Adatepe Hasbahçe: Kağıthane Konut Projesi

 

Adatepe Hasbahçe, İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı değer kazanan lokasyonu olan Kağıthane'de 2.700m2 alana inşa edilmiştir. Proje kapsamında 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. 80 ve 105m2 daire büyüklüklerine sahip olan Adatepe Hasbahçe, şehrin merkezinde yatırım değeri yüksek bir lokasyonda yaşamak isteyen konut alıcıları için benzersiz fırsatlar sunmaktadır.


2005 yılında kurulan TORA İnşaat ve KOSYAP işbirliği ile geliştirilen proje, konut alıcılarının hayallerini süsleyecek en ince detayların yer aldığı özgün tasarımı ile dikkat çekmektedir. Her metrekaresi özenle tasarlanan Kağıthane konut projeleri ve heyecan verici cazip imkanlar sunmaktadır. Proje hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan Projeskop'un deneyimli danışmanlarına ulaşabilir ve standartlarınıza en uygun ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz...


Adatepe Hasbahçe ile Hayat Boyu Kazanın!610.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
131 m² (4.656 TL/m² )


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Kosyap & Toya İnşaat
m2 Aralıkları : 131 - 145 m²
Teslim Tarihi : Ağustos 2020


Adatepe Hasbahçe, İstanbul konut projeleri arasında eşsiz lokasyon özellikleri ile uygun fiyatlı lüks yaşam sunmaktadır. İstanbul’da yatırım değeri ile dikkat çeken bir bölge olan Kağıthane’de yükselen proje uygun fiyatlı daire seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. KOSYAP & TORA İnşaat tarafından geliştirilen proje kapsamında yer alan sosyal donatılar, lokasyon özellikleri, üstün kaliteye sahip altyapı özellikleri ve bir konut projesinden beklenecek fonksiyonları ile kusursuz bir yapı olarak yıldız gibi parlamaktadır.


Yatırım getirisi ile dikkat çeken Adatepe Hasbahçe, İstanbul konut piyasasında dengeleri değiştiren bir değere sahiptir. Bulunduğu lokasyon özellikleri ile hız kesmeden değer kazanan Adatepe konut projesi, büyüme potansiyeli ve bölgede hızla artan konut talebi ile ön plana çıkmaktadır. Hem bugüne hem geleceğe yönelik bir yatırım yapmak istiyorsanız Kağıthane Adatepe projesi, sizler için en doğru seçenek olacak!

 

Hızla Tükenen Arsa Stokları ile Yatırımınız Değerlenecek!


Adatepe Hasbahçe Kağıthane, satılık İstanbul markalı konut projeleri arasında yıldız gibi parlamaktadır. Uygun fiyatlı daire seçenekleri ile geleceğinize yatırım yapmak hayatınıza değer katacak! İstanbul’da gayrimenkul yatırımı hayatınız boyunca alacağınız en doğru karar olacak. Kağıthane bölgesinde bulunan en uygun fiyatlı konut projesi olması sebebi ile Adatepe Hasbahçe, bütçenizi zorlamadan yatırım yapma imkanı tanımaktadır.


Adatepe Hasbahçe satılık daire seçenekleri, Kağıthane bölgesinde satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı daire alternatifidir. 610.000 TL’den başlayan fiyatlar ile bir konut satın alabilir ve dilerseniz kira getirisinden faydalanabilirsiniz. Veya yaşam alanınız olarak kullanabilir ve şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarını yaşamınıza entegre edebilirsiniz.


Kağıthane bölgesinde hızla tükenen arsa stoğu ile artan konut fiyatları, geleceğinize değer katmak için bugünden alacağınız en doğru karar olacak! Banka kredisi ile bu ayrıcalıklı yaşam standartlarını yakalayabilir, dilerseniz size özel ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile bu benzersiz fırsata sahip olma imkanını sunan Adatepe Hasbahçe projesi hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Adatepe Hasbahçe | Lokasyon Özellikleri


Adatepe Hasbahçe, İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen ve değer kazanan noktası olan Kağıthane’de yükselmektedir. Konut alıcıları için yüksek kalite anlayışı ile tasarlanan Adatepe Kağıthane projesi, büyüme potansiyeli ile etkilemesinin yanı sıra yüksek standartlı bir mülk edinmenin bütçeniz için en uygun yoludur. Gayrimenkul yatırımı ile İstanbul’da geleceğiniz için en kolay yoldan kazanç elde etmek için Kağıthane'de bulunan uygun fiyatlı bir konutu satın alabilirsiniz. Çevresel faktörlerin yanı sıra ulaşım akslarına ve şehrin en merkezi lokasyonlarına olan yakın mesafesi ile sürekli kazanç elde edeceksiniz!


Hasbahçe Mesire Alanı üzerinde bulunan Adatepe projesi;


• Nişantaşı, Haliç gibi İstanbul’un en değerli noktalarına,
• İstanbul Ticaret Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne
• Çağlayan Adliyesi’ne,
• Haliç Kongre Merkezi’ne,
• Atatürk Havalimanı’na,
• Axis AVM, Cevahir AVM ve Derindere Hastanesi,
• TT Arena gibi İstanbul’un en önemli noktalarına çok yakın bir lokasyonda bulunmktadır.


Ayrıca İstanbul 3. Havalimanı’na entegre edilen Kağıthane metrosu’na yalnızca birkaç dakika mesafede bulunmaktadır. Metroya yürüme mesafesinde bulunan Adatepe Hasbahçe, şehrin en stratejik noktasında bulunmaktadır. Bağlantı yollarına birkaç dakika mesafede bulunan Adatepe Hasbahçe, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve FSM Köprüsü’ne 5 dakika mesafede bulunmaktadır.


Adatepe Hasbahçe konut projesi, yaşamınızı kolaylaştıracak bir lokasyonda bulunmaktadır. İş yerinize veya sosyal yaşantınızda gitmek istediğiniz her noktaya çok yakın mesafede bulunmaktadır. Adatepe projesi, Kağıthane’nin en hızlı gelişen noktasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve yüksek standartlı bir konut projesinin ötesinde zamanınızı koruyan bir konut projesi arıyorsanız, Adatepe Hasbahçe sizler için en doğru tercih olacak!


Geleneksel Çizgiler, Çağdaş Tasarım!


Adatepe Hasbahçe, İstanbul Avrupa Yakası’nda özgün ve çağdaş mimari ile geleneksel Türk konut yapısını harmanlayarak tasarlanmıştır. Yüksek standartları uygun fiyatlar ile sunan satılık Adatepe Hasbahçe konut projesi, İstanbul Kağıthane’de dikkat çeken mimarisi ile yıldız gibi parlamaktadır. Kentsel dönüşüm faaliyetlerinin hızla ilerlediği İstanbul Kağıthane bölgesinin en uygun fiyatlı markalı konut projelerinden biri olan Adatepe konut projesi, sunduğu iç yapı fonksiyonları ile yaşam standartlarınızı yükseltmeyi amaçlamaktadır. 6 farklı tipte sunulan daire seçeneklerinin her biri özgün tasarımı ile dikkat çekmektedir. Banyo, yatak odası, mutfak hatta kapı kollarına kadar incelikle tasarlanmış ve 1. sınıf kaliteye sahip malzemeler ile hayata geçirilmiştir. 


Adatepe Hasbahçe konut projesi, modern mimarisi ile Kağıthane’de yıldız gibi parlamaktadır. Adatepe Kağıthane projesi, eşsiz İstanbul manzaralı terası, özel tasarlanmış peyzajı ile dikkat çekmektedir. Her biri konut alıcıları için incelikle tasarlanmış daire seçenekleri arasından birini size özel ödeme seçenekleri ile satın alabilir ve ayrıcalıklı yaşamın anahtarına en kolay yoldan sahip olabilirsiniz. 


Adatepe Hasbahçe | ÖZEL TEKLİFLER


Adatepe Hasbahçe projesi kapsamında sunulan özel teklifler ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız!


Proje kapsamında;

 Açık ve 3 katlı kapalı otopark,
 Bina ve Güvenlik görevlisi,
 Kapalı ve Açık Havuz,
 3 asansör,
 Su deposu,
 Yeşil Alanlar,
 Cafe ve Sosyal Tesis,
 Yürüyüş Alanları,
 Ortak kullanım alanı için kullanılan jeneratör,
 Görüntülü kapı zil sistemi,
 Isı yalıtım sistemi,
 Çocuklar için oyun alanları,
 Sauna,
 Eşsiz İstanbul manzaralı teras,
 Fitness merkezi gibi daha birçok imkan bulunmaktadır.


Adatepe Hasbahçe Konut Projesi Kimler için İdeal?


 Yerli ve yabancı yatırımcılar,
 Aileler,
 Orta gelirli konut alıcılar tarafından tercih edilmektedir.


Ödeme YöntemiBanka Kredisi : Konut kredisine Uygun
Taksit               : Var


Adatepe Hasbahçe | GENEL BAKIŞ


Fiyat                   : 610.000 TL’den başlayan fiyatlar
Konum               : Çeliktepe Mahallesi | Kağıthane / İstanbul
Konut Tipi         : Apartman
Kat                      : 19kat / 2 blok
İNŞAAT ALANI : 2.700m2
• HAVUZ               : AÇIK | KAPALI
• OTOPARK          : AÇIK |KAPALI
• GÜVENLİK         : 24 SAAT


KAĞITHANE BÖLGE ANALİZİ | Adatepe Hasbahçe


Adatepe Hasbahçe projesi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için bölge ve nüfus analizi yapmak önemli olacaktır. Cendere Vadisi son günlerde hızlanan dönüşüm faaliyetleri ile dikkat çekmektedir. Seyrantepe mahallesi, konut alıcılarına benzersiz fırsatlar sunan konut projesi, metrekare satış fiyatı ile yüksek kira getirisi imkanı sunmaktadır. İstanbul Kağıthane bölgesi, hızla değeri artan konut projeleri ile dikkat çekmektedir. Bölgede değişim gösteren konut fiyatları ile dikkat çeken Kağıthane, nüfus dağılımı ve bölgede yaşamak isteyen konut alıcılarına eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Kağıthane bölgesinde bir konut projesinden daire satın almak, yalnızca yaşamak değil yatırım yapmak için tercih edilecek en uygun bölgedir.


İstanbul Kağıthane bölgesinde ortalama konut satış fiyatı, 366.000 TL olarak belirlenmiştir. Ortalama m2 konut fiyatları ise 3.830TL olarak belirlenmiştir. Kağıthane’de konut yatırımınız için ortalama geri dönüş süresini hesaplamak istiyorsanız, metrekare başına düşen fiyatlar ve değişim değerlerini incelemek önemlidir. Kağıthane’de sayısı hızla artan markalı konut projeleri ve hızla artış gösteren konut talebi ile metrekare başına düşen fiyatlar sürekli artış göstermektedir. Yukarı yönde değişim gösteren metrekare başına düşen konut değerleri ile Kağıthane bölgesinde bir mülk sahibi olmak, konut alıcılarının hayallerini süslemektedir. Lüks konut projelerinin artışı ile değerlenen Adatepe Hasbahçe sitesi, uygun fiyatları ile Kağıthane bölgesinde bir konut almayı tercih ederek hızlı ve kolayca kar etmeniz için tasarlanmıştır.


Kağıthane Nüfus Analizi | Adatepe Hasbahçe Kağıthane Nüfusu: 448.025

Adatepe Hasbahçe konut projesi ile ilgili verileri kontrol ederken, nüfus analizi yapmak, en doğru tercih olacaktır. Kağıthane bölgesine dair nüfus değerlendirmeleri ise kadın ve erkek oranının eşit olduğu sonucunu vermektedir. Genç ve orta yaşlı nüfusun çoğunluğu oluşturduğu Kağıthane bölgesinde ortalama %8’lik bir dilimi ise yaşlı nüfusu oluşturmaktadır. Çoğunluğun orta yaştan oluştuğu Kağıthane’de sosyal yaşam, komşu olduğu lokasyonlar sebebi ile İstanbul’un en merkezi noktalarına kolay ulaşmanızı sağlayacak. Bu sebeple sosyal yaşantınızın tamamında merkezi konumda yaşamanın avantajlarına sahip olacak ve fırsatlarla dolu bir hayata merhaba diyeceksiniz!


Kağıthane bölgesinde yaşayan kişilerin büyük çoğunluğuna ait medeni hal, evli olarak belirlenmiştir. Bölge nüfusunun;


%62’si evli,
%30’u bekar,
Geri kalan nüfus ise boşanmış ve eşi vefat etmiş kesim olarak belirlenmiştir.


Neden Kağıthane’de Gayrimenkul Yatırımı Yapmalısınız?


Kağıthane bölgesinin neden hızla değer kazandığı ise birkaç ana sebebe bağlıdır. Kağıthane bölgesinde yükselen konut projeleri, bağlantı yollarının birleştiği bir noktada bulunması itibari ile yüksek değere sahiptir. İstanbul’da Mega Projelerin yapılandırıldığı bölgelerde konut fiyatları hızla artış göstermektedir. Bölgelere yüksek değer kazandıran mega projelerin beraberinde taşınmaza ait iktisadi kıymetin değerlenmesi söz konusu olmaktadır.


Yatırım yapmadan önce kar oranınızı, elde edeceğiniz avantajlar hakkında bilgi sahibi olmak için konut projesinin bulunduğu bölge hakkında;


Lokasyon ve çevresel özellikleri,
Kolayca kiraya verilebiliyor olmasını,
Bölgede hedeflenen mega projeleri,
Konuta ait yapısal özellikleri ve konut genişliği hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Konutun fiyatını ve yatırım değerini etkileyen bu nitelikler elde edeceğiniz kar ve avantajları öngörebilmek için hayati değer taşımaktadır.


Adatepe Hasbahçe Kağıthane evlerinin yer aldığı bölgede yaşayan nüfusun büyük kısmı orta gelirli kişilerden oluşmaktadır. Geliştirilen markalı konut projeleri ile bölgede yaşayan nüfusun ortalama gelir seviyesinin yükselmesi beklenmektedir.

Gayrimenkul yatırımınız veya yaşamak için bir ev satın almak hayatınız boyunca vereceğiniz en önemli kararlardan biridir. Ayrıntılı bilgi ve Projeskop tarafından sunulan ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanmak için buradan bize ulaşmanız yeterli olacak!


Adres Bilgileri:


Nurtepe Mahallesi, Irmak Sokak No:1
Kağıthane | İstanbul
PROJEYE AİT TANITIM FİLMİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.(Kat planı, ödeme seçenekleri, daire tipleri ve daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz)


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu