Antalya’nın En Gözde Konut Projesi Fenix 84

Fenix 84 konut projesi, şehrin en merkezi ilçelerinden biri olan Muratpaşa’da hayata geçirildi. En prestijli Antalya konut projeleri arasında olan yapı, daire fiyatları ve yüksek yaşam standartlarıyla herkesin dikkatini çekiyor. Şehrin en canlı bölgesinden yükselen Fenix 84 konut projesi, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor!

 

Şehrin En Kaliteli Yapısı Fenix 84


 

Antalya, Muratpaşa bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Fenix 84, çizgi üstü mimarisi ve estetik tasarımıyla herkese kendine hayran bırakıyor. Antalya’nın eşsiz doğasına uyumlu bir şekilde inşa edilen proje, tam donanımlı yapısıyla kusursuz bir yaşamın öncülüğünü yapıyor. Şehrin en değerli bölgesinde konumlanan Fenix 84 konut projesi, doğaya tamamıyla uyumlu bir şekilde inşa edildi. Şehrin eşsiz havasını yansıtan yapısı, lüks donanımları ve son teknoloji konut özellikleri sayesinde benzersiz bir konut deneyimi sunan yapı, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile Muratpaşa’da sizleri bekliyor!

 

En Temiz Sahiller Hemen Yanınızda!


 

Dünyanın en ünlü tatil şehirlerinden biri olan Antalya, tertemiz denizi ve şık sahilleri ile de bir o kadar ünlü bir şehir. Öyle ki her yıl, milyonlarca insanın, dünyanın farklı yerlerinden gelip ziyaret ettiği bu sahiller, tam bir tatil cenneti olarak görülüyor. Fenix 84 konut projesi, Antalya’nın en şık, en temiz sahillerine komşu olmakla birlikte benzersiz bir güzelliği sahip denizi de yaşam alanlarınıza taşıyor. Tatil ruhunu dört mevsim sizlere sunan konut projesi, konutunuzun penceresinden her baktığınızda harika bir denizle karşılaşmanızı da sağlıyor. Ülkenin en değerli bölgelerinden birinde hayata geçirilen proje, şehrin en ünlü tatil mekanını da yaşam alanlarınıza taşıyor. Antalya Hamitbey Plajı’na dakikalar içinde erişim sağlamanızı sağlayan proje, harika bir tatil fırsatını da sizlere sunuyor!

 

Yüzmenin Tadını Çıkarın!


 

Tatil cenneti Antalya’nın ruhunu çok iyi yansıtan Fenix 84 konut projesi, kendi bünyesinde yer verdiği havuzlar ile de harika zamanlar yaşamanızı sağlıyor. Son derece geniş bir şekilde tasarlanan yüzme havuzlarında, aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirecek ve yüzmenin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Eğlenceli anılar biriktireceğiniz birçok donatıya da sahip olan Fenix 84 ile yaşamanın tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

 

Şehir İçi Ulaşımlarınız Çok Konforlu!


 

Merkezi konumu sayesinde birçok noktaya kolayca ulaşım sağlamanıza imkan tanıyan proje, Antalya’nın her noktasına son derece pratik bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Merkezi lokasyonu sayesinde şehir içi ulaşımlarınızı konforlu bir hale getiren konut projesi, toplu ulaşım seçeneklerinin tümüne, yürüyerek dakikalar içinde gidebilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda geniş cadde ve bağlantı yollarını da çevresinde barındıran konut projesi, şehrin her noktasına rahat bir ulaşım vadediyor! Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan Fenix 84, kusursuz bir konut hayatı vadediyor!

 

Her İhtiyacınızı Kolay Yoldan Karşılayın!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Muratpaşa’da hayata geçirilen konut projesi, birçok alışveriş alanını da çevresinde bulunduruyor. Antalya’nın en kapsamlı alışveriş merkezlerine komşu olan proje, süpermarket zincirleri, manava, giyim mağazaları gibi birçok alana da dakikalar içinde gitmenizi sağlıyor. Böylelikle gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye en kolay, en pratik yoldan erişebiliyor, yapmanız gereken her işi kolay yoldan halledebiliyorsunuz. Antalya’nın en merkezi bölgesinde yer alan proje, hayatınızın her anını değerli kılıyor!

 

Sporu, Yaşamın Merkezi Haline Getirin!


 

Günlük yaşamın koşuşturması ve telaşından, çoğu zaman kendimize ayıracak bir vakit kalmıyor. Dolayısıyla yapmamız gereken sporu sürekli erteliyor ya da düzenli hale getiremiyoruz. Fenix 84 konut projesinde zaman probleminiz olmuyor! Evinizin hemen altında yer alan fitness merkezi ve spor salonları sayesinde dilediğiniz aktiviteyi dilediğiniz sporu, düzenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Tam donanımlı yapısıyla günlük sporlarınızı yapabileceğiniz alanlar sayesinde çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, her sporu yapabileceksiniz! Böylelikle hali hazırda kısıtlı olan vakitlerinizi, kendinize ayırabilecek ve sağlıklı bir yaşama kolayca adım atabileceksiniz! Her detayında konforu keşfedeceğiniz konut projesinde, yaşamak için çok fazla iyi nedeniniz olacak!

 

Dairenizde Ferah Bir Nefes Alın!


 

Antalya’nın en prestijli konut projesi Fenix 84, geniş oturma seçenekleri ve ferah yaşam alanlarıyla, konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı konut daireleri, prestijli bir yaşam sunarken ferah bir nefes almanızı sağlıyor. Son derece geniş bir şekilde tasarlanan daire planları, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturmanızı sağlıyor. 8.400 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 156 daireye ev sahipliği yapıyor. Tamamıyla kullanışlı alanların yer aldığı projede, birinci sınıf malzemelerle donatılmış dairelerde, keyifle ve huzurla yaşayacaksınız!..

 

Farklı Metrekare Ölçüleriyle Seçim Sizin!


 

Şehrin en prestijli projesinde, daire seçimi yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireler, kullanışlı ve geniş yaşam alanlarıyla ihtiyacınıza en uygunu, rahat bir şekilde seçmenize olanak tanıyor. 156 daireden meydana gelen Fenix 84 konut projesi, her alanda huzur, her detayda kalite vadediyor. Projede 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesinin her dairesinde kaliteyi ve konforu keşfedeceksiniz.

Projedeki 2+1 daire tipleri 151 metrekarelik bir alandan meydana gelirken 3+1 daire tipleri ise 234 metrekarelik, geniş ve kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Projedeki son daire seçeneği olan 4+1 daire tipleri, 227 metrekareden oluşan, ferah bir kullanım alanını sizlerin rahat bir yaşam sürmesi için oluşturuyor. Son derece geniş ve rahat yaşam alanları sayesinde konforlu bir hayat vadeden konut projesi, Antalya’nın en değerli bölgesinde, uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu