Adana’nın En Büyük Konut Projesi: Dreamloft Miami

Dreamloft Miami, şehrin en merkezi bölgesi Seyhan’da hayata geçirildi. Adana konut projeleri arasında yerini alan yapı, satılık daire fiyatları ile de oldukça dikkat çekiyor! Şehrin en büyük konut projesi olan yapı, modern ve kusursuz bir konut deneyimi sunmak için sizleri bekliyor!

 

Dreamloft Miami ile Şehrin Tadını Çıkarın!


 

Dreamloft Miami konut projesi, son derece özenle tasarlanmış şık ve geniş daire alanlarını bünyesinde bulunduruyor. Rahat bir hayat anlayışıyla planlanan konut daireleri, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenize yardımcı olacak. Adana’nın en çekici manzarasını konutunuzdan izleyebilecek, şehrin benzersiz havasını konutunuzda hissedeceksiniz!

Her detayında konforu keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ideal oturma alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz ve ailenizle beraber konfor dolu günlere yelken açacaksınız. Hayatınızın her anını zenginleştiren konut daireleriyle kaliteyi ve ferahlığı hissedeceksiniz.

Toplamda 201 konut dairesine ev sahipliği yapan Dreamloft Miami, ferah ve kullanışlı alanlarıyla yaşamınızın her alanında rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Şehrin en değerli konut projesinde, benzersiz bir deneyim sizleri bekliyor!

 

Dreamloft Miami ile Şehrin Tam Kalbinde!


 

Adana’nın en değerli bölgesi olan Seyhan’da hayata geçirilen konut projesi Dream Roma, yaşamı en merkezde keşfetmenizi sağlıyor. Projenin çevresinde bulunan alışveriş alanları, kafeler, mağazalar ve restoranlarıyla hayatınıza tümden değer katacak!

Konutunuzdan uzaklaşmanıza gerek kalmadan, tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilecek ve keyifli bir alışverişin tadını çıkarabileceksiniz. Adana’nın en kaliteli restoranlarına dakikalar içinde erişebilecek, en şık kafelerde arkadaşlarınız ve ailenizle beraber keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.

Dünyaca ünlü markaları keşfedeceğiniz giyim mağazalarında, kendi stilinizi oluşturacak, konfor dolu alışverişler yapabileceksiniz! Yaşamı en merkezde deneyimleme şansı, Dreamloft Miami ile yeniden şekilleniyor!

 

Neşe Dolu Bir Çocuk Parkı Burada!


 

Şehrin en değerli yapısı Dreamloft Miami konut projesi, tümüyle çocuklar için olan park ve oyun alanlarını bünyesinde bulunduruyor. Tamamen güvenli bir şekilde kurgulanan park ve oyun alanlarında çocuklarınız, diledikleri gibi oyunlar oynarken eğlence dolu bir dünyanın merkezinde yer alabilecekler.

Yeni oyun arkadaşlarını tanıyacak ve hayata ilk adımlarını bu alanlarda atabilecek. Öz güvenlerini oluşturan ilişkiler geliştirecek, son derece eğitici ve eğlence dolu oyunlar oynayıp keyifli günler geçirecekler.

Tamamen çocuklara özgü olarak tasarlanan oyun alanlarında çocuklarınız, çok özel bir şekilde yetişecekler. Sizler de onların bu eğlence dolu dünyasına katılım gösterebilecek ve keyiflerine ortak olabileceksiniz. Şehrin en değerli konut projesinde, benzersiz bir deneyim herkes için var olacak!

 

Şehrin En Modern Tasarımlı Konut Projesi!


 

Dreamloft Miami konut projesi, Adana’nın tam merkezinde, benzersiz bir yaşam deneyimi vadediyor. Oldukça hummalı tasarım çalışmasının ardından hayata geçirilen konut projesi, Adana’nın tüm çehresine değer katıyor! Modern ve estetik bir dizayna sahip olan konut projesi, yaşamınızın her anına farklı bir renk katıyor!

Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren konut daireleri, sosyal yaşam donatıları ve teknolojik konut özellikleriyle, yaşam kalitenizi arttıran konut projesi, şehrin en değerli bölgesi Seyhan’da sizler için yükseliyor! Satılık daire fiyatları ilgi üzerine çeken proje, kolay bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Ferah Bir Konut Yaşamı Yükseliyor!


 

Dreamloft Miami konut projesi bünyesinde bulundurduğu geniş daire seçenekleriyle ideal oturma alanlarınızı kolaylıkla oluşturmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde ince bir işçiliğin bulunduğu konut projesinde, ferah ve geniş bir konut deneyimi sizi bekliyor. 7.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 108 daireye bünyesinde yer veriyor.

Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren dairelerin tümü, ferah ve rahat bir kullanım alanından oluşuyor. Böylece ihtiyacınıza en uygun daireye rahatlıkla seçebilir, yalnızca kullanmak istediğiniz alanları satın alabilirsiniz.

 

Sauna Alanlarında Yaşamın Rahatlığını Keşfedin!


 

Adana’nın en kaliteli, en prestijli konut projesi Dreamloft Miami, yaşamınızın her alanına artı bir değer katıyor. Projede yer alan özel tasarlanmış sauna ve spa alanlarında, gündelik hayatın bütün stresinden arınabileceksiniz. Hayatın bütün olumsuz hislerini üzerinizden atabileceğiniz Türk hamamlarındaysa kendinize istediğiniz kadar vakit ayırabileceksiniz.

Geleneksel Türk mimarisinin en iyi örneklerinde esinlenerek tasarlanan Türk hamamı, sizlere nostalji dolu zamanlar yaşatırken geleneksel hamam dizaynıyla da konfor dolu zamanlar sunacak. Huzurlu ve kaliteli bir hayatı sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesinde, yaşadığınız her an özel ve biricik olacak!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu