Arven Flora Konut Projesi Kayseri’nin Merkezinde

Arven Flora konut projesi, şehrin en gözde bölgesi Melikgazi’de hayata geçirildi. Daire fiyatları ile Kayseri konut projeleri arasında ön plana çıkan Arven Flora, banka kredisine uygun olarak satışlarına başladı. Aynı zamanda taksitlendirme seçeneği de yer alan konut projesinde, bütçenizi sarsmadan, kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz.

 

Kayseri’nin Gözde Projesi Arven Flora


 

Arven Flora konut projesi, şehrin en gözde bölgelerinden biri olan Melikgazi’de yükseliyor. Modern ve estetik mimarisi ile şehir merkezinde bir yıldız gibi parlayan konut projesi, ihtiyacınız olan her şeye cevap sağlıyor! Şehrin merkezinde, kusursuz bir konut hayatı vadeden Arven Flora projesi, prestijli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

Uygun fiyatlı daireleri ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi, taksitlendirme seçenekleri ile de bütçe dostu bir politika izliyor. Kayseri’nin en merkezi bölgelerinden biri olan Melikgazi’de hayata geçirilen konut projesi, benzersiz bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Şehrin Merkezinde Olacaksınız!


 

Kayseri’nin en merkezi yerleşim yeri olan Melikgazi, günden güne artan değeri ve aldığı yatırımlarla, şehrin en gözde bölgelerinden biri. Arven Flora konut projesi ile çehresine bambaşka bir hava katan Melikgazi, Kayseri’de yaşıyor olmanın tüm ayrıcalıklarını sizlere sunuyor. Arven Flora ile şehir hayatını tam merkezde yaşamanızı sağlıyor.

Kayseri’nin en büyük alışveriş alanlarına dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz konut projesinde, gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca erişebileceksiniz. Şehrin en kapsamlı alışveriş alanlarına komşu olan konut projesi, gıdadan, kozmetiğe, şarküteriden, teknolojiye kadar birçok ürünü, en pratik şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Alışverişleriniz keyifli ve zahmetsiz bir hale getiren Arven Flora konut projesi, Kayseri’nin merkezinde, kusursuz bir yaşam vadediyor!

 

Hobi Bahçeleri ile Hünerinizi Konuşturun!


 

Arven Flora konut projesi, Kayseri’nin verimli topraklarını yaşam alanlarınıza taşıyor. Son derece büyük bir alan tasarlanan hobi bahçeleri sayesinde tarım hayatını keşfedebileceksiniz. Şehrin en verimli topraklarından oluşan bahçenizde, meyve sebzelerinizi yetiştirebilir ve tarımsal yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Organik bir yaşam anlayışı ile tasarlanan bu alanlarda, aileniz ve sevdiklerinize, turfanda sebzelerini yedirebilir, dalından kopardığınız meyveleri tattırabilirsiniz. Kayseri’nin en iddialı konut projesinde, organik bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Özel Olarak Tasarlanmış Konut Bahçeleri


 

Kayseri’nin doğası ile tamamen uyumlu bir şekilde tasarlanan Arven Flora konut projesi, kendi içinde yer verdiği, özel tasarlanmış konut bahçeleri ile doğanın merkezinde bir yaşam vadediyor! Uzman peyzaj mimarları tarafından özel bir şekilde tasarlanan konut bahçeleri, rengarenk bir dünyaya sizleri davet ediyor! Arazinin büyük bir alanını kaplayan peyzaj alanlarında, yüzlerce farklı bitki çeşidini tanıyacak, rengarenk bir dünyanın içinde yer alacaksınız. Çocuklarınız doğal bir ortamın için büyürken sizler de tertemiz bir doğa ortamında günlerinizi geçireceksiniz. Şehrin en prestijli projesi Arven Flora ile kusursuz bir konut hayatı yaşayacaksınız!

 

Geniş Daireleri Keşfe Çıkın!


 

Kayseri’nin en iddialı konut projesi Arven Flore bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ferah bir yaşama adım atmanızı sağlıyor. Birbirinden şık ve konforlu daire seçeneklerinde, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceksiniz. 26.000 metrekareden oluşan, son derece büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 217 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut dairelerinde, ihtiyacınıza en uygun alanı son derece rahat bir şekilde seçebileceksiniz. İdeal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz konut projesi, uygun daire fiyatları ile de ev sahibi olmanızı kolaylaştıracak.

 

İdeal Bir Yatırım Fırsatı Sunuluyor!


 

Kayseri’nin en kapsamlı konut projelerinden biri olan yapı, şehrin en değerli bölgesi Melikgazi’de hayata geçirildi. Her geçen gün artan değeri ve yüksek yatırım potansiyeline sahip ilçe, Arven Flora ile daha da değer kazanıyor. Konut projesinin bünyesinde yer alan 43 adet mağaza ve ticari ünite, hem konut yatırımı hem de ticari yatırım amaçlı olarak iki farklı fırsatı, sizlerin önünü getiriyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu