Anadolu Yakası’nın Yeni Gözdesi: Fortis Sinanlı

Anadolu Yakası'nın yeni gözdesi olan Fortis Sinanlı, bulunduğu konum itibarıyla oldukça dikkat çeken bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Uygun konut fiyatları ve geniş sosyal donatılarıyla tam bir yaşam merkezi olan Fortis Sinanlı, Kadıköy’ün en merkezi yerinde yükseliyor. 549.000 Türk lirası başlangıç fiyatıyla Fortis Sinanlı projesiyle birlikte herkes rahatça ev sahibi olabilecek!

 

Geniş Oturma Seçenekleri Göz Dolduruyor


 

Anadolu Yakası’nın yeni gözdesi Fortis Sinanlı konut projesi, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı seçmenize olanak tanıyor. Oldukça zengin oturma planlarının yer aldığı projede, 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 tipte daireler yer alıyor. 1+1 daireler 78 metrekareden meydana gelirken 2+1 daireler 102 metrekare ile 132 metrekarelik bir alandan oluşuyor. Son olarak 3+1 daireler ise 180 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanmış. Geniş oturma seçenek ve planlarıyla Fortis Sinanlı projesi, ideal yaşam alanlarınızı, sizin belirlemenize olanak tanıyor. Hem kullanmayacağınız, gereksiz alanlara fazla ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz hem de tam hayalinizdeki evde oturma şansını yakalamış oluyorsunuz.

 

Her Yaşa Hitap Eden Sosyal Alanlar


 

Kadıköy’ün en canlı bölgesinde yer alan konut projesi, Anadolu Yakası’nın tüm sosyal alanlarını hem kendi bünyesinde hem de çevresinde sizlere sunuyor. Keyifle alışveriş yapabileceğiniz alanlardan, sevdiklerinizle eğlenebileceğiniz mekanlara kadar her şey Fortis Sinanlı’ya çok yakın! Akşamları keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek, yürüyüş alanları bulunan projede son teknoloji spor ürünlerinin yer aldığı fitness ve spor salonları da bulunuyor. Hayatınızın temeline “sağlıklı yaşamı” alacağınız bu alanlar sayesinde ideal formunuza da rahatlıkla ulaşabileceksiniz! Aynı zamanda çocuklu ailelerin konforu da bu projede ayrıca düşünülmüş. Tamamıyla çocuklara özel olarak tasarlanan oyun ve park alanlarıyla, çocuklarınız gönüllerince eğlenip oyunlar oynayabilecek. Çocuklarınız doyasıya eğlenirken sizler de tatil ruhunu daima yaşayabileceğiniz havuzlarda keyif sürebileceksiniz. Doyasıya yüzdükten sonra istediğiniz kadar ter atıp rahatlayabileceğiniz sauna ve Türk hamamları da yine bu projede bulunuyor. Lüks ve konforlu bir yaşamı sizlere sunan Fortis Sinanlı konut projesinde yaşamak için çok fazla iyi nedeniniz olacak!

 

Hayatınıza Kolaylık Sağlayan Donatılar


 

Fortis Sinanlı konut projesinde hayatınıza, her alanda ve her anlamda kolaylık sağlayacak birçok donanım ve donatı bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, kapalı otopark, ADSL altyapı ve jeneratör sistemleri gibi önemli donanımları bünyesinde bulunduran Fortis Sinanlı konut projesi, hayatınızın bütün anlarında çözümcül ve pratik yaklaşımlarda bulunuyor. Özellikle kış aylarında doğal gaz faturalarından tasarruf sağlayacağınız merkezi ısıtma sistemleri sayesinde hem yüksek tutarda faturalarla karşılaşmayacaksınız hem de sıcacık bir evde yaşamanın ayrıcalığını tadacaksınız. Güç ve elektrik kesintileri durumunda devreye giren jeneratör sistemi sayesinde hiçbir işinizi yarım bırakmak zorunda kalmayacak, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Hayatınızın her alanında kolaylıklar sağlayan Fortis Sinanlı konut projesi sayesinde konfor duygusunu sonuna kadar yaşayacaksınız.

 

Deprem Yönetmeliğine Tamamen Uygun!


 

Özellikle İstanbul’un, denize yakın taraflarında yaşayan insanları tedirgin eden “deprem” konusu, Fortis Sinanlı sayesinde sona eriyor. Fortis Sinanlı konut projesi tamamıyla depreme dayanıklı bir şekilde inşa edildi. Zemin etüt çalışmaları başta olmak üzere yapı denetimi ve uygunluğu oldukça titiz bir çalışmayla yapıldı. Deprem yönetmeliğine de tamamıyla uyumlu bir şekilde tasarlanan Fortis Sinanlı sayesinde artık deprem korkusu yaşamayacak, geceleri yatağınıza içiniz rahat bir şekilde girebileceksiniz.

 

Ulaşım Sorunu Ortadan Kalkıyor!


 

Şehrin en merkezi, en hızlı gelişen bölgesinde yer alan Fortis Sinanlı sayesinde ulaşım sorununuz tümüyle ortadan kalkıyor! Tüm toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan konut projesiyle birlikte artık bir yerlere yetişmek için evden erken çıkmak zorunda kalmayacaksınız. Hastane, üniversite, çevre okullar gibi kamusal ve resmi tüm alanlara yakın olan Fortis Sinanlı sayesinde tüm işlerinizi kolaylıkla, ulaşım sorunu yaşamadan halledebileceksiniz.

 

7 Gün 24 Saat Güvenli Bir Proje


 

Kadıköy’ün en nezih semtinde yer alan Fortis Sinanlı, alanında tamamen uzman güvenlik ekiplerince 7 gün saat 24 saat boyunca kesintisiz korunuyor. Konutun her alanında, her detayında güven ve huzur duygusunu hissedeceksiniz. Ayrıca kapalı devre kamera sistemleri ve atılan devriyelerle projenin en ufak detayı dahi kontrol ve gözetim altında. Tamamen üst seviye güvenliğin sağlandığı projede, 7 gün 24 saat güvende olacaksınız!

 

Daima Değer Kazanan Bir Konut


 

İstanbul’un en huzur dolu ilçesi Kadıköy’de inşa edilen Fortis Sinanlı konut projesi, her geçen gün değerine değer katıyor. Bulunduğu lokasyon, içinde barındırdığı sosyal olanak ve imkanlar, ulaşım kolaylığı ve daha nice özel özellikleri sayesinde her geçen gün değerlenen proje tam bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor! Fortis Sinanlı projesine yapacağınız bir yatırım çok kısa bir süre içinde değerini en az ikiye katlayacak! Böylelikle hem kaliteli bir konutta oturuyor olmanın mutluluğunu yaşayacak hem de doğru bir alana yatırım yapmanın maddi tatminine ulaşacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu