Avangart İstanbul Konut Projesi ile Şehrin Kalbinde

Avangart İstanbul konut projesi, İstanbul’un en merkezi bölgesi Sarıyer, Ayazağa’da hayata geçirildi. Estetik mimarisi ve modern çizgisiyle ön plana çıkan proje, şehrin kalbinde kusursuz bir yaşam vadediyor. Hayatı, şehrin tam merkezinde yaşamak istiyorsanız Avangart İstanbul en doğru adres!

 

Belgrad Ormanı Hemen Yanı Başınızda!


 

Avangart İstanbul konut projesi, şehrin kusursuz doğasını yaşam alanlarınıza taşıyor. Tertemiz doğa havasıyla, eşsiz manzarası ve modern mimarisiyle İstanbul’un kalbinde, olağanüstü bir yaşamın kapıları sizler için açılıyor. Sadece yürüyerek dakikalar içinde, uçsuz bucaksız bir ormana gitmek istemez misin? Eğer cevabınız “evet” ise doğru adres Avangart İstanbul. Sabah yatağınızdan kalktığınızda, tertemiz orman havasını ciğerlerinize çekecek, konutunuza dolan kuş sesleriyle, güne çok huzurlu başlayacaksınız. Harika atmosferiyle Belgrad Ormanı hemen yanı başınızda olacak. Sabah sporunuzu burada yapıp, enerjik bir bünyeye sahip olacaksınız. Keyifli akşam yürüyüşlerinize yine Belgrad Ormanı eşlik edecek. Sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızda mutlu zamanlar geçirip eğlenceli pikniklerinizi yine bu alanda gerçekleştireceksiniz. Kusursuz bir doğa ortamını, yaşam alanlarınıza taşıyan, şehrin en iddialı projesi Avangart İstanbul, hayatı en özel şekilde deneyimlemenizi sağlayacak!

 

Tüm İhtiyaçlarınızı Çarşıda Karşılayın!


 

Avangart İstanbul, bütün ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilecek kadar donanımlı bir konut projesi. Artık alışveriş yapmak için uzaklara gitmenize, İstanbul’un boğucu trafiğine girmenize gerek kalmayacak. Evinizin hemen altında, yürüyerek ulaşabileceğiniz çarşı bölümü, bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Toplamda 18 adet ticari üniteye yer veren çarşı konsepti, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kadar donanımlı bir şekilde tasarlandı. Bütün market alışverişlerinizi bu alanda yapabilirsiniz ve gıdadan, temizliğe kadar uzanan, geniş yelpazeli, ürün çeşitliliğini yine bu alandan ulaşabilirsiniz. Kendinizi modanın başkenti hissedeceğiniz, özgürce kendi stilinizi yaratabileceğiniz, dünyaca ünlü giyim markalarına da yer verilen çarşı bölümünde, size özel indirimlerle, dilediğiniz kıyafeti alabileceksiniz. Modadan, gıdaya, şarküteriden, temizlik malzemelerine kadar birçok ürünün yer aldığı çarşıda, aradığınız her şeyi kolayca bulabileceksiniz. Artık alışveriş yapmak için uzaklara gitmenize gerek kalmayacak! Avangart İstanbul projesi, konforlu bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak tanıyacak!

 

Yaşamı İstanbul’un Merkezinde Yaşayın!


 

Avangart İstanbul konut projesi ile şehrin merkezinde olun! Arkadaşlarınızla keyifli sohbetler edip yorgunluk kahveleri içebileceğiniz, birbirinden şık kafelere gidin! Yürüyerek ve dakikalar içinde! Akşamları eğlence mekanlarında, kendinizi mutlu edin, dostlarınızla ilişkilerinizi geliştirin, yeni insanlar tanıyın! Kısacası Avangart İstanbul ile sosyal yaşamın içinde olun! İstanbul’un en merkezi bölgesinde, her yere kolayca ulaşın! Dakikalar içinde Belgrad Ormanı’na yürüyerek ulaşın ve doğanın içinde olun. Şehrin en canlı caddelerini gezin, alışveriş yapın, hayatın içinde, yaşamın merkezinde olun! Tüm bunların, hepsini yaptıktan sonra evinize dakikalar içinde ulaşın! Konforlu ve kaliteyi bir yaşamın tadını şehrin kalbinde, Avangart İstanbul ile çıkarın!

 

Dilediğiniz Yaşam Alanını, Kolayca Seçin!


 

Avangart İstanbul konut projesi, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızı sağlıyor. Kullanışlı ve ferah daire planlarına sahip proje, tamamıyla “ev konsepti” anlayışı benimseyerek inşa edildi. Yani burada sadece konforlu ve kaliteli bir ev ortamı bulacaksınız. Geniş daire planları sayesinde rahatlıkla seçiminizi yapabilecek ve sizler için en uygun yaşam alanını kolayca keşfedebileceksiniz. 5 adet daire seçeneği ve farklı metrekare ölçüleriyle karşınıza gelen Avangart İstanbul konut projesi, hayalini kurduğunuz yaşamı sizlere sunuyor. Ferah ve kullanışlı olan daire sayesinde konforlu bir yaşam sizleri bekliyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire planları ve oturma seçeneklerine sahip konut projesi, dilediğiniz alanı, özgürce seçebilmenize olanak sağlıyor. İhtiyacınıza en uygunu, en doğru şekilde bulabileceğiniz proje, rahatça seçim yapmanız için geniş daire planlarını, sizler için sunuyor. 5 adet daire seçeneği sayesinde Avangart İstanbul’da ihtiyacınız olan kullanım alanını rahatlıkla oluşturabilir ve gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmazsınız. Burada yalnızca ihtiyacınıza uygun, en ideal yaşam alanını rahatça oluşturacak ve yalnızca kullanacağınız alanlara para ödeyeceksiniz!..

 

Her İhtiyacı Uygun Daire Seçenekleri


 

Avangart İstanbul’da daire seçimi yapmanız çok kolay olacak! Çünkü her ihtiyacınıza cevap veren yaşam alanları, burada sizin konforunuz için özenle oluşturuldu. Konut projesinde yer alan stüdyo tipinde 1+0 daire 45 metrekarelik, son derece kullanışlı bir alanı sizlerin rahatça yaşamı için sunuyor. 1+1 daireler ise 64 metrekarelik bir yaşam alanında oluşurken 2+1 daire tipleri ise 119 metrekarelik geniş bir alanı sizler için sunuyor. Konut projesinde yer alan bir diğer daire seçeneği 3+1 daire tipleri de 158 metrekarelik, oldukça geniş bir alandan meydana geliyor. Son olarak da 4+1 daire seçeneklerine yer verilen konut projesinde, 255 metrekarelik ferah ve kullanışlı bir yaşam alanı, sizlerin konforlu bir hayat sürmesi için sunuluyor. Geniş oturma seçenekleri ve çok seçenekli daire planları sayesinde rahatlıkla seçiminizi yapabileceksiniz ve ideal yaşam alanlarınıza kavuşacaksınız. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın kapısını ardına kadar açan Avangart İstanbul, henüz daire seçimi aşamasında size üst düzey bir yaşam standardı sunmaya başlıyor. Şehrin en iddialı projesinde, kusursuz ve benzersiz bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Şehrin Her Noktasına Rahatça Ulaşın!


 

İstanbul’un en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Avangart İstanbul, bulunduğu lokasyon sayesinde büyük bir fark yaratıyor! Şehrin her noktasına rahatlıkla erişim sağlayabileceğiniz kadar merkezi bir konumda yer alan konut projesi, şehir içi ulaşımınızı tamamen konforlu bir hale getiriyor. Seyrantepe’de yer alan metro istasyonuna dakikalar içinde ulaşabileceğiniz proje, sizlere trafikten uzak, rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor. Ayrıca diğer toplu ulaşım seçeneklerine de son derece yakın bir konumda yer alan konut projesi, İstanbul’un her yerine rahatça ulaşmanızı sağlıyor. Şehrin merkezinde, harika bir konum sunan Avangart İstanbul ile yaşamın içinde olacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu