Aslı Garden Konut Projesi Bergama’da Yükseliyor

Aslı Garden konut projesi, Bergama’da hayata geçirildi. İzmir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, uygun daire fiyatları ile dikkat çekiyor! Şehrin en değerli bölgesinde yer alan Aslı Garden konut projesi, kusursuz bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Bergama’nın Harika Atmosferindesiniz!


 

İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Bergama, doğası, yeşilliği ve havasıyla, olağanüstü bir yaşamın merkezi. Şehrin en büyük ilçesi olan Bergama, sizlere klasik bir Akdeniz iklimi sunuyor. Doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla ideal bir kent olan bölge, Aslı Garden konut projesi ile daha da değerleniyor. Şehrin en donanımlı konut projesine ev sahipliği yapan Bergama, İzmir’in birçok noktasına da yakın bir konumda yer alıyor. Birçok tatil beldesine dakikalar için ulaşmanızı sağlayan bölge, İzmir’in merkezine de 40 dakikalık bir mesafede yer alıyor.

 

Aslı Garden ile Mutlu Bir Yaşam!


 

İzmir’in en değerli konut projesi olan Aslı Garden, mutlu bir yaşam vadediyor. Aylar süren tasarım çalışmalarının ardından hayata geçirilen proje, her detayında kaliteli her alanında konfor sunuyor. Prestijli bir yaşamın kapılarına ardına kadar açan Aslı Garden konut projesi, aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli bir yaşam sürmeniz için özenle tasarlandı. İzmir’in kalitesine yakışan modern mimarisi ve estetik tasarımı bir arada sunan yapı, içerisinde yer verdiği birçok lüks imkan ile de hayat kalitenizi yükseltiyor.

 

Yeni Buluşma Adresiniz!


 

Aslı Garden konut projesi bünyesinde yer verdiği kafe sayesinde daima sosyal yaşamın merkezinde olmanızı sağlıyor. Keyif kahvelerinizi içebileceğiniz, yeni arkadaşlar edineceğiniz, komşuluk ilişkilerinizi pekiştireceğiniz bu kafe alanlarında çok keyifli vakitler geçireceksiniz. En güzel sohbetlerinize eşlik edecek bu alanlarda, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı da giderebileceksiniz. Kaliteli ve konforlu bir yaşamın içinde yer alacağınız proje, İzmir’in en değerli bölgesi Bergama’da sizleri bekliyor olacak!

 

Havuz Evinizin Hemen Altında!


 

Sıcacık yaz günlerinin, bunaltıcı havasından, şehrin en güzel havuzunda serinleyerek kurtulmaya ne dersiniz? Aslı Garden konut projesi tamamıyla özel olarak tasarlanan konut havuzunu sizler için tasarladı. Bu havuz sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi yüzebilir ve eğlencenin tadını, doyasıya çıkarabilirsiniz. Aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle eğlence ve keyif dolu zamanlar bu alanda sizleri bekliyor olacak! İzmir’in sıcak günlerinde serinliğe kavuşacağınız, yüzmenin tadına varacağınız günler, bu proje ile çok yakında!

 

Özel Tasarlanmış Bahçeler


 

Aslı Garden konut projesi, uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlanmış, konut bahçelerine bünyesinde yer veriyor. Tertemiz çimenler ve rengarenk bitkilere ev sahipliği yapan, bu özel tasarlanmış alanlarda huzuru ve sakinliği keşfedeceksiniz. İzmir’in doğasını, yaşam alanlarınızda deneyimleyecek ve doğa ortamını, pencerelerinizden gelen rüzgarlarda hissedeceksiniz! Tamamıyla özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarında huzuru ve dinginliği keşfedebilecek, tertemiz çimenlere uzanıp geleceğe dair en güzel hayalleri kurabileceksiniz. Mutlu bir yaşamın, en doğru adresinde, keyif dolu günler sizinle olacak!

 

En Güzel Sahiller Yanı Başınızda!


 

İzmir’in en keyifli sahilleri, en temiz denizi, en harika plajları yanı başınızda olacak! Şehrin en önemli tatil yerlerinden Dikili’ye yarım saat içinde erişim sağlayabilecek ve en güzel tatilleriniz, çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebileceksiniz. Aynı zamanda dünyanın en büyük limanlarından biri olan Çandarlı Limanı, sizlere 20 dakikalık bir mesafede yer alacak. 40 dakikalık bir yolculuğun ardından Türkiye’nin en gözde tatil mekanı olan Ayvalık’a ulaşabilecek ve dört dörtlük bir tatil ruhunu, içinizde yaşayabileceksiniz. Konumuyla fark yaratan konut projesi, sizlere her zaman hak ettiğiniz bir yaşam sunacak!

 

Gündelik İhtiyaçlarınızı Kolayca Karşılayın!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Bergama’da hayata geçirilen proje, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Birçok markete etrafında bulunduran proje, diğer alışveriş alanları, eczaneler, bankalar, eğitim kurumlarına da çevresinde yer veriyor. Böylelikle günlük hayatta neyin ihtiyacını duyuyorsanız, ona en kolay yoldan, en pratik şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan proje, İzmir’in kalbinde kusursuz bir yaşam vadediyor!

 

Ferah Yaşam Alanları Sizinle!


 

İzmir’in en değerli yapılarından biri olan Aslı Garden konut projesi, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde rahat bir yaşama adım atmanızı sağlıyor. 10.000 metrekareye yakın bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 126 daireye ev sahipliği yapıyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine bünyesinde yer veren proje, ideal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi bulabileceğiniz konut daireleri, birinci sınıf malzemeler kullanılarak tasarlanmış ve özenli bir çalışmanın ardından hayata geçirilmiş.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu