Ankara’nın Göl Manzaralı Projesi: Park Hayat İncek

Park Hayat İncek, şehrin en güzel bölgelerinden biri olan Gölbaşı’nda hayata geçirildi. Ankara konut projeleri arasında göl manzarasıyla ön plana çıkan yapı, fiyatları ile de dikkat çekiyor. Farklı ödeme seçenekleri bulunan konut projesi, banka kredisine de uygun bir şekilde satışa sunuldu!

 

Benzersiz Bir Göl Manzarası Sizinle!


 

Park Hayat İncek, şehrin en prestijli konut projesi olarak Ankara’da hayata geçirildi. Benzersiz bir göl manzarası sunan proje, doğanın eşsiz ortamıyla sizleri baş başa bırakıyor. Mogan Gölü’ne tam karşı cephede konumlanan proje, Ankara’nın bu keyifli görüntüsü, yaşam alanlarınıza taşıyor. Gölün tamamını rahatlıkla görebileceğiniz bir konutta oturacak ve pencerenizi her açtığınızda şehrin, en harika manzarası ile baş başa olacaksınız. Pencerenizin önünde, çay ya da kahvelerinizi alıp bu eşsiz manzaranın tadını, doyasıya çıkarabileceksiniz. Şehrin en kaliteli konut projesi olan Park Hayat İncek, bütün ayrıcalıklarını sunmak için sizleri bekliyor!

 

Ankara’nın En Prestijli Konut Projesi


 

Park Hayat İncek, üst düzey bir mimari çalışma sonucunda hayata geçirildi. Aylar süren tasarım çalışmalarının ardından ince bir işçilikle inşaatına başlanan konut proje, kısa bir zaman içinde şehrin en değerli yapılarından biri olarak anılmaya başlanacak. Modern ve estetik mimarisinin yanı sıra birinci sınıf inşaat malzemeleriyle inşaatına başlanan proje, her alanda kalite ve konfor duygusunu sizlere hissettiriyor. Şehrin en çok yatırım alan bölgesinde yer almasında dolayı, konum değeri de bir hayli yüksek olan Park Hayat İncek, ideal bir yatırım fırsatını da sizlere sunuyor. Çok kısa bir zaman sonra değerinin en az üç katına çıkacak olan yapı, Ankara’da iyi bir yatırım yapmak isteyen kişiler için en doğru adres! Merkezi konumu sayesinde şehrin merkezinde bir yaşam sürmenizi sağlayan Park Hayat İncek, hayatınızın her anına artı bir değer katıyor olacak!

 

Konut Bahçeleri ile Doğayı Keşfedin!


 

Park Hayat İncek, tamamıyla doğaya ve çevresine uyumlu bir şekilde tasarlandı. 4000 metrekareye yakın bir yeşil alana sahip proje, özel tasarlanmış bahçeleri sizlerin konforu için tasarladı. Uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlanan bahçelerde, doğal yaşamın en büyülü yanlarını keşfedecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran konut bahçeleri, özel tasarımlı peyzaj anlayışı ile hayata geçirildi. Bu nedenle cins bitkilere de yer verilen konut projesinde, egzotik yaşamı dahi deneyimleyebileceksiniz. Bahçelerinizin tertemiz çimenlerinde uzanıp geleceğe daire en güzel hayallerinizi kurabilecek, yeşil alanların içinde yer alan kameriyelerde, sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınız birlikte keyifli sohbetler gerçekleştirebileceksiniz. Yaşamı en huzurlu, en anlamlı şekilde yaşamanız için her detayı özenle düşünülen projede, mutlu olmak için birçok sebebiniz olacak.

 

Şehrin Merkezinde Olun!


 

Park Hayat İncek, hızla gelişen lokasyonu sayesinde şehir hayatını, en merkezi bölgede yaşamanızı sağlıyor. Ankara’nın birçok noktasına yakın olan konut projesi, şehir merkezinde, doğal bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Birçok toplu ulaşım seçeneğine yürüme mesafesinde bulunan Park Hayat İncek, şehir içi ulaşım problemlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda Ankara’nın birçok bağlantı yoluna komşu durumda yer alan konut projesi, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir hale getiriyor. Pratik ve son derece basit bir ulaşım imkanı tanıyan proje sayesinde dilediğiniz yere, rahatlıkla erişim sağlayabileceksiniz.

 

Tüm İhtiyaçlarınızı Rahatça Karşılayın!


 

Gündelik yaşamınızı da konumuyla bir hayli kolay bir hale getiren Park Hayat İncek projesi, kamusal birçok alanı da çevresinde barındırıyor. Eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, süpermarket zincirleri, bankalar gibi önemli kamusal alanlara dakikalar içinde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Böylece gündelik yaşam ihtiyacını duyduğunuz her şeye, en kolay, en pratik şekilde erişebiliyorsunuz. Hayatınızı her anlamda kolay bir hale getiren konut projesi, kalite ve konfor duygusunu sonuna kadar hissetmenizi sağlıyor.

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Park Hayat İncek projesi, birinci sınıf malzemelerle donatılmış, son derece ferah oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Her metrekaresinde kalite ve konforu hissedebileceğiniz yaşam alanları, hayatın en keyifli anlarını sizlere yaşatacak. Geniş metrekare ölçüleri ve lüks dizaynı sayesinde konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kaçan Park Hayat İncek, ferah yaşam alanlarını sizler için sunuyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire planları, ihtiyacınıza en uygun kullanım alanını seçmenize yardımcı oluyor. Geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatça keşfedebileceğiniz konut projesinde, huzuru ve konforu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Göl Manzaralı Daire Planlamaları


 

Park Hayat İncek projesinde tüm pencereler, harika bir göl manzarasına açılıyor. Özel bir çalışma sonucunda tasarlanan daire seçenekleri, ihtiyacınız olan kullanım alanlarını, eşsiz bir manzara ile sunuyor! 60 daireye ev sahipliği yapan konut projesi toplamda 19 kattan meydana geliyor. 7.000 metrekareye yakın, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 3+1, 4+1 ve son olarak 5+1 daire seçeneklerini sizler için sunuyor.

Projedeki 3+1 daire tipleri 159 metrekarelik bir yaşam alanından oluşurken 4+1 daire tipleri ise 179 metrekarelik geniş ve kullanışlı bir alanı sizlerin konforu için sunuyor. Son olarak da 5+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, 233 metrekarelik ferah ve son derece geniş bir yaşam alanı sizlerle oluyor. İhtiyacınıza en uygun daire seçeneğini, rahatlıkla seçebileceğiniz konut projesinde, konfor hissini sonuna kadar tadabileceksiniz.

 

İstediğiniz Zaman Sporunu Yapın!


 

Park Hayat İncek projesi, sağlıklı bir yaşam sürmeniz adına tam donanımlı fitness ve spor salonlarını bünyesinde barındırıyor. İstediğiniz her sporu yapabileceğiniz fitness alanlarında, kondisyon aletlerinden koşu aletlerine kadar geniş bir malzeme seçeneği yer alıyor. Kısıtlı olan zamanlarınızı uzaktan spor salonlarına gitmek için harcamayacak, evinizin hemen altında yer alan fitness merkezinde, bütün zamanınızı kendiniz için ayırabileceksiniz. Sağlıklı bir yaşama adım atabileceğiniz bu spor alanlarında, enerjik ve fit bir görünüme, son derece rahat bir şekilde kavuşabileceksiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu