2021 İstanbul Halkalı Konut Projeleri

Halkalı konut projeleri hakkında en güncel fiyat bilgilerine, ödeme planı ve proje detaylarına buradan ulaşabilir, satış uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 2021 yılında size özel geliştirilen ödeme seçeneklerinden faydalanırken yaşam standartlarınızı yükseltebilir, yeni geliştirilen konut projelerinin sunduğu güçlü yatırım fırsatları ile ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.


Son dönemlerde değişen alışkanlıklar ile beraber gelişen yaşam standartlarına adapte olmak üzere markalı konut projelerinin sayısı hızla artıyor. Özellikle Halkalı bölgesi ve çevresinde geliştirilen mega projeler ve kentsel dönüşüm faaliyetleri dikkat çekiyor!


Halkalı İstanbul konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak ve yatırımınızı güçlendirmek için hemen uzman satış danışmanlarımıza form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin.


Profesyonel gayrimenkul uzmanınızın size özel teklifleri olacak! Hem yaşamınıza hem sermayenize değer katacak konut seçeneklerini değerlendirmeden önce sizler için bir araya getirdiğimiz önemli verileri inceleyin.


2021 Halkalı Yeni Konut Projeleri


Halkalı konut projeleri arasında yatırımınızı güçlendirecek seçenekler ile hızla kazanç elde edebilirsiniz. Konut projelerine ait fiyat bilgileri, teslim tarihleri ile beraber güçlü konut yatırımı yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.


Bölge analiz verilerini, konut fiyatlarını, konut projelerine ait en güncel verileri incelemeden önce Halkalı bölge analizimizi ve nüfus verilerini inceleyin. Satın alacağınız konutu belirlemek için tahmin değil güçlü öngörülere sahip olarak ve kazancınızı yükseltecek alternatifleri belirleyerek emin adımlar atın.


Öne Çıkan 9 Halkalı Konut ProjesiSelekta Yaşam | Halkalı Konut Projeleri772.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
57 m² (13.543 TL/m²)


• Konut Tipi       : Daire
• Geliştirici        : Güney İnşaat
• m2 Aralıkları : 57 - 131 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul Halkalı konut projeleri arasında yatırım değeri ile cazibe kazanan Selekta Yaşam, 3.000m2 alan üzerinde inşa edilmiştir. Selekta Yaşam konut projesi, Halkalı’da konut satın almak isteyen sermaye sahipleri için değerli bir yaşam ve yatırım projesidir.


Halkalı konut projeleri arasında öne çıkan Selekta Yaşam projesi, yaşamınıza değer katmanın yanı sıra sermayenize değer sağlamak için öne çıkan özel bir konut projesidir.


Halkalı’da geliştirilen Selekta Yaşam konut projesinden bir konut satın alarak hızla gelişen bölge şartlarından faydalanma fırsatına sahip olacaksınız. Halkalı konut projeleri yaşamınıza değer katacak birçok özel yaşam alanına sahip özel bir konut projesidir.


Güney İnşaat tarafından geliştirilen konut projesinde 1+1 ve 4+1 arasında değişen genişliklere sahip daire seçenekleri bulunmaktadır.


Selekta konut projesi, manzarası ve üstün mimari tasarımı ile şehrin en merkezi noktasında inşa edilmektedir. Konut alıcıları için şehrin dinamik atmosferini yansıtan konut projesi, 13 katlı bloğu ve girişteki avlusu ile konforlu yaşam alanı sunmaktadır.


İstanbul konut projeleri arasında sahip olduğu bölgesel özellikler ile değer kazanan Halkalı konut seçenekleri ile beraber yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz.


Adres Atakent Evleri | Halkalı Konut Projeleri1.105.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
110 m² (10.045 TL/ m² )


• Konut Tipi       : Daire
• Geliştirici        : Maksem İnşaat
• m2 Aralıkları : 110 - 184 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Halkalı konut projeleri arasında sahip olduğu fonksiyonel iç yapısı ve dış mimari özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlı daire seçenekleri ile ulaşılabilir lüks olarak tanımlanan Adres Atakent Evleri dikkatleri üzerine çekmektedir.


2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri ile konut alıcılarına konforlu yaşam alanları sunan Adres Atakent Evleri, ulaşım olanakları ile cazibe merkezi haline gelmektedir. Halkalı’da bir konut satın almayı planlıyorsanız, incelemeniz gereken bir konut projesi olan Adres Atakent Evleri, Basın Ekspres Yolu’na, Tem Otoyolu’na yalnızca birkaç dakika mesafede bulunmaktadır.


Adres Atakent Halkalı konut projesi, ulaşım araçlarına olan mesafesi ile konut alıcılarının dikkatini çekmektedir.


Kuzey Çevre Otoyolu bağlantısı,
Yavuz Sultan Selim Köprüsü,
3. Havalimanı’na
kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır.


Adres Atakent evleri, sosyal olanakları ile konut alıcılarına değerli yaşam alanları sağlamaktadır. Geniş peyzaj alanları, çiçeklerle dolu yürüyüş parkurları ve yaşamınıza cazibe katacak daha birçok özel yaşam alanları bulunmaktadır. Proje kapsamında yer alan özel fitness merkezi, kapalı havuz, sauna, hamam gibi özel alanları, yaşamınıza değer katmak için özenle tasarlanmıştır.


Serenity Cadde | Halkalı Konut Projeleri956.312 TL' den Başlayan Fiyatlar
95 m² (10.066 TL/m²)


• Konut Tipi      : Daire
• Geliştirici        : Bakırcı Yapı
• m2 Aralıkları : 95 - 152 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Serenity Cadde projesi Bakırcı Yapı güvencesiyle geliştirilen 12 katlı konut projesidir. Yaşam alanları ile konut alıcıları için konforlu yaşamın kapılarını aralayan karma yaşam projesinde 6 mağaza / dükkan bulunuyor.


Banka kredisi ve taksitlendirme imkanlarının sunulduğu proje, İstanbul emlak konut projeleri arasında öne çıkan ve yatırım yapmak isteyen sermaye sahipleri için özel bir seçenek olarak talep görmektedir.


Akıllı ev sistemleri ile güvenli yaşam alanları teklif eden proje, 180 konutun yer aldığı özel yaşam ünitelerine sahiptir. Merkezi konumu ile dikkat çeken bu değerli projede, sosyal olanaklar ve özel yaşam alanları dikkat çekmektedir.


Mayra TEM Express Residence 116800.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
112 m² ( 7.142 TL/m²)


• Konut Tipi      : Rezidans
• Geliştirici       : Mayra Yapı
• m2 Aralıkları : 112 - 126 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Halkalı konut projeleri arasında öne çıkan projelerden biri olan Mayra TEM Express Residence 116 merkezi konumu ile öne çıkan bir yaşam projesidir. 5.187 m2 arazi alanına sahip olan proje, 4.863m2 yeşil alana sahiptir.


2 farklı daire seçeneği bulunan Mayra TEM Express projesinin ulaşım olanakları da dikkat çekmektedir. Metroya yalnızca 2 dakika mesafede yer alan TEM Express projesi;


*Basın Ekspres,
*TEM
*E-5 Karayolu
*Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Havalimanı’na
rahatlıkla ulaşabileceğiniz Kuzey Marmara Otoyolu gibi önemli ulaşım akslarının kesiştiği önemli bir lokasyonda bulunmaktadır.


Halkalı- Gayrettepe metro hattına yalnızca 4 dakika mesafede bulunan TEM Express projesi, şehrin merkezi noktalarına ulaşmak için önemli bir bölgede yer alması ile önem kazanmaktadır. 3. Havalimanı’na rahat ulaşım sağlayabileceğiniz Halkalı- Gayrettepe metro hattına olan yakın mesafe ile konut alıcıları için cazibe kazanmaktadır.


TEM Express projesinin çevresinde bulunan AVM, özel hastaneler, devlet hastaneleri, MASKO ve İSTOÇ gibi önemli lokasyonlara yakın mesafede bulunması ile önem kazanmıştır. Kuyumcukent, Tekstilkent ve Giyimkent gibi büyük iş ve ticaret merkezlerine olan mesafesi ile de büyük ölçüde önem kazanmaktadır.


Modern mimari yapısı ve sahip olduğu sosyal donatıları ile hem geniş aileler için hem de yaşamına değer katmak isteyen veya iş yaşamının merkezi niteliği taşıyan Basın Ekspres’e yakın mesafede yaşamak isteyen konut alıcıları için önemli bir konut projesi olarak dikkat çekmektedir.


İstanbul emlak konut projeleri arasında dikkat çeken ve konut alıcılarına hem ayrıcalıklı hem de konforlu bir yaşam alanı sağlamak için geliştirilen bu değerli yaşam projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kişiye özel ödeme seçeneklerinden faydalanmak için hemen uzman satış danışmanlarımıza form üzerinden iletim bilgilerinizi iletin, vakit kaybetmeden konut yatırımınız için ilk adımı atın!


Bizim Mahalle | Halkalı Konut Projeleri971.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
127 m² (7.645 TL/ m² )


• Konut Tipi       : Daire
• Geliştirici        : Emlak Konut GYO
• m2 Aralıkları : 127 - 189 m²
• Teslim Tarihi : Aralık 2023


Halkalı konut projeleri arasında öne çıkan Bizim Mahalle projesi, Emlak Konut GYO imzasını taşımaktadır. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu bu özel yaşam projesi 569 daire ile konut alıcıları için geniş olanaklar sağlamaktadır.


Konut ve ticari ünitelerin yer aldığı Bizim Mahalle projesi, ayrıcalıklı yaşam olanakları sunmaktadır. Konut alıcılarına 107 ticari ünite ve 596 konut seçeneği sunulan Bizim Mahalle konut projesi, 1+1’den 4+1’ kadar değişen genişliklerde daire tiplerine sahiptir.


3+1 dubleks seçeneğinin de bulunduğu bu değerli yaşam projesinde banka kredisine uygun konut seçeneği de bulunmaktadır.


Bizim Mahalle konut projesi, sahip olduğu değerli lokasyon özellikleri ile de öne çıkmaktadır. E-5, TEM, Halkalı-Gebze Tren Hattı gibi önemli ulaşım akslarının kesiştiği noktada bulunmaktadır. Halkalı Millet Bahçesi’nin yanı başında bulunan projede bulunan 107 ticari ünite ile bölgede büyük bir dönüşümün yaşanacağının işareti veriliyor.


Aralık 2023’te tamamlanacak proje hakkında ayrıntılı bilgi almak için Projeskop uzman satış uzmanlarına form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir veya proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Nivo İstanbul | Halkalı Konut Projeleri998.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
50 m² (19.960 TL/ m² )


• Konut Tipi       : Daire
• Geliştirici        : Cathay Group - Neba A.Ş.
• m2 Aralıkları : 50 - 147 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Halkalı konut projeleri arasında şehrin dinamik yapısını tamamen hissedebileceğiniz özel bir proje olan Nivo İstanbul, Cathay Group ve Neba A.Ş. tarafından geliştirilmiştir. İstanbul konut projeleri arasında yerini alan bu özel yaşam ve yatırım projesi 1404 daire ile 42.000m2 alan üzerinde geliştirilmiştir.


50-147 m2 aralıklara sahip daire seçeneklerinin bulunduğu konut projesinde modern mimarili konut seçenekleri bulunmaktadır. İstanbul’un hızla gelişen ve değişen bölgesinde geliştirilen konut projesi, lokasyonu ile ayrıcalık kazanmaktadır. Basın Ekspres, Güneşli, E-5, TEM Otoyolu ve sahil yolunun birbirine bağlandığı önemli bir bağlantı noktasında geliştirilmiştir.


Kuzey Marmara Otoyolu’na kolayca bağlanma imkanına sahip olacağınız konut projesi aynı zamanda yakın zamanda hizmete açılacak olan 4. Metro hattı Güneşli, metro hattı, metrobüs ve raylı sistem projelerine olan yakın konumu ile merkezi lokasyona sahip bir konut projesidir. Yalnızca bağlantı yollarına değil aynı zamanda ulaşım araçlarının kesiştiği noktada bulunan Nivo İstanbul konut projesi, şık mimari yapısı ile de değer kazanmaktadır.


Halkalı’da gelişen şartlara bağlı olarak değer kazanan Nivo İstanbul projesi, 5 bloktan oluşmaktadır.


Nivo konut projesinde yer alan bloklarda hem daire hem de ticari üniteler yer almaktadır. Dışa bakan ve içe bakan dairelerde farklı yaşam standartları sunulmaktadır. Projenin sahip olduğu iç ve dış mimari özellikler ile konut alıcılarına ayrıcalıklı yaşam şartları sunulmaktadır. Nivo projesi sahip olduğu LEED sertifikası ile sürdürülebilirlik prensiplerini hızla sürdürmektedir.


