Arbetta Edremit Evleri ile Doğayı Keşfedin

Arbetta Edremit Evleri, doğanın kusursuzluğunu yaşam alanlarınıza taşıyor. Balıkesir konut projeleri arasında lokasyonuyla ön plana çıkan yapı, benzersiz bir doğa ortamını sizler için sunuyor. Edremit’in en güzel plajlarına dakikalar içinde ulaşabileceğiniz konut projesinde, kusursuz bir konut hayatı şekilleniyor!

 

Kaz Dağları’na Komşu Olacaksınız!


 

Kusursuz bir konut yaşamı vadeden Arbetta Edremit Evleri, ülkenin en göz alıcı doğal ortamını yaşam alanlarınıza getiriyor! Büyüleyici güzelliği ile Kaz Dağı, ferah bir nefes almanızı sağlıyor! Binlerce çeşit bitkiye, yüzlerce çeşit ağaca ev sahipliği yapan Kaz Dağları, yaşamınızdaki en büyük şansınız olacak. Dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz Kaz Dağı Milli Parkı, tertemiz havasıyla sizleri bekliyor olacak! Kalabalık şehir hayatından uzakta, ferah bir orman havasını iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Arbetta Edremit Evleri, kusursuz bir konut yaşamının kapılarını ardına kadar açıyor!

Doğa temasını sonuna kadar hissedeceğiniz Kaz Dağı Milli Parkı, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte paylaşabileceğiniz, benzersiz anlara eşlik edecek. Ülkemizin doğa ortamını en iyi şekilde yansıtan Kaz Dağı Milli Parkı, tabiatın en güzel, en içten hislerini sizlere yaşatacak. Tertemiz bir doğa ortamında, kusursuz bir konut hayatını, her haliyle deneyimleyebileceksiniz. Balıkesir’in en gözde konut projesi Arbetta Edremit Evleri, doğanın merkezinde, ferah bir yaşam seçeneği sunuyor!

 

Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!


 

Şehrin en kapsamlı konut projesi olan Arbetta Edremit Evleri, muhteşem bir tatil ruhu yaşatmak için sizleri bekliyor! Balıkesir’in en temiz sahil ve plajlarını çevresinde bulunduran konut projesi, yaz aylarını en verimli şekilde geçirmenize olanak tanıyor. Dakikalar içinde şehrin en güzel sahillerine erişim sağlayabilecek ve yazın tadını bu alanlarda çıkarabileceksiniz. Kızgın güneşten, serin sulara atlamanın keyfini sürecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yaz aylarını en anlamlı şekilde geçirebileceksiniz. Artık tatil beldelerine para ödemenize ya da denize girmek için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Balıkesir’in en kaliteli konut projesi Arbetta Edremit Evleri ile tatilin her türlüsünü deneyimleyebileceksiniz! Kaliteli ve konfor dolu bir yaşamın yeni adresinde, kusursuz bir konut yaşamı sizleri bekliyor olacak!

 

Şehrin En Kaliteli Konut Projesi Yükseliyor!


 

Balıkesir’in en kaliteli konut projeleri arasında yerini alan Arbetta Edremit Evleri, modern mimarisi ve estetik tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakıyor! Merkezi lokasyonuyla da dikkatleri üzerine çeken proje, ulaşım kolaylığı ile hayatı merkezde yaşamanıza olanak tanıyor! Yüksek yaşam standartları vadeden Arbetta Edremit Evleri, uygun daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Şehrin en güzel bölgesinde, rahat bir şekilde ödeme yapabileceğiniz proje, taksitlendirme seçenekleri ile de kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlıyor. Uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile şehrin en gözde konut projesi olan Arbetta Edremit Evleri, kusursuz bir konut hayatı sunmak için sizleri bekliyor!

 

Ferah Konut Alanlarını Keşfedin!


 

Balıkesir’in en değerli bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Arbetta Edremit Evleri, ferah ve kullanışlı yaşam alanları ile hayatınıza zenginlik getiriyor. Her metrekaresinde şıklığı ve konforu yansıtan konut daireleri, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlıyor. 8.500 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 8 kattan meydana gelirken toplamda 271 daireyi de bünyesinde ağırlıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire konseptleri, uygun fiyatları ile ihtiyaçlarınıza en uygun daire seçeneğini sizlere sunuyor. Son derece rahat bir şekilde seçim yapabileceğiniz konut dairelerinde, geniş metrekare ölçüleriyle ideal yaşam alanlarınızı oluşturabileceksiniz. Şehrin en kaliteli konut projesi Arbetta Edremit Evleri ile yaşamı en konforlu şekilde deneyimleyeceksiniz!

 

İhtiyaçlarınıza Cevap Sağlayan Daireler


 

271 konut dairesi ile her ihtiyaca cevap sağlayan Arbetta Edremit Evleri, ferahlığı ve konforu sonuna kadar deneyimlemenizi sağlıyor. Farklı metrekare ölçüleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı oluşturacağınız konut projesinde, üç farklı konseptte daire seçeneği yer alıyor. Projedeki 1+1, 2+1 ve son olarak 3+1 daire tiplerinde rahatça seçiminizi yapabilecek, uygun fiyatlar ile kolay bir şekilde ev sahibi olabileceksiniz. Şehrin en değerli bölgesinde, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekillenecek!

Projedeki 1+1 daire tipleri 62 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizler için oluştururken 2+1 daire tipleri ise 98 metrekarelik, son derece ferah bir yaşam alanı kurguluyor. Projedeki son konut seçeneğini olan, 3+1 daire tipleri de 133 metrekarelik, geniş ve kullanışlı bir oturma alanını sizlerle buluşturuyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ihtiyaçlarınıza en uygun yaşam alanını, son derece rahat ve kolay bir şekilde seçebileceksiniz.

 

Şehir Hayatını, Merkezde Deneyimleyin!


 

Balıkesir’in en değerli bölgelerinden birinde yükselen konut projesi Arbetta Edremit Evleri, doğanın merkezinde, metropol bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Şehrin en gelişmiş bölgesi Edremit’te hayata geçirilen konut projesi, gündelik yaşam ihtiyaç duyduğunuz alışveriş alanlarına yakınken sosyal bir yaşam süreceğiniz birçok alana da çevresinde yer veriyor. Şehrin en kapsamlı alışveriş merkezlerine dakikalar içinde erişim sağlayabiliyor ve tüm ihtiyaçlarınızı kolayca giderebiliyorsunuz. Aynı zamanda fırın, manav, süpermarket gibi günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz alışveriş alanlarına da yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Edremit’te, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor. Balıkesir’in kapsamlı konut projesi ile doğanın merkezinde, metropol bir yaşam tarzı sizleri bekliyor!