Atakent Panorama İzmir Projesi ile Özel Bir Yaşam!

Atakent Panorama İzmir, şehrin en değerli konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken konut projesi, banka kredisi için de uygunluk taşıyor! Çiğli’nin en özel bölgesinde yükselen yapı, bir evden çok daha fazlasını sizlerle buluşturuyor!

 

İzmir Konut Projeleri Arasında Bir Yıldız!


 

Atakent Panorama İzmir projesi, şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirildi. Herkesin bütçesine uygun, satılık daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede, hayalini kurduğunuz konut hayatına kavuşacaksınız. Benzersiz konumu ve özel tasarlanmış alanları ile kusursuz bir yaşam oluşturan konut projesi, kullanışlı daire tasarımlarını sizler için sunuyor!

İzmir konut projeleri arasında yıldızı parlayan Atakent Panorama; bölgenin en özel mevkinde yer alıyor. Aynı zamanda ideal bir yatırım şansını da size sunan konut projesi, bulunduğu bölgeye de fazlasıyla değer katıyor! Şehrin en değerli bölgesi Çiğli’de hayata geçirilen konut projesi, eşsiz bir konut deneyimini sizler için kurguluyor!

 

Atakent Panorama İzmir ile Rahat ve Ferah Bir Yaşam!


 

Toplamda 17.085 metrekarelik, oldukça geniş bir arazi üzerine hayata geçirilen, Atakent Panorama İzmir konut projesi, kullanışlı ve geniş daire tasarımları ile ferah bir konut deneyimi kurguluyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren, 240 adet konut dairesini bünyesinde ağırlayan proje, keyif dolu bir yaşam vadediyor!

3+1 daire tiplerini sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarlayan konut projesi, 151 metrekare ile 154 metrekare arasında kullanışlı alanlar sunuyor. İzmir’in en özel bölgesi Çiğli’de hayata geçirilen proje, bir evden çok daha fazlasını sizlerle buluşturuyor. 14.000 metrekarelik bir yeşil alanı da sizler için sunan konut projesi, şehrin doğasını en iyi şekilde yansıtıyor!

 

Mutlu Bir Konut Yaşamı Sizler İçin Şekilleniyor!


 

Atakent Panorama İzmir konut projesi, satılık daire fiyatları ile şehrin en dikkat çeken yapıları arasında yerini aldı! Kusursuz mimarisi ile herkesin ilgi odağında bulunan konut projesi, eşsiz bir konut deneyimi oluşturuyor. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber çok özel bir yaşamın kapılarını ardına kadar açacak, her anınız mutlu ve huzur dolu geçecek.

Özel bir şekilde tasarlanmış daire alanları ile bütün ihtiyaçlarınız için cevap sağlayan konut projesi, konfor dolu bir yaşamın tam kalbinde yer almanızı sağlıyor. Her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ve banka kredisi uygunluğu ile rahatça konut sahibi olmanızı sağlayan proje, mutlu bir ev yaşamını sizler için oluşturuyor!

 

Atakent Panorama İzmir Projesi Şehrin Tam Kalbinde!


 

İzmir’in en değerli bölgesi Çiğli’de yaşama geçirilen konut projesi, şehrin tam kalbinde, eşsiz bir yaşam vadediyor! Eşsiz bir lokasyona sahip olan konut projesi, mükemmel bir konut yaşamını sizler için kurguluyor! Şehrin en özel bölgesinde, eşi benzeri olmayan bir yaşam sizler için canlanıyor! İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Çiğli’de kusursuz bir yaşam sizleri bekliyor!

Hem İzmir’in kalabalığından uzakta kalacak hem de şehrin metropol yanını deneyimleyebileceksiniz! Şehir içi ulaşımlarınızın da konforlu bir şekle getiren konut projesi, toplu ulaşım araçlarına dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor! Hastane ve eğitim kurumlarına 2 kilometrelik mesafede yer alan proje, havaalanına ise 25 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor!

 

Alışveriş Alanlarına Saniyeler İçinde Ulaşın!


 

İzmir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Atakent Panorama, hayatı en verimli şekilde yaşamınıza olanak tanıyor. Şehrin en özel konut projesi olarak gösterilen yapı, çevresinde bulundurduğu alışveriş alanları ile yaşamınıza renk katıyor! Günlük yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolayca erişmenizi sağlayan konut projesi, konfor duygusunu sonuna kadar hissettiriyor!

Evinizde uzaklara gitmeden, bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilecek ve keyif dolu alışverişlerin tadını çıkarabileceksiniz. İzmir’in en kaliteli restoranlarına dakikalar içinde erişebilecek, en tarz kafelerde dostlarınız ve ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Şehrin en değerli konut projesinde, kusursuz bir hayatın tam merkezinde olacaksınız!

 

Atakent Panorama İzmir ile Doğayı, Evinizde Hissedin!


 

Şehrin en değerli yapısı olan Atakent Panorama İzmir konut projesi, uzman mimarlar tarafından dizayn edilmiş peyzaj bahçelerini bünyesinde bulunduruyor. Onlarca farklı çeşit bitki ve ağacın yer aldığı peyzaj alanlarında, doğal hayatın her halini keşfedebileceksiniz! Tertemiz havayı içinize çekecek, şehrin kusursuz doğasını evinizde hissedeceksiniz!

Toplamda 14.000 metrekarelik bir peyzaj alanını sizler için tasarlayan konut projesi, yemyeşil bir konut deneyiminin kapılarını ardına kadar açıyor!

Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle beraber özel tasarlanmış konut bahçelerinde keyif yapabilecek, doğal yaşamın tadını çıkarabileceksiniz! İzmir’in en özel yerinde kusursuz bir yaşamın tam kalbinde yer alacaksınız!