Dünya Çapında Ünlü Bir Tasarım: Nef Kandilli

Tasarımı Emre Arolat’a ait Nef Kandilli konut projesi, dünya çapında ünlü olan birçok tasarımcının da elinin dediği bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Mavi ve yeşilin büyülü havasına uyanacağınız, dünya çapında ünlü bir tasarım olan Nef Kandilli, İstanbul’daki konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! 2020 yılının haziran ayında tapuları teslim edilecek Nef Kandilli, daha şimdiden herkesi heyecanlandırmış durumda!


İstanbul’un Tarihi Dokusu Sizinle!70 dönümlük bir alana tasarlanan Nef Kandilli projesi, boğazın o görkemli ve etkileyici manzarasını sizlere sunarken İstanbul’un tarihi dokusunu da evinize kadar taşıyor. Ödüllü bir mimar tarafından tasarlanan Nef Kandilli projesi, 407 daireden oluşuyor. “Luxury Living” konseptiyle farklılığını gösteren proje, İstanbul Kandilli ilçesinin tarihi dokusunu da sonuna kadar sizlere yaşatmayı başarıyor. İstanbul Boğazı kıyı hattında son derece geniş bir arazide yer alan konut projesi, tüm ayrıcalıkları ve sunduğu imkanlarla çok özel alanlardan oluşuyor.


Özel Tasarlanmış Yaşam AlanlarıNef Kandilli projesinde bulunan Foldhome alanları, Luxury Living seriler için özel tasarlanmış. Foldhome sahiplerine çok özel deneyimler yaşatacak bu alanlar ile konut sakinleri projenin tüm ayrıcalıklarını yaşayacaklar. Kandilli bölgesinde denizden de girişi olan, 10 dönümlük bir arazi üzerine tasarlanan konut projesi mavinin tüm tonlarını hayatınıza taşımanızı sağlıyor. Aynı zamanda büyük bir yüzme havuzunu da sizler için tasarlayan konut projesi, yazın tadını doyasıya yaşamanızı sağlıyor!


Nef Kandilli Projesi 407 Daireden Oluşuyor!İstanbul'un en güzel yerlerinden birinde yer alan konut projesi, 2+1’den 5+1’e kadar geniş bir oturma seçeneği sunuyor. 157 metrekareden, 423 metrekareye kadar geniş bir oturma yelpazesini barındıran konut projesi, rahatlıkla seçim yapmanızı sağlıyor. Nef Kandilli’de güvenliğin üst düzeyde tutulup bu alanda son teknolojilerin kullanılması da konut sahiplerinin de bu noktada tüm beklentilerini karşılıyor. Aynı zamanda açık ve kapalı otoparkları olan projede, evinizde ağırladığınız misafirler de bu alanları sorunsuzca kullanabiliyor.


Sosyal Yaşam Alanları Çok Daha Keyifli!İstanbul’un en iddialı konut projeleri arasında olan Nef Kandilli, sizlere sunduğu sosyal yaşam alanlarıyla da bir hayli ön plana çıkıyor. Projede oldukça geniş bir fitness salonu bulunurken, spordan sonra serinleyeceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzları da mevcut durumda. Aynı zamanda çocuklara özel olarak tasarlanmış oyun ve park alanları, akşam yürüyüşlerini gerçekleştireceğiniz yürüyüş parkuları da yine projede mevcut. Günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizde atacağınız çok özel sauna ve spa merkezleri de Nef Kandilli’yi özel kılan bir başka alanlardan. Zengin peyzaj ve özel tasarlanmış alanlarıyla Nef Kandilli projesi tüm beklentilerinizi karşılayacak türden!


İstanbul Ayağınızın Altında!Projenin sahile olan mesafesi o kadar yakın ki yürüyerek dahi sahile ulaşabiliyorsunuz. Projeye yalnızca 2,4 kilometre mesafede bulunan sahil, gününüzü güzelleştirmeye tek başına yetecek! Aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne de oldukça yakın bir lokasyonda bulunan proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantı yollarına da bir hayli yakın mesafede.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu