2021 Şişli Konut Projeleri ve Güncel Fiyatları

Şişli konut projeleri arasında yatırım değeri yüksek ve ömür boyu kazanç elde etmenizi sağlayacak seçenekler, konut alıcıları için cazibe merkezi olarak değer kazanıyor. Konut alıcıları için kişiye özel fiyatlar, uygun ödeme seçenekleri, banka kredisi imkanı gibi özel çözümlerin yanı sıra yüzlerce konut seçeneği sunulmaktadır.


İstanbul’da uygun fiyatlı veya lüks bir daire satın almak istiyorsanız, Şişli bölgesinde geliştirilen konut seçenekleri, ulaşılabilir lüks kavramının tam olarak karşılığı olarak gösterilmektedir. Hemen size en uygun konut projesini bulmak için uzman satış danışmanlarımıza form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin, taleplerinize en uygun mülkü bulun!


Şişli Konut Projeleri Neden Fazla Talep Görüyor?Şişli Konut Projeleri neden konut alıcıları tarafından en fazla talep gören bölge olarak öne çıkıyor?


Şişli bölgesinde geliştirilen konut projeleri, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesine hızla değer kazandırırken, konut projeleri ile hem sosyal hem de kültürel dönüşümü yaratmıştır. Kentsel dönüşüm faaliyetleri ile beraber değeri artan Şişli bölgesinde geliştirilen konut projeleri yaşamınıza değer katacak alternatifler sunuyor.


İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Şişli bölgesinde geliştirilen konut projeleri, yatırımcıların yaşamına değer katacak birçok ayrıcalığı bir arada sunmaktadır.


Nasıl mı?

İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Şişli’de yatırım yapmayı planlayan konut alıcıları için Şişli bölgesi en hızlı değer kazanan lokasyonlardan biri olarak değer artışı yaşamaktadır.


Şişli'nin sahip olduğu bölgesel özellikleri ve konut fiyatlarının artış oranlarını inceleyerek Şişli'de konut yatırımının sağlayacağı faydayı açıkça görebilirsiniz!

 

Şişli Konut Projeleri ile Yatırımınızı Güçlendirin!


Şişli konut projeleri, İstanbul’da konut satın almayı amaçlayan konut alıcılarına kira getirisi, ayrıcalıklı yaşam alanları, ömür boyu kazanç elde etmeyi sağlayacak fırsatlar teklif ediyor!


Konut yatırımı yapmayı amaçlıyorsanız, İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi İstanbul Şişli konut projelerinin yanı sıra ayrıcalıklı yaşam alanları ile hem finansal hem de ayrıcalıklı yaşam standartları teklif ediliyor.


Şişli’de gerçekleştirilen kentsel dönüşüm faaliyetleri ve geliştirilen konut projelerinin İstanbul konut sektöründe yarattığı dönüşüm dikkat çekicidir. Şişli’de konut satın alarak yatırımınızı güçlendirin. Yaşamınız için her alanda kazanç elde etme fırsatına sahip olun.


İstanbul Şişli Bölge Rehberi


Şişli bölgesinde konut satın almayı planlayan konut alıcıları için sürekli gelişen bölge şartları ile beraber konut seçeneklerinin sayısı artış göstermektedir. İstanbul konut projeleri arasında yatırımınızı güçlendirecek alternatifleri değerlendirin!


İstanbul konut projeleri arasında dönüşümün öncüsü olan Şişli projeleri konut yatırımı yapmayı amaçlayan yatırımcılara yüzlerce alternatifi bir arada sunmaktadır.


Şişli bölgesinde bir konut satın almadan önce mutlaka bölge analizi yapmanız gerekmektedir.


Bölge analizi sonucunda yaşam standartlarınıza en uygun konut seçeneğini belirleyebilir ve bütçenize en uygun konut seçeneklerini bulabileceğiniz adresi seçebilirsiniz.


İstanbul konut projeleri arasında tercih yapmadan önce mutlaka bölge analizi yapmak konut yatırımınızı güçlendirmenin en doğru adımı olacaktır.


İstanbul konut projeleri arasında bölge analizi ile yatırımınızı güçlendirmek için en doğru adımları atabilirsiniz.


İstanbul Şişli Bölge Analizi


İstanbul Şişli bölgesinde geliştirilen konut seçenekleri arasından yatırımınızı güçlendirecek alternatifi seçmeden önce mutlaka bölge analizi yapmanız gerekiyor.


Bölge analizinin ardından ve olanakları değerlendirdikten sonra bütçenize ve standartlarınıza en uygun konutu seçmek sizin için basit bir kazanç yöntemi olacak.


İstanbul Şişli bölgesindeki nüfusu analiz ederek ve konut fiyatlarının değişimini inceleyerek standartlarınıza en uygun evi bulabilirsiniz.


Şişli’de nerede ev alacağınıza karar verirken öncelikle bölge incelemesi yapmanız gerekmektedir.


İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Şişli bölgesi, İstanbul Avrupa Yakası’nda hızla gelişen bir ilçedir. Kentsel dönüşüm faaliyetlerinin hızlandığı ve İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Şişli, İstanbul’un en değerli bölgelerine komşudur.


Beşiktaş, Kağıthane ve Beyoğlu gibi İstanbul’un en değerli bölgelerine komşu olan Şişli’de tam olarak şehrin merkezinde yaşadığınızı hissedeceksiniz.


Ulaşım akslarına, bağlantı yollarına ve köprülere olan yakın bir konumda bulunması sebebi ile hızla değer kazanan Şişli, ticaret merkezlerine ve alışveriş merkezlerinin yoğun olduğu bir ilçedir.


Kültür sanat merkezlerinin, tarihi eserlerin, alışveriş ve yaşam merkezlerinin, ticaret merkezlerinin yoğun olduğu Şişli, İstanbul’da hem yaşamak hem de konut yatırımı yapmak için ideal bir lokasyondur.


Tam anlamıyla şehir merkezinde yaşamak istiyorsanız mutlaka Şişli’de geliştirilen konut projelerini incelemelisiniz!


Şişli Emlak Endeksi 


Şişli konut projeleri hızlı değer artışı ile konut alıcılarının dikkatini çekiyor. İstanbul’da konut satın almak isteyen sermaye sahipleri için Şişli konut fiyatları cazip fırsatlar sunmaktadır.


Şişli’de toplam nüfus 279.817 ve sosyo-ekonomik durum A+ olarak belirlenmiştir. Şişli bölgesinin nüfus yaş aralığı ortalama olarak eşit dağılıma sahiptir.


Şişli emlak endeksi verilerine göre ortalama konut değeri 560.324 TL olarak belirlenmiştir.


Şişli’de konut yatırımınızın geri dönüş süresi: 17 yıl olarak belirlenmiştir.


10 Şişli Konut Projesi | 2021 Güncel Fiyat Listesi


Şişli konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak alternatifler bulunmaktadır. İstanbul konut projeleri arasında lokasyon özellikleri ile yüksek değere sahip alternatifler arasında bütçenize en uygun konutu seçerek yaşamınıza değer katabilirsiniz.


İstanbul konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak yüzlerce alternatif arasında uygun fiyatlı yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Seçenekler arasında kafanız karışmasın!


Sizler için öne çıkardığımız 10 Şişli konut projesini inceleyin. Veya diğer seçenekler için uzman danışmanlarımızdan destek alın!


Nidapark Bomonti
Quasar İstanbul
Mint Şişli
Kuleli Evleri Poyraz 2
Bomonti Kuleli
Elysium Art Şişli
Elysium Residence Kurtuluş
Now Bomonti
Elysium Fantastic Bomonti
Torun Center


Nidapark Bomonti | Şişli Konut Projeleri2.670.500 TL' den Başlayan Fiyatlar
63 m² (42.388 TL/m²)

Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Tahincioğlu Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 63 - 243 m²
Teslim Tarihi : Mart 2021


İstanbul Şişli konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak Nidapark Bomonti projesi, 3 bloktan oluşuyor. 599 konut seçeneği ve 60 ofisin yer aldığı konut projesi 25 kattan oluşan karma yaşam projesidir.


Ticari üniteleri ve konut projesinin sahip olduğu olanaklar ile konut alıcılarına geniş fırsatlar sunulmaktadır.


Uygun fiyatlı konut seçenekleri ile yatırımına değer katmak isteyen konut alıcıları için cazip teklifler sunan konut projesinde şehrin merkezinde yaşamanın avantajlarını ömür boyu hissedeceksiniz.


18.079m2 arazi alanına sahip konut projesinde iç ve dış özelliklerin yaşam kalitenize uygun geliştirildiğini adım attığınız anda hissedebilirsiniz. İstanbul konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak Nidapark Bomonti projesinde yaşamınız için ayrıcalıklar sağlayın.


İstanbul Boğazı manzarasına sahip daireler ile Nidapark Bomonti’de ayrıcalıklarla dolu bir yaşama sahip olabilirsiniz.


Quasar İstanbul | Şişli Konut Projeleri4.047.200 TL' den Başlayan Fiyatlar
82 m² (49.356 TL/m²)

Konut Tipi     : Rezidans
Geliştirici       : Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi
m2 Aralıkları : 82 - 179 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Şişli konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak Quasar İstanbul projesi, Mecidiyeköy’de geliştirilmiş ayrıcalıklarla dolu bir yaşam kompleksidir.


Quasar Istanbul’da 257 daire ve 17 mağaza/dükkan seçeneği ile geniş imkanlar sunulmaktadır. 27.000m2 arazi alanına sahip ve 40 kat olarak geliştirilen Quasar Istanbul projesi, konut satın almak isteyen yatırımcılar için cazibe merkezi olacak karma yaşam projesidir.


Quasar İstanbul projesi şehrin en merkezi noktalarından birinde olmasının yanı sıra proje içinde bulunan 4 cafe ve 17 mağaza ile İstanbul Avrupa Yakası’nda ayrıcalıklara dolu bir yaşamın kapısını aralamaktadır.


Akıllı ev sistemleri ile geliştirilen proje kapsamında ofis, rezidans seçenekleri ve geniş sosyal olanakların yanı sıra çevresinde bulunan alışveriş merkezi, otel, kültür sanat merkezleri gibi yaşamınıza değer katacak birçok alan bulunmaktadır.


1+1 ve 5+1 arasında değişen daire genişlikleri ile İstanbul’un en merkezi noktasında yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz.


Ulaşım sorunu yaşamadan İstanbul’un en değerli noktasında yaşama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

 

Mint Şişli | Şişli Konut Projeleri504.960 TL' den Başlayan Fiyatlar
43 m² (11.743 TL/m²)

Konut Tipi     : Daire
Geliştirici       : Mint
m2 Aralıkları : 43 - 102 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul konut projeleri arasında merkezi lokasyonu ile değer kazanan Mint Şişli sahip olduğu proje özellikleri ile de yaşamınıza değer katacak birçok üniteyi proje kapsamında bulundurmaktadır.


İstanbul konut projeleri arasında hem merkezi bir lokasyonda yaşamak hem de ulaşılabilir lüks kavramı ile tanışmak için Mint Şişli önemli bir seçenektir.


İstanbul Avrupa Yakası’nın en değerli lokasyonlarından biri olan Şişli’de 77 daire seçeneği ile Mint imzası taşıyan proje, 220m2 özel olarak tasarlanmış Japon bahçe anlayışı ile tasarlanmış peyzaj alanına sahiptir.


Elektrikli araç istasyonundan ücretsiz shuttle hizmetine kadar birçok imkanın dahil olduğu Mint Şişli projesi yaşamınıza değer katacak ve yatırımınızı güçlendirmek için geliştirilmiştir. 1+0 ve 2+1 aralığında genişliklere sahip daire seçenekleri ile şehrin merkezinde yaşamak isteyen konut alıcılarını büyülemektedir.


İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Şişli’de geliştirilen proje, Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakika mesafede yer alan geniş olanaklara sahip özel bir yaşam projesidir.


15 Temmuz Şehitler Köprüsü: 5km
Zincirlikuyu metrobüs durağı: 3km
Zorlu Center: 3km mesafede yer almaktadır.

 

Kuleli Evleri Poyraz 2691.200 TL' den Başlayan Fiyatlar
53 m² (13.041 TL/ m² )

Konut Tipi     : Daire
Geliştirici       : Yıldırım Yapı Grubu
m2 Aralıkları : 53 - 159 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul konut projeleri arasında Şişli’de geliştirilen Kuleli Evleri, 94 adet daire seçeneği ile Bomonti’de konut alıcılarına konforlu yaşam alanları sunuyor.


İstanbul’da banka kredisine uygun ve konut alıcıları için özel ödeme seçenekleri ile ulaşılabilir lüks teklif eden proje, Şişli’de tercih edebileceğiniz özel bir konut projesidir.


Şişli’nin en hızlı gelişen ve dönüşüm bölgesi olarak değer kazanan noktası Bomonti’de geliştirilen projenin detayları sizi etkileyecek.


Hem uygun fiyatlı hem de estetik iç ve dış özellikleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunan proje ile yaşamınıza ve yatırımınıza beklentilerinizin ötesinde olanaklar sağlayacaksınız. Özel güvenlik önlemleri ile konfor alanınızı geliştirmenizi sağlayacak Kuleli Evleri ile ayrıcalıklarla dolu bir yaşama sahip olacaksınız.


Yatırım olanakları, yaşamınız için fırsatlarla dolu olanakları ile İstanbul Şişli’de tercih edebileceğiniz en değerli projelerden biri olarak öne çıkmaktadır. İstanbul Şişli’de konforlu ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşama uygun fiyatlar ile ulaşma imkanına sahip olacaksınız.


Şişli konut projeleri arasında yaşamınız ve yatırımınız için geniş olanaklar sağlayan Kuleli Evleri 2 ‘den bir konut satın alarak ömür boyu kazanç elde etme ve konforlu yaşama sahip olabilirsiniz.

 

Bomonti Kuleli | Şişli Konut Projeleri825.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
65 m² (12.692 TL/m²)

Konut Tipi     : Daire
Geliştirici       : Yıldırım Yapı Grubu
m2 Aralıkları : 65 - 143 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul’da 7080m2 alan üzerine kurulmuş Bomonti Kuleli projesi, 65-143 m2 aralığında daire seçenekleri sunmaktadır. İstanbul’da konforlu yaşam olanakları ve yatırım değeri yüksek bir konuta sahip olmak için Bomonti Kuleli projesi dikkatinizi çekecek bir konut projesidir.


Şişli’de hızla gelişen ve konut yatırımcıları için özel imkanlar geliştiren konut seçenekleri ile geniş olanaklara sahip olacağınız seçenekler sunulmaktadır.


İstanbul’da konut satın alarak yatırım yapmak isteyen sermaye sahipleri için özel olarak geliştirilen projeler arasında yer alan Bomonti Kuleli ile yaşamınıza sayısız ayrıcalığı bir arada sağlayacaksınız.


İstanbul’da yaşamınız için ayrıcalıkların yanı sıra kazanç sağlayacak projeler arasında yer alan Şişli konut projelerinden birini satın alarak ömür boyu değeri artan konutunuzda konforlu yaşam olanaklarına sahip olabilirsiniz.


52 daire ve 13mağaza-dükkan seçeneği ile geniş olanaklar sunan konut projelerinden birini satın alarak ömür boyu kazanç elde etmek istiyorsanız gayrimenkul uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yalnızca form üzerinden size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi iletin, en kısa sürede çözüm ortaklarımız size ulaşsın. Ömür boyu kazanacağınız konutunuza sahip olun ve güçlü yatırım olanaklarından faydalanmaya bugünden başlayın!


Elysium Art Şişli | Şişli Konut Projeleri1.700.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
68 m² (25.000 TL/m²)

Konut Tipi      : Rezidans
Geliştirici       : Ofton İnşaat
m2 Aralıkları : 68 - 429 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Şişli konut projeleri arasında Bomonti’de geliştirilen proje, 214 konut seçeneği sunuyor. 68-429 m2 aralığında konut seçenekleri sunan Elysium Art Şişli projesi, 214 adet rezidans seçeneği sunuyor. Sunulan konut seçenekleri ile ayrıcalıklarla dolu yaşama sahip olabilirsiniz.


İstanbul konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak alternatiflerin sunulduğu Elysium Art Şişli projesi, 26 kat olarak tasarlanan karma yaşam projesidir. 7 mağaza/dükkan seçeneğinin sunulduğu projede yaşamınızın yanı sıra ticari faaliyetlerinize değer katmak için de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz.


İstanbul Şişli’de hem lüks hem de size uygun koşulların geliştirildiği bir seçenek arıyorsanız, Elysium Art Şişli size en uygun konut projesi olabilir.


1+1 ve 4,5+1 aralığında genişliklere sahip olan konut seçenekleri arasından size en uygun seçeneğe sahip olmak için uzman satış danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Geniş gayrimenkul portföyümüzde yer alan konut seçeneklerini bir arada görebilir, size en uygun konut için karar verirken kafa karışıklığınızı arkanızda bırakabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve konforlu yaşamınıza ilk adımı atabilmeniz için vakit kaybetmeyin.


Hemen form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin. Uzman gayrimenkul danışmanlarımız size ulaşsın ve çözüm ortağınız olarak size Şişli konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler sunarak, konforlu yaşamın anahtarını sunsun!


Elysium Residence Kurtuluş900.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
53 m² (16.981 TL/ m² )

Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Ofton İnşaat
m2 Aralıkları : 53 - 142 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Şişli konut projeleri arasında Şişli Kurtuluş bölgesinde geliştirilen Elysium Residence Kurtuluş projesi, konforlu yaşam olanaklarının yanı sıra İstanbul konut yatırımının merkezi olan kentsel dönüşüm faaliyetlerinin sürdürüldüğü özel bir lokasyonda geliştirilmiştir.


İstanbul’da konut yatırımı yapmak isteyen konut yatırımcıları için özel olanakların sunulduğu alternatifler arasında tercih yapmadan önce mutlaka uzman satış danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi almanız gerekmektedir.


İstanbul konut projeleri arasında yaşamınıza ve yatırımınıza değer katacak alternatifler arasında yer alan Elysium Residence Kurtuluş projesi arasında konut alternatifleri sunmaktadır. 1+1, 2+1 dublex ve 3+1 konut seçenekleri sunmaktadır.


1+1 daire seçenekleri 53m2, 2+1 dublex konut seçenekleri 130m2 ve 3+1 142 m2 genişliğe sahiptir. İstanbul Şişli bölgesinde geliştirilen projenin detaylarını uzman satış danışmanlarımızdan talep edebilirsiniz. Hem yaşamınız hem de finansal anlamda kazancınızı destekleyecek olanaklara sahip olmak için vakit kaybetmeyeceksiniz.


İstanbul Şişli konut projeleri arasında yaşamınıza ve yatırımıza beklentilerinizin ötesinde değer katacak Şişli konut projeleri İstanbul’da yaşamak için en konforlu lokasyon olmasının yanı sıra geliştirilen kentsel dönüşüm faaliyetleri ile sürekli değer kazanmaktadır.


Vakit kaybetmeden uzman satış danışmanlarımıza form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin, hemen hayallerinizdeki konuta ve bütçeniz için en ideal seçeneğe sahip olun!


Osmanbey, Nişantaşı, Teşvikiye, Maçka, Harbiye, Beyoğlu, Mecidiyeköy ve Maslak gibi özel yaşam alanlarına sahip olacaksınız. İstanbul konut projeleri arasında sizin için geniş olanaklar sunan konut projeleri arasında sosyal yaşam alanları ile ayrıcalıklar sağlamaktadır.


Vakit kaybetmeden hemen uzman satış danışmanlarımıza form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin ve ayrıcalıklı yaşam standartlarına sahip olun!


Now Bomonti | Şişli Konut Projeleri


İstanbul Şişli konut projeleri arasında yatırımınız için fırsatlar sunan Now Bomonti projesi, Kentsel dönüşüm faaliyetleri ile gelişen bir noktada geliştirilmiştir.


Kentsel dönüşüm faaliyetleri ile beraber sürekli değer kazanan Bomonti, yeni geliştirilen konut projeleri ile de sürekli değer kazanmaktadır. Hızla değer kazanan konut projeleri ile beraber yaşamınıza değer katacak alternatifler geliştirmektedir.


İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden birinde geliştirilmesi sebebi ile değer kazanan projeler, yaşamınıza yeni fırsatlar sağlayacak!


İstanbul’da yatırım fırsatları ile ayrıcalıklarla dolu yaşam olanakları sunan Now Bomonti projesi, yaşamınız için konforun yanı sıra yatırımınıza kazanç sağlayacak bir çok imkanı bir arada sunmaktadır.


Ayrıca yaşam merkezlerine yakın olarak geliştirilen Now Bomonti konut projesi, alışveriş merkezleri, mağazalar ve daha birçok olanağın yanı başında bulunmaktadır.


İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Şişli’de özel yaşam alanları sağlanmaktadır. İstanbul’da güçlü yatırım olanaklarına sahip olacağınız fırsatları değerlendirerek ömür boyu kazanç elde etme olanağını hayatınıza dahil edebilirsiniz.


İstanbul’da artan konut fiyatları ve yaşam standartları ile beraber yaşamınıza değer katacak birçok imkan geliştirilmiştir. İstanbul konut projeleri arasında sizin için ayrıcalıklarla dolu imkanların yanı sıra değerli yaşam alanları sürekli geliştirilmeye devam etmektedir.


Cevahir AVM: 1km
Zorlu AVM: 4km
City’s AVM: 1,5km
Kanyon AVM: 3,5 km mesafede yer almaktadır.


İstanbul konut projeleri arasında ulaşım olanakları ile değer kazanan Şişli’de gelişen imkanlar ile yaşam standartları sürekli gelişmektedir.


Şişli Yeni Konut Projeleri ve İnşaat Halindeki Konut Projeleri


Şişli konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak yeni konut projeleri geliştirilmektedir. Dönüşümün öncüsü faaliyetler ile beraber geliştirilen yeni yapılar, güvenli ve modern yaşamın kapılarını aralamaktadır.


İstanbul Şişli konut projeleri arasında kentsel dönüşüm faaliyetleri ile geliştirilen yapıların yanı sıra büyük çaplı projeler de hayata geçirilmektedir. İstanbul’da konut yatırımı ile beraber yaşamınız için önemli adımlar atabilirsiniz.


Şişli konut projeleri arasında 2021 yılında tamamlanacak, hazır ve inşaat halinde konut projeleri arasında birini tercih etmek için geç kalmayın! Hızla tükenen daire seçenekleri ile değer kazanan konut projelerine değer katan önemli bir durum söz konusudur.


Özellikle inşaat halindeki konut projelerinden birini tercih ederek erken ödeme seçenekleri ve fiyatlardan faydalanın, güçlü konut yatırımınız ile ömür boyu kazanın!


Şişli bölgesinde hızla tükenen arsa stokları, konut projelerine değer katan önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. İstanbul’da hızla değeri yükselen konut projeleri arasında Şişli bölgesinde olan seçenekleri mutlaka değerlendirin.


Form üzerinden iletişim bilgileriniz iletin. Projeskop profesyonel satış danışmanları en kısa sürede sizlerle iletişime geçsin ve aklınızdaki tüm soruların yanıtını bularak bütçenize özel ödeme seçenekleri, fiyatlar ve konut seçeneklerini bir arada sunsun.


İstanbul emlak sektöründe yatırım yapmak için en ideal projeleri, sizlere özel çözümler oluşturarak bir arada sunalım!