Quality Residence | Halkalı Konut Projeleri756.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
48 m² (15.750 TL/ m²)


• Konut Tipi      : Rezidans
• Geliştirici       : Ersa Grup
• m2 Aralıkları : 48 - 164 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Halkalı konut projeleri arasında sahip olduğu fonksiyonel yapısı ile cazibe kazanan Quality Residence, Ersa Grup tarafından geliştirilmiştir. Proje bünyesinde yer alan satılık konutlar, yatırımcılar için yüksek standartlar sunmaktadır.


13 katlı konut projesi 156 daire ve 65 mağaza / dükkan ile konut alıcılarına farklı fırsatlar sunmaktadır. 5.535m2 arazi alanına sahip konut projesi konut alıcılarına güçlü yatırım fırsatları sunmaktadır. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Quality projesi, karma yaşam alanları ile konut alıcıları için cazibe kazanmaktadır. Banka kredisine uygun konut seçenekleri ile güçlü yatırım yapma imkanına sahip olabilirsiniz.


Lokasyon özelliklerinin yanı sıra projenin etrafında yer alan birçok sosyal alan, hem yaşamınızı hem yatırımınızı güçlendirecek olanaklar sağlıyor. Üniversite, eğitim kuruluşları, alışveriş merkezleri, sağlık merkezleri ile konforlu yaşamın yanı sıra ayrıcalıklarla dolu yaşam imkanına sahip olacaksınız.


Halkalı Bölge Analizi


Halkalı konut projeleri arasından yatırımınızı güçlendirecek konutu seçmeden önce bölge analizlerini incelemeniz gerekiyor. Bölgenin toplam nüfusu, değer karşılaştırması, nüfusa ait güncel veriler ve konut projelerine ait genel veriler ile güçlü yatırım fırsatına sahip olabilirsiniz.


Bölgeye ait sosyo-ekonomik derecelendirme raporlarını inceleyerek öngörülerinizi güçlendirebilirsiniz. Hem güçlü yatırım yapabilir hem de yaşamınıza değer katabilirsiniz. Toplam nüfus yoğunluğunu, bölgede geliştirilen konut projelerini ve yaşamsal faaliyet raporlarını değerlendirebilirsiniz.


Halkalı’da Ortalama Konut Fiyatları: 503.011 TL’den başlamaktadır.


Halkalı’da minimum konut fiyatları için belirlenen ortalama değer 377.258 TL, maksimum konut fiyatlarının ortalama değeri ise 628.764 TL olarak belirlenmiştir.


Halkalı Konut Projelerinin yatırım geri dönüş süresi: 13 Yıl olarak belirlenmiştir.


Konut satın alarak sağladığını kira veya farklı bir kazanç, ödemiş olduğunuz konut fiyatını geri kazanmanız anlamına gelmektedir. Halkalı’da ortalama geri dönüş süresi 13 yıl olarak belirlenmiştir. Amortisman süresinin yanı sıra Halkalı konut projeleri yaşamınıza değer katacak fırsatlar sunmaktadır.


Geri dönüş süresi nasıl hesaplanıyor? Yatırımınızın bugünkü değerini, aylık olarak sağlayacağınız kira getirisine bölerek amortisman sürenizi hesaplayabilirsiniz.


2021 Halkalı Konut Satış Fiyatlarının Değişimi


2021 yılı Halkalı konut projelerine ait aylık ve yıllık satış fiyatı değişimini inceleyerek, satın aldığınız konutun geri dönüş süresi için öngörülerinizi güçlendirebilirsiniz.


1 Aylık Değişim :     %3.2 Artış

3 Yıllık Değişim :   %45.5 Artış

5 Yıllık Değişim : %111.2 Artış

 

Halkalı Konut Projeleri ve Ulaşım Olanakları


Halkalı konut projeleri arasından 2021 yılında konut satın almayı planlıyorsanız mutlaka incelemeniz gereken bir kriter, ulaşım olanaklarıdır.


Satın alacağınız konutun çevresinde bulunan ulaşım olanakları yatırımınıza büyük oranda değer katacaktır. Halkalı konut projeleri hızla geliştirilen ulaşım tesisleri ile güçlü yatırım olanakları sağlamaktadır. Hem bağlantı yollarına hem de ulaşım tesislerinin yoğunluğuna bağlı olarak hızla gelişen bir lokasyondur.


Küçükçekmece’ye bağlı önemli bir bölge olan Halkalı’dan otobüs ile İstanbul’un en önemli lokasyonlarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca minibüs ile Beylikdüzü gibi önemli noktalara da ulaşım sağlayabilirsiniz.


Anadolu Yakası’na deniz yolu ile ulaşım sağlamayı amaçlıyorsanız vapur ile direkt ulaşım imkanı bulunmuyor fakat Halkalı’dan Bakırköy vapur iskelesine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Veya metrobüs ile Anadolu Yakası’na kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.


Metro hatları ile Halkalı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ile de kolaylıkla İstanbul’un neredeyse her noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz.


Ayrıca İstanbul Sirkeci ve Halkalı arasında bulunan semtler arasında ulaşım için hizmet veren tarihi banliyö treni de kullanıma süresiz olarak ara vermesine rağmen açılması halinde büyük ölçüde avantaj sağlayacak bir ulaşım aracı olacaktır.


Konut satın almadan önce bölgede bulunan ulaşım tesislerini, lokasyon özelliklerini, çevresinde geliştirilen veya tasarlanan projeleri detaylı analiz etmelisiniz.


Halkalı Nüfus Değerleri


Halkalı konut projelerinden birini satın almadan önce mutlaka bölge analizi yapmanız gerekmektedir. Halkalı, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlıdır. İstanbul’un en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Halkalı’da bir konut satın almak, konut yatırımınız için en değerli seçeneklerden biri olarak her geçen gün talep artışı yaşamaktadır.


Atakent ve Halkalı Merkez Mahallesinde geliştirilen konut projeleri ile değerlenen bölgede yatırım yapmak, hem yaşamınıza hem yatırımınıza benzersiz değer sağlayacak!


Küçükçekmece Nüfusu: %50,18 Erkek, %49,82 Kadın

Küçükçekmece’de nüfus yoğunluğu en yüksek mahalleler sırasıyla;

Atakent: 98.807 kişi
Halkalı Merkez Mahallesi: 80.350 kişi
İnönü Mahallesi: 73.813 kişi


2021 Atakent Halkalı Konut Projeleri Değer Değişimi 


Halkalı Atakent konut projeleri son dönemlerde konut alıcıları tarafından talep edilen en popüler bölgelerden biri olarak öne çıkmaktadır.


Özellikle TOKİ projeleri ile değerlenen Halkalı Atakent Mahallesinde konut projeleri için yatırım yapmak, sermayenizi güçlendirmek için en doğru araç olacak!


Atakent’te konut projeleri için belirlenen ortalama konut fiyatı: 132.892 TL

Bölgede minimum fiyat: 549.669 TL ve maksimum fiyat: 916.115 TL olarak belirlenmiştir.

Atakent bölgesinde satın aldığınız konutun geri dönüş süresi: 19 Yıl olarak belirlenmiştir.


Konut kira fiyatlarında değişim oranını inceleyerek yatırımınızın seyrini değerlendirebilirsiniz. Son 5 yıllık kira değişim oranlarını inceleyerek Halkalı’da nasıl bir tablo olduğunu açıkça görebilirsiniz.


Küçükçekmece’de kira artış oranı: %94,5
Atakent’te kira artış oranı: %86,7 oranında artış sağlamıştır.


Toplam nüfus ve sosyo-ekonomik düzey konut alıcıları için büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır.


Yıllık kira fiyatlarındaki değişim, satılık konut fiyatlarındaki değişim ve nüfus artışına bağlı olarak yatırımınızın seyri değişecek! Bu sebeple konut satın alırken tüm bu verileri değerlendirmek, yatırımınız için büyük önem taşıyacaktır.


Toplu taşıma ile kolay ulaşım, bölgede veya proje kapsamında spor ve sosyal aktivite olanaklarının yeterliliği gibi kriterler büyük öneme sahiptir. Konut satın almadan önce tüm bu faktörleri öğrenmeniz ve değerlendirmeniz yaşamınıza büyük ölçüde ayrıcalık sağlayacak!


Halkalı konut projeleri konut alıcıları için önemli yatırım teklifleri sunmaktadır. 2021 Halkalı konut seçenekleri arasından bir alternatifi değerlendirerek ömür boyu kazanç elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.