İstanbul Deniz Manzaralı Konut Projeleri: 5 Avantaj | 5 Proje

Göz alıcı deniz manzarası, ferah yaşam alanları ve sosyal imkanları ile her geçen gün değerlenen, konut alıcılarının hayallerini süsleyen İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasından öne çıkan 5 tanesini ve 5 avantajı sizler için derledik. Türkiye’de deniz manzaralı konutlarda yaşamak, yeni yapılan konut projeleri ile hayal olmaktan çıkmıştır. Sabah uyandığınızda pencerenizden denizi izlerken kahvenizi yudumlayacak, akşamları şehrin ışıltısını evinizde hissedeceksiniz. Tüm bunların yanı sıra her ekonomik seviye için tasarlanmış konut projeleri arasından kendinize en uygun olanı seçme imkanı bulacaksınız.

Türkiye’nin en değerli şehri olan İstanbul için yatırım merkezi demek doğru olacaktır. İstanbul’da var olan ve her geçen gün sayısı artan devlet destekli mega projelerin yanı sıra konut projelerinin de sayısı artış göstermektedir. Özellikle alım gücü düşük vatandaşların ve yabancı yatırımcıların dikkatini üzerinde toplayan konut projeleri her geçen gün cazibe kazanmaktadır. Merkezi bölgelerin yanı sıra deniz manzaralı konut projesi alternatiflerinin çoğalması ile konutların fiyatında yaşanan düşüşün ardından hızla tükenen projeler söz konusudur. Denizin ferahlığını yaşam alanına taşımak isteyen konut alıcıları için hazırladığımız 5 avantaj ve 5 en gözde İstanbul deniz manzaralı konut projesi hakkında ulaşım alternatifleri, sosyal imkanlar gibi tüm detayları bir arada bulabileceksiniz.


Kalabalığı Kapınızın Dışında Bırakın!


İstanbul deniz manzaralı konut projeleri ile yaşamınızı daha mutlu ve keyif veren bir atmosferin içine dahil edebilir ve keyifli hale getirebilirsiniz. İstanbul, günün sonunda kalabalık ve hızlı yaşam koşulları ile yorulduğunuz fakat denizin kıyısında bir banka oturduğunuz ve denize baktığınız anda huzurla dolduğunuz bir şehirdir. İş hayatının, sosyal yaşamın, trafik yoğunluğunun, kaygı ve stresin yaşandığı bir günün sonuna yaklaşırken en yakın sahil noktasına giderek denizin kokusunu içinize çekmeniz sizi anında mutlu edecek bir yol olarak belirmektedir. Bunun dışında deniz ulaşımını tercih ederek kalabalığın rengini üzerinize çekerken denizin üstünde seyahat etmek sizi mutlu edecek farklı bir alternatiftir.

Türkiye’de sahilleri ile önem kazanan şehirlerarasında her gün değeri artan ve yeni bir projeye konut alanı olan İstanbul, gözde bir şehir olarak bilinmektedir. Yabancı yatırımcıların dışında vatandaşlık, çalışma izni ve oturma izni alan yabancıların yaşam alanı olarak İstanbul’u tercih etme sebebi olan deniz faktörü, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için de cazibe merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.


İstanbul’da Azalan Arsa Stoku ile Yatırımınız Güçlenecek!


İstanbul’da gayrimenkul satın almak isteyen, koşulların ekonomik anlamda zor olması sebebi ile hayallerini erteleyen kişiler gelişmekte olan konut projeleri ile hayallerine kavuşma imkanı bulmaktadır. İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasında yapılan doğru bir karşılaştırma ve yatırım potansiyellerinin değerlendirmesi profesyonel danışmanlar aracılığı ile yapılmalıdır. İstanbul sahil bölgelerinde arsa stoklarının giderek azalması sebebi ile arazilerin ve konut projelerinin değeri giderek artmaktadır.

İstanbul deniz manzaralı konut projeleri ile yaşam kalitenizi en üst seviyelere taşımanız mümkün olacaktır. Son dönemlerde Küçükçekmece, Ataköy ve Zeytinburnu sahillerinde artış gösteren İstanbul deniz manzaralı konut projeleri satışı ve inşası sürerken, Anadolu yakasında çoğu bölgede boş arazinin tükendiği söylenebilir. İstanbul’da konut için yatırım yapmak sizi evinize adım attığınız an yaşayacağınız huzura ve konfora ulaştırırken Türkiye’de gayrimenkule yapılan yatırımın hızla değer kazanması sayesinde büyük avantajlar sağlayacaktır.


Ulaşım Yolları Alternatifleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın!


İstanbul deniz manzaralı konut projeleri yaşam alanı olarak kullanmak için veya yatırım amacı ile tercih edilmektedir. Yaşam alanı olarak tercih edilen deniz manzaralı konut projeleri ile standartlarınızı yükseltirken aynı zamanda ulaşım olanaklarının genişliği ile hayatınızı kolaylaştırmanız mümkün olacaktır.

Anadolu ve Avrupa yakasında deniz manzaralı konut projeleri ile İstanbul gelişim sağlarken, ulaşım imkanları da gelişmektedir. Anadolu Yakası’nda Kartal, Tuzla, Pendik gibi bölgelerde konut projeleri yükselirken, Avrupa Yakası’nda Beylikdüzü, Zeytinburnu, Ataköy gibi bölgelerde deniz manzaralı konut projeleri yükselmektedir. Anadolu ve Avrupa yakasında bu bölgeler üzerinden geçen hatlar için metro ağları gibi yeni ulaşım kaynakları geliştirilmektedir. İstanbul deniz manzaralı konut projeleri için yapacağınız yatırımı değerli kılacak unsurlar arasında en büyük avantajı ulaşım kaynakları sağlamaktadır.


Hayal Gibi Bir Yaşam için Pencerelerinizi Denize Açın


İstanbul hayalleri süsleyen eşsiz deniz manzaralı mimarileri ve tarihi yapısı ile konut projeleri için ev sahibi olmaya devam etmektedir. Türkiye’ye sadece doğayı ve tarihi deneyimlemek için gelen yabancılar denizin eşsiz görüntüsüne kapılıp yaşamak için vatandaş olma kararı almaktadır. Aynı zamanda her geçen gün yatırım değeri artan Türk gayrimenkul piyasası üzerinden kar payı almak isteyen yerli ve yabancılar artış göstermektedir.

Sabah uyanır uyanmaz eşsiz deniz manzarasını evinize konuk edecek konut projeleri ile içeri dolan ışığın genişlettiği bir alanda yaşamak büyük bir cazibe kaynağı olarak görülmektedir. Sadece görsel şölen değil aynı zamanda evinize ferahlık katacak olan konut projeleri ile İstanbul daha da değer kazanmaktadır. Sizler de yaşam alanınızı yatırıma çevirmek istiyorsanız, profesyonel danışmanlık hizmeti alarak kolaylık sağlayabilirsiniz.


İstanbul Konut Projeleri ile Sosyal İmkanların Tadını Çıkarın


Sahil şeridine sıfır konumlanan veya deniz manzarasına birkaç adım uzaklıkta yer alan İstanbul deniz manzaralı konut projelerinin bir diğer avantajı ise, sosyal imkanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sabahları sahilde yürüyüş yaparken akşam saatlerinde günün yorgunluğunu ufku seyrederek giderme imkanı bulacaksınız. Güneşi selamlayarak meditasyon yapabilir veya akşam yıldızların denize yansıyan ışığını seyredebilirsiniz. Köprü ışıkları ile gecenizi aydınlatırken, İstanbul’un mimarisini koltuğunuzdan izleyebilirsiniz. Tüm bunların dışında İstanbul deniz manzaralı konut projeleri içinde yer alan gelişmiş sosyal imkanlar dışında bazı lüks konut projelerinin etrafında denize girme imkanınız bulunmaktadır.


İstanbul'da Öne Çıkan Deniz Manzaralı 5 Konut Projesi


7 tepe İstanbul’un iki yakası üzerine inşa edilen ve edilmekte olan 5 konut projesi ile hayatınıza huzur katmanız mümkün olacak. Aynı zamanda yapacağınız yatırım ile hayat boyu kazanma fırsatına kavuşacaksınız. Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ve sizler için seçtiğimiz 5 göz alıcı konut projesi;


Mesa Çubuklu 28 / Beykoz
Denizistanbul Marina / Beylikdüzü
Versus Dragos / Kartal
Yedi Mavi / Zeytinburnu
Cennet Koru / Küçükçekmece


Deniz ve Orman Manzarası için Mesa Çubuklu 28


Deniz manzarası ile eviniz aydınlanırken, doğanın ışıltısı ve ferahlığını evinize taşımanız mümkün. İstanbul konut projeleri arasında deniz manzaralı ve eşsiz doğal güzelliği ile öne çıkan Mesa Çubuklu 28 yaşamınız ve yatırımınız için büyük avantaj sağlamaktadır. 6500 m² alan üzerine kurulu, 80 daire ve geniş sosyal faaliyet alanı ile Beykoz’da yükselen konut projesi hayatınıza kalite katacak bir proje olarak öne çıkmaktadır. 3 bloktan oluşan ve 2 katlı olarak yapılandırılan proje için banka kredi olanakları ile taksit seçenekleri bulunmakta. Projeskop ekibinden alabileceğiniz danışmanlık hizmeti ile daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Beylikdüzü’nün İncisi Denizistanbul Marina


Keleşoğlu İnşaat tarafından yükselen ve 87 villadan oluşan, İstanbul Beylikdüzü bölgesinde yapılandırılan Denizistanbul Marina deniz manzaralı konut projelerine yeni bir soluk kazandırmıştır. Konut tipi villa olan ve özgün mimarisi ile dikkat çeken konut projesi İstanbul’un yeni cazibe merkezi olmuştur. 5 çeşit villa tipi, cafe ve restoranları dışında içinde bulunan sosyal imkanları ile benzersiz bir hayat deneyimi sunmaktadır. Proje özellikleri ve örnek daireleri inceleyerek yatırımınızı güvenle sağlayabilir, yaşam alanınızı seçmeden önce en doğru analizi yapabilirsiniz.


Versus Dragos ile Ayrıcalıklı Yaşam


Resim Yapı tarafından İstanbul Kartal’da yükselen deniz manzaralı konut projesi olan Versus Dragos, güvenli bir hayat sunmaktadır. Yatırım değeri yüksek olan konut projesi, deniz manzarasını evinize getirirken, huzurlu bir hayat imkanı sunmaktadır. Geniş sosyal olanakları ve yüksek güvenlik önlemleri ile hayatınıza değer katacak konut projesinin ayrıntılarını inceledikten sonra ailenizi ve kendinizi eşsiz bir hayatın içine dahil etmeyi hayal edeceksiniz.


Yaşamın Yedi Harikası; Yedi Mavi İstanbul


Herkes sabah uyanmak için bir neden ararken siz ufka bakıp hayaller kurarken kahvenizi içmek için sabah olmasını isteyeceksiniz. Akşam gün ışığının yerini karanlık aldığında size parıltılı bir hayat sunan şehir ışıklarını izleyecek ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceksiniz. Evinizin içini dolduracak olan kahkahalarınız ile yaşamınız güzelleşirken, içinize çektiğiniz deniz havası ile yaşam kaliteniz artacak. Tüm bu avantajların yanı sıra yaptığınız yatırım her gün değer kazanacak. Gül İnşaat tarafından 63500 m² alan üzerine inşa edilmiş projenin ayrıntılı bilgisini aldıktan sonra siz de ayrıcalıklı bir hayata adım atabilirsiniz.


Cennet Koru ile Yaşamınızı Avantaja Çevirin!


İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasından önce çıkan bir diğer yapı İstanbul Avrupa Yakası’nda yükselen Cennet Koru. İçerisinde 25 adet mağaza barındıran proje, sosyal olanakları, ulaşım imkanları ile öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra deniz manzarası ile evinizi cennete çevirecek olan proje de doğal ve ferah bir yaşam size kucak açıyor. Cennet Koru projesinin ayrıcalıklarını size sunan Keleşoğlu İnşaat güvenliğiniz için tüm önlemleri bir araya toplayarak, konforlu bir hayat sunmaktadır. Siz de proje detaylarını inceleyerek yapacağınız tercih doğrultusunda cenneti evinizin içinde hissedebilirsiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu