360 Çeşme Şehrin En Büyük Yazlık Projesi!

360 Çeşme, şehrin en büyük yazlık konut projeleri arasında gösteriliyor! Satılık daire fiyatları ile ilgi gören proje, İzmir’in en değerli bölgesinde yer alıyor! Modern tasarımı ve lüks olanaklarıyla benzersiz bir konut deneyimi sunan yapı, farklı ödeme seçenekleriyle kolayca konut sahibi olmanızı sağlıyor!

 

360 Çeşme Projesiyle Tatilin Keyfini Çıkarın!


 

Dünyaca ünlü bir tatil bölgesi olan Çeşme, 360 Çeşme konut projesiyle daha da değerleniyor! Dünyanın her yerinden insanların, dinlenmek, tatil yapmak ve gezmek için geldiği bir yer olan İzmir, birçok ayrıcalık sunuyor! Dünyanın en ünlü tatil bölgesinde, tatil yapmak için fazladan para harcamanıza gerek kalmayacak! Çünkü en iyi tatili, konutunuzda deneyimleyeceksiniz!

360 Çeşme konut projesi, tatilin tam kalbi olan Çeşme’de bütün avantajları sizler için sunuyor. Eğlence dolu plajları, masmavi denizi ve eğlence mekanlarıyla muhteşem bir konumda yer alan konut projesi, sizlere kusursuz bir konut deneyimi sunuyor!

Tertemiz ve büyüleyici sahil ve kumsallara yürüyerek erişim sağlayabilecek ve masmavi denizin tadını çıkarabileceksiniz. Çeşme’nin doğal yaşamını sonuna kadar deneyimleyebilecek, şehrin en değerli konut projesinde, kusursuzluğu hissedeceksiniz!

 

Çeşme’nin Doğasını Evinizde Hissedin!


 

Çeşme 360 konut projesi, İzmir’in en değerli bölgesinde yükseliyor! Eşi benzeri olmayan bir doğa ortamını sizler için sunan konut projesi, yemyeşil bir deneyim vadediyor! İzmir’in en özel yerleşim bölgesinde, kusursuz bir proje sizler için yükseliyor! Şehrin tertemiz doğal yaşamını sizler için kurgulayan konut projesi, doğanın her halini keşfetmenizi sağlıyor!

 

Özenle Tasarlanmış Peyzaj Alanlarını 360 Çeşme ile Keşfedin!


 

İzmir’in en kaliteli konut projesi 360 Çeşme, konforlu ve kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor! Özenli ve hummalı çalışmalar sonucunda hayata geçirilen peyzaj alanları, tamamıyla özel bir şekilde dizayn edildi. Yeşilin ve doğal yaşamın en iyi örneklerini sizlere sunan konut bahçelerinde, konfor dolu günler sizleri bekliyor!

Doğanın her tonunu bu alanlarda keşfedecek, tertemiz çimenlere uzanıp keyifli hayallere dalacaksınız. Şehrin en prestijli konut projesinde, ayrıcalıklı bir hayatın tam merkezinde olacaksınız!

 

Çeşme’nin En İddialı Konut Projesi!


 

Çeşme’nin etkileyici ortamı ve tertemiz çevresiyle uyumlu bir şekilde inşa edilen 360 Çeşme konut projesi, şehrin en iddialı yapısı olarak karşımıza geliyor. Satılık daire fiyatları ile tüm dikkatleri üzerine çeken konut projesi, geniş daire tasarımlarıyla da ferah bir konut deneyimi vadediyor!

İzmir’de benzersiz bir konut yaşamı kurgulayan proje, bünyesinde birçok özel tasarım alana da yer veriyor. İleri teknoloji konut özellikleri, sosyal yaşam alanları ve yüksek standartlarıyla bir evden çok daha fazlası sizinle oluyor!

İzmir’in en değerli bölgesi Çeşme’de yükselen konut projesi, eşi benzeri olmayan bir yaşamı sizler için kurguluyor! Cazip daire fiyatları ve kusursuz mimarisiyle tüm beklentilerinizi karşılayacak olan yapı, şehrin en özel bölgesinde yükseliyor!

 

Rahat Bir Konut Hayatı Sizleri Bekliyor!


 

360 çeşme konut projesi toplamda 49.000 metrekarelik oldukça büyük bir alanda hayata geçirildi. Rahat bir yaşamı keşfedeceğiniz daire alanları, değişkenlik gösteren metrekare ölçüleriyle sizleri bekliyor!

Geniş ve ferah daire seçeneklerini bünyesinde bulunduran konut projesi sayesinde ideal oturma alanlarınızı kolayca oluşturuyor ve konfor dolu bir hayatı deneyimleyebiliyorsunuz!

 

Çağın Çok Ötesinde Bir Konut Projesi!


 

Şehrin en değerli yapılarından biri olan konut projesi, bünyesinde bulunduran konut özellikleri ile gündelik hayatınızı çok pratik bir hale getirecek. Prestij ve rahatlık duygusunu her alanda hissetmeniz için özenle çalışılan konut projesinde, kusursuz bir konut deneyimi sizlerle olacak!

Konut projesinde merkezi ısıtma sistemleri, ısı yalıtımı, fiber internet altyapısı, kapalı otopark, güvenlik hizmetleri, jeneratör sistemleri, yük asansörü ve ses yalıtımı gibi önemli donatılar ve özellikler yer alıyor.