Antalya'nın Yeni Yaşam Merkezi Taç Premium

Taç Premium konut projesi şehrin en canlı bölgesi olan Kepez’de hayata geçirildi. Daire fiyatları ile Antalya konut projeleri arasında ön plana çıkan yapı, uygun ödeme seçenekleri ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Kusursuz bir konut yaşamı vadeden proje, şehrin en popüler bölgesi Kepez’de alıcılarını bekliyor!

 

Her Bütçe İçin Daire Mevcut


 

Antalya, Kepez ilçesinde yükselen konut projesi Taç Premium, bölgenin ilk kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirildi. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri, her bütçe ve her ihtiyaca uygun olarak tasarlandı. Uygun fiyatları ile Antalya’da, rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi kolay ödeme seçenekleri ile de bütçenizi sarsmıyor. Aynı zamanda banka kredisine de uygun olan konut projesi, taksitlendirme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlıyor. Antalya’nın en kapsamlı konut projesi Taç Premium, cazip fiyatları ve kolayca ödeme yapmanızı sağlayacak kanalları ile şehrin en canlı bölgesinde konut sahibi olmanızın önünü açıyor. Hemen teslim edilme seçeneği ile satışlarına devam eden konut projesi, Antalya’nın en değerli ilçelerinden biri olan Kepez’de sizleri bekliyor!

 

Peyzaj Alanlarının Keyfini Çıkarın!


 

Taç Premium konut projesi özel tasarlanmış konut bahçeleri ve peyzaj alanları ile doğa hayatını, yaşam alanlarınıza taşıyor. Yüzlerce çeşit bitkiye ve onlarca çeşit ağaca ev sahipliği yapan peyzaj alanları, tertemiz havasıyla yaşamınıza değer katacak. Konutunuza misafir olacak kuş sesleri ile huzurlu bir güne başlayacak, akşamları yeşillerle kaplı kameriyelerde, dostlarınız ve ailenizle birlikte hoş sohbetler edebileceksiniz. Yaşamın en keyifli yanlarını deneyimlemenizi sağlayacak konut bahçelerinde, tertemiz çimenlere uzanıp hayaller kuracak isterseniz yürüyüş parkurlarında, keyifli akşam yürüyüşlerine çıkabileceksiniz. Şehrin en prestijli projesinde, kusursuz bir konut yaşamını sonuna kadar deneyimleyeceksiniz!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Antalya’nın en modern mimari tasarımlarından biri olan Taç Premium konut projesi, geniş ve kullanışlı daireleri sayesinde ferah bir nefes almanızı sağlıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut dairelerinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz. Her ihtiyaca uygun yapısıyla konforlu bir yaşam sürmeniz için tasarlanan konut daireleri, her detayında kalite ve prestiji yansıtacak. Birinci sınıf malzemelerde donatılmış dairelerinizde, huzurlu ve sakin bir yaşam sizleri bekliyor olacak. 17.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 319 daireye ev sahipliği yaparken 10 mağaza ve ticari üniteyi de bünyesinde barındırıyor.

 

Her Metrekarede Kaliteyi Keşfedin!


 

Her metrekaresinde huzur ve kaliteyi keşfedeceğiniz konut daireleri dört farklı konsepte tasarlanmış. 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde 60 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteren yaşam alanları yer alıyor. İhtiyacınıza en uygun olanı rahatlıkla seçebileceğiniz daire seçeneklerinde, ideal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz! Antalya’nın en prestijli konut projesi Taç Premium, uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile şehrin en önemli merkezi Kepez’de alıcılarını bekliyor!

 

Konut Güvenliği Üst Düzeyde!


 

Antalya’nın en nezih konut projesi olarak anılan Taç Premium, yaşam alanlarınızda huzur ve güven duygusunu daima hissetmenizi sağlıyor. 7 gün 24 saat boyunca güvenlik hizmeti verilen projede, her alan kesintisiz boyunca kontrol ediliyor. Uzman güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri, giriş ve çıkışlar dahil olmak üzere projenin her alanına yayılıyor. Konutunuzdan eksik olmayacak güven duygusunu sonuna kadar hissedecek ve daima huzurlu bir şekilde günlerinizi geçirebileceksiniz. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemleri de kullanılan konut projesinde güvenlik, üst düzeye çıkarılıyor. Şehrin en nezih projesinde kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Araçlarınızın Emin Ellerde!


 

Şehrin en kapsamlı konut projesinde araçlarınızın emin ellerde olacak! 180 araçlık kapalı otopark ve 139 araçlık açık otoparkı bünyesinde barındıran konut projesi, araçlarınızın daima güvende olmasını sağlıyor. En sert hava koşullarında dahi arabalarınızı her türlü tehditten koruyan kapalı otoparklar, beklenmedik maddi zararların önüne geçiyor. Böylece hiçbir maddi zarar yaşamıyor ve herhangi bir mağduriyet uğramıyorsunuz. Ayrıca açık ve kapalı olmak üzere iki adet bulunan otoparklar güvenlik kameraları ve gece devriyeleri ile 7 gün 24 saat boyunca izleniyor ve sıkı bir şekilde kontrol ediyor. Böylece içiniz rahat, araçlarınız tamamen güvende oluyor.

 

Merkezi Lokasyonun Ayrıcalığını Yaşayın!


 

Şehrin en popüler bölgesi Kepez’de hayata geçirilen Taç Premium konut projesi, merkezde yaşamanın tüm avantajlarını sizlere sunuyor. Şehrin tüm bağlantı yollarına komşu durumda olan proje, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü pratik ve konforlu bir hale getiriyor. Aynı zamanda toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan proje, dakikalar içinde otobüs ve minibüs duraklarına erişim sağlama imkanı tanıyor. Böylelikle şehrin her noktasına kolayca ulaşma imkanınız oluyor. Antalya’nın en gözde bölgesinde yaşıyorsunuz ve merkezi lokasyonun tüm avantajlarından sonuna kadar faydalanabiliyorsunuz.

 

Antalya’nın En Güzel Sahilleri Sizinle!


 

Şehrin en merkezi bölgesi olan Kepez’de hayata geçirilen Taç Premium konut projesi, Antalya’nın en güzel sahillerini ve en temiz plajlarını ayaklarınıza kadar getiriyor. Yalnızca 15 dakikalık uzakta yer alan sahil ve plajlar, gününüzü harika geçirmenizi sağlıyor. Birbirinden güzel beach ve plajlara ev sahipliği yapan Konyaaltı’na dakikalar içinde ulaşım sağlayabildiğiniz proje sayesinde harika bir yaz tatili geçirebileceksiniz. Üstelik evinizden çok uzaklaşmadan! Aynı zamanda akşamları keyifli sahil yürüyüşlerinizi gerçekleştirebilecek ve yol boyunca uzanan sahil bandında, sporlarınızı yapabileceksiniz. Şehrin en kusursuz konut projesi Taç Premium’da, benzersiz bir konut deneyimi sizleri bekliyor olacak!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu