basketbol Gelişim Merkezine yakın olması sayesinde;

 • Her yıl düzenlenen uluslararası basketbol turnuvalarını ve maçları takip edebilirsiniz. 

 • Bir spor kompleksi olarak merkezin sunduğu spor, kültür ve yaşam alanı imkanlarından faydalanabilirsiniz. 

 • Abdi İpekçi Basketbol Gelişim Merkezi, İstanbul’un en önemli spor merkezlerinden biri. Dolayısıyla yatırım değeri yüksek bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Sosyal Yaşamın Ayrıcalıklı Adresi… 


Zeytinburnu ev projeleri içerisinde sosyal yaşamın ayrıcalıklı adresi BAB İstanbul projesi, bünyesinde 56 adet ticari ünite barındırıyor. Evinizden uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz projede ayrıca kapalı bir sosyal tesis tasarlandı. Yaz-kış yüzebileceğiniz kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve hamam gibi olanakların tamamı sizin için düşünüldü. Açık alanları daha da ferah hale getirebilecek peyzaj düzenlemeleri de yaşam kalitenizi artırmak amacıyla tasarlandı.

Kültür, sanat ve lezzet denildiğinde akla gelen ilk lokasyonlardan olan Fişekhane, projeye sadece 5 dk uzaklıkta. Türk ve dünya mutfağından ünlü restoranların yanında tiyatro, sinema, konser, sergi gibi kültür ve sanat etkinlikleri Fişekhane ile size çok yakın. 

Eğitim, Sağlık ve Alışveriş İçin Eşsiz Konum…

Yeni konut projelerinden olan BAB İstanbul, Zeytinburnu’nda ulaşılabilir konumda yer almasıyla öne çıkıyor. İstanbul’un önde gelen sağlık ve eğitim kurumları projeye çok yakın bir mesafede sizi bekliyor. Aynı zamanda alışveriş için de çevresinde kısa sürede ulaşılabilecek merkezler bulunmakta. 

Projeye yakın konumdaki merkezler şu şekilde:

 • Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (350 m)

 • Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi (1,1 km)

 • Balıklı Rum Hastanesi (500 m)

 • Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları

 • Eğitim ve Araştırma Hastanesi (900 m)

 • Biruni Üniversitesi (1,1 km)

 • İstanbul Topkapı Üniversitesi (1,2 km)

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (2,3 km)

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi (3,2 km)

 • Bezmiâlem Diş Hekimliği Fakültesi (4 km)

 • FSM Vakıf Üniversitesi Topkapı Yerleşkesi (2,9 km)

 • Olivium AVM / Outlet (1,4 km)

 • Zeruj Port AVM (900 m)

 • Marmara Forum AVM (5,9 km)

Yeni ev projeleri içerisinde tarihi surlara komşu projede lansmana özel fırsatları kaçırmayın! BAB İstanbul fiyatları hakkında bilgi almak ya da farklı İstanbul yatırım projelerinin detaylarını öğrenmek isterseniz bize ulaşın.

Eğer projeden satılık daire arıyorsanız, tarihi surlara komşu BAB İstanbul’da lansmana özel fırsatları kaçırmayın! İstanbul yatırım projeleri ve lüks konut projeleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin…  


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu