Arkadya Evleri Projesi ile İzmir’de Yaşam!

Arkadya Evleri projesi, uygun fiyatları ile İzmir konut projeleri arasında farkını gösteriyor. Şehrin en merkezi bölgelerinden birinde yükselen konut projesi, modern mimarisi ve ileri teknoloji donanımları ile yaşamınıza artı bir değer katıyor!

 

Arkadya Evleri ile Kaliteyi Keşfedin!


 

Estetik mimarisi ve modern tasarımı ile İzmir’in en gözde konut projesi Arkadya Evleri, şehrin merkezinde yükseliyor! Uygun daire fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile İzmir’de konut sahibi olmak artık çok kolay! Geniş ve ferah yaşam alanları ile konut yaşantınıza artı bir değer katan Arkadya Evleri, sosyal donatıları ile de her anınızı dolu dolu yaşamanızı sağlıyor. Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığını keşfedeceğiniz konut projesinde, İzmir’in her noktasına rahatça erişim sağlayabileceksiniz. Her bütçe için uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz konut projesi, şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirildi.

 

Şehrin Her Yerine Kolayca Ulaşın!Arkadya Evleri projesi, İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi olan Şemlikler’de yükseliyor! Şehrin her noktasına rahatça erişim sağlamanıza imkan tanıyan, geniş ulaşım ağı sayesinde seyahatleriniz konforlu bir hale geliyor. Dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz toplu ulaşım araçları, konutunuza yürüme mesafesinde yer alıyor. Böylelikle şehir içi tüm ulaşımlarınız sorunsuz ve konforlu bir hale geliyor. Aynı zamanda şehrin tüm bağlantı yollarına da komşu olan konut projesi, ulaşım konusunda herhangi bir problem yaşamanızın önüne geçiyor. İzmir’in en kaliteli konut projesi olan Arkadya Evleri, konfor dolu bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Uygun Fiyatları ile Arkadya Evleri


 

İzmir’in en kapsamlı konut projesi Arkadya Evleri, uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olmanıza imkan tanıyor. 6.600 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, farklı metrekare ölçülerinden oluşan 98 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Her bütçe için uygun daire seçeneğine bünyesinde yer veren konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı kolaylık oluşturmanıza imkan tanıyor.

Taksitlendirme seçenekleri ile rahat bir ödeme planı yapabileceğiniz konut projesinde, her bütçeye uygun oturma seçeneği yer alıyor. Bütçenizi sarsmadan, İzmir’in en değerli bölgesinde kolayca ev sahibi olabilecek ve Arkadya Evleri projesi ile konfor duygusunu sonuna kadar deneyimleyebileceksiniz! Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor!

 

İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Oturma Seçenekleri


 

Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri, her ihtiyaca uygun oturma seçeneklerini sizler için sunuyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, daire seçimi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. 98 konut dairesine ev sahipliği yapan Arkadya Evleri projesinde, üç farklı konsepte sahip oturma seçeneği yer alıyor. Metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren konut daireleri, her ihtiyacınıza kolayca cevap sağlıyor. Rahat bir şekilde daire seçimi yapabileceğiniz, şehrin en kaliteli konut projesinde 2+1, 3+1 ve son olarak da 3,5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Projedeki ilk oturma seçeneği olan 2+1 daire tipleri 90 metrekarelik, kullanışlı bir yaşam alanından meydana gelirken 3+1 daire tipleri ise 138 metrekarelik geniş bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Konut projesindeki son oturma seçeneği olan 3,5+1 daire tipleri ise 167 metrekareden oluşan ferah bir yaşam alanını sizler için oluşturuyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu keşfedeceğiniz konut dairelerinde, hayalinizdeki ev yaşamına kavuşacak ve her anınıza artı bir değer katacaksınız!

 

Alışveriş Merkezleri Yanı Başınızda!


 

İzmir’in en değerli bölgelerinden biri olan Şemlikler’de hayata geçirilen konut projesi, birçok alışveriş alanına yürüme mesafesinde yer alıyor. Gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz birçok şeye en pratik yoldan erişim imkanı tanıyan proje, alışverişlerinizi keyifli bir hale getiriyor. Şehrin en kapsamlı alışveriş merkezlerine birkaç dakikada ulaşım sağlayabiliyor; fırın, manav, kozmetik ve giyim mağazaları gibi birçok alana yürüyerek erişebiliyorsunuz. Gündelik yaşamda her ihtiyacınızı rahat bir şekilde karşılamanıza olanak tanıyan Arkadya Evleri, hayatınızın her anını konforlu bir hale getiriyor. İzmir’in en değerli yapısı olan proje, kaliteli ve prestijli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